Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: Robertlodz09 2015-11-23, 14:00
Autor Wiadomość
bartaz27
Wysłany: 2015-11-23, 00:06   Potrzebna DTR Komora Saico
0
UP DOWN

Witam serdecznie!

Potrzebuję DTR-ki do komory lakierniczej SAICO. Zakres wygrzewania od 20 do 80 stopni. Zasilanie 230 V. Wymiary szerokość 3,60 m, wysokość wjazdu 2,40 m, długość 6,60 m. Kabina posiada własną podstawę. Nadmuch oraz wyciąg. Rok produkcji 1991. Piec o mocy 4 kW. Proszę o pomoc. Pilnie potrzebuję tego dokumentu. Z góry wielkie dzięki za poświęcony czas.

piotrekpiotrek
Wysłany: 2015-12-11, 00:26   
0
UP DOWN

Kolego czy coś ci się nie pomieszało? Zasilanie kabiny 230v? Tam jest wentylator ze sklepu spożywczego i 1 żarówka do oświetlenia wnętrza? Piec 4 kw to taki co by mógł z zapasem ogrzać wychodek.... sprawdź jeszcze raz te parametry...

bartaz27
Wysłany: 2015-12-14, 19:55   
0
UP DOWN

Ok. Zasilanie 400 (na siłę), palnik na olej opałowy lub ropę. Czy teraz mi pomożesz ?

piotrekpiotrek
Wysłany: 2015-12-16, 10:17   
0
UP DOWN

Niestety nie. Przeszukałem papiery ale nic z tego. Najprawdopodobniej przekazałem ją wraz z kabiną którą sprzedałem wiosną. Na chwilę obecną mam tylko do tej którą posiadam czyli Usi Italia. Próbowałeś może skontaktować się z jakimś dystrybutorem tych kabin? Z tego co się orientuję a asem w tych sprawach to nie jestem.. to DTR musi dotyczyć dokładnie danej maszyny ponieważ jest w niej ujęta szczegółowa dokumentacja dotycząca wymiarów, parametrów, wykazu części zastosowanych w danej maszynie, części zamiennych, schematów instalacji itp itd. Dlatego wydaje mi się że ciężko będzie dopasować ci DTR od "kogoś tam" kto też ma kabinę saico. Są firmy które piszą DTR. Może zorientuj się ile by to kosztowało.

bartaz27
Wysłany: 2016-01-08, 23:38   
0
UP DOWN

Podobno sporządzenie takiej dokumentacji kosztuje 3000 zł.... Robię co mogę, pytam itd. niestety nadal nic....

bartaz27
Wysłany: 2016-01-19, 23:21   
0
UP DOWN

Ludziska jest tu ktoś kto może pomóc ? Proszę o pomoc...

piotrekpiotrek
Wysłany: 2016-01-22, 14:26   
0
UP DOWN

Widzisz kolego jest to dość spory problem tak jak pisałem wyżej. Najprawdopodobniej więcej sposobów na uzyskanie takiej dokumentacji nie ma, dlatego też nikt się nie odzywa. Poza tym temat wygląda na rozwiązany bo jak napisałeś wyżej są osoby które za 3 tyś ci to normalnie legalnie załatwią... a wydaje mi się że napisanie dokumentacji za 3 tyś do maszyny która jest warta kilkadziesiąt tyś to nie jest taka tragedia... tym bardziej że tak jak pisałem wyżej za wiele sposobów na uzyskanie jej nie masz i tak jak sam pisałeś wyżej juz wszystkie inne wyczerpałeś.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu