Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Paweł84NM
Wysłany: 2016-03-25, 15:44   Lakiernik Białystok, Podlasie ...... szukam

Witam serdecznie i przechodzę do sedna. Nie dawno zakupiłem takie autko jak Honda CR-V I generacja. Spodobała mi się jazda tym mini czołgiem i postanowiłem, że zostanie na dłużej z nami ;D Mechanicznie, prawie wszystko już dograłem i chodzi jak zegarek. Jednak została do zrobienia jej największa bolączka, czyli buda.
Ktoś kiedyś, coś próbował malować ale kolor dobierał w ciemni fotograficznej ;/ I w rezultacie, dwoje drzwi ma inny odcień niż reszta samochodu, dodatkowo klar zaczął łuszczyć się na potęgę na dwóch elementach. Rudej nie widać (może i gdzieś się czai, ale nie ujawnia póki co). Tak czy inaczej chciałbym temat ogarnąć. Jestem laikiem w tej kwestii, tak więc nie bijcie jak będę pisał głupoty hahaha. Na moje oko w grę wchodzi malowanie jednej strony auta i później polerka całości. Tak ja to widzę, ale możliwe że fachowiec dojdzie do innych wniosków. I właśnie takiego 'fachowca' z okolic poszukuję. Nie musi to być mega profesjonalny, wypasiony warsztat itd. Szukam, po prostu kogoś kto zna się na rzeczy i mógłby pomóc (oczywiście nie za darmo ;) ). Będę wdzięczny za wszystkie namiary itd. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

sawmaster 
Wysłany: 2016-03-25, 20:58   

dam Ci numer na pw

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Zlecę / wykonam usługę

Odpowiedz do tematu