Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Pawe³84NM
Wys³any: 2016-03-25, 15:44   Lakiernik Bia³ystok, Podlasie ...... szukam

Posty: 0
Witam serdecznie i przechodzê do sedna. Nie dawno zakupi³em takie autko jak Honda CR-V I generacja. Spodoba³a mi siê jazda tym mini czo³giem i postanowi³em, ¿e zostanie na d³u¿ej z nami ;D Mechanicznie, prawie wszystko ju¿ dogra³em i chodzi jak zegarek. Jednak zosta³a do zrobienia jej najwiêksza bol±czka, czyli buda.
Kto¶ kiedy¶, co¶ próbowa³ malowaæ ale kolor dobiera³ w ciemni fotograficznej ;/ I w rezultacie, dwoje drzwi ma inny odcieñ ni¿ reszta samochodu, dodatkowo klar zacz±³ ³uszczyæ siê na potêgê na dwóch elementach. Rudej nie widaæ (mo¿e i gdzie¶ siê czai, ale nie ujawnia póki co). Tak czy inaczej chcia³bym temat ogarn±æ. Jestem laikiem w tej kwestii, tak wiêc nie bijcie jak bêdê pisa³ g³upoty hahaha. Na moje oko w grê wchodzi malowanie jednej strony auta i pó¼niej polerka ca³o¶ci. Tak ja to widzê, ale mo¿liwe ¿e fachowiec dojdzie do innych wniosków. I w³a¶nie takiego 'fachowca' z okolic poszukujê. Nie musi to byæ mega profesjonalny, wypasiony warsztat itd. Szukam, po prostu kogo¶ kto zna siê na rzeczy i móg³by pomóc (oczywi¶cie nie za darmo ;) ). Bêdê wdziêczny za wszystkie namiary itd. Z góry dziêki i pozdrawiam :)
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-03-25, 20:58   

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
dam Ci numer na pw
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group