Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
dżemik 
Wysłany: 2016-08-14, 09:34   Lakiery do natrysku hydrodynamicznego
0
UP DOWN

Mam do pomalowania ramę rowerową...
Czy znacie jakieś farby/lakiery (podkład i nawierzchniowa, ewentualnie jednowarstwowe) którymi można by pomalować skutecznie ramę rowerową agregatem hydrodynamicznym.

Chciałbym aby lakier nie był chemoutwardzalny i mógł przeleżeć w pompie w przerwach między warstwami (myślę że taką ramę musiałbym brać na cztery razy), jeszcze aby względnie szybciutko wysychała a po robocie bez kłopotów można by było przemyć urządzenie.

:?: :?:

Siekiera
Wysłany: 2016-08-16, 23:15   
0
UP DOWN

A pomyślałeś że potrzeba więcej farby do napełnienia układu pompy niż do pomalowania tego roweru? :D
A jeśli chodzi o farby które spełniają Twoje kryteria to masz do wyboru coś z syntetyków lub nitro. Ani jedne ani drugie ładne nie będą :nie:

dżemik 
Wysłany: 2016-08-17, 21:22   
0
UP DOWN

Siekiera napisał/a:
A pomyślałeś że potrzeba więcej farby do napełnienia układu pompy niż do pomalowania tego roweru? :D
A jeśli chodzi o farby które spełniają Twoje kryteria to masz do wyboru coś z syntetyków lub nitro. Ani jedne ani drugie ładne nie będą :nie:

Wiem że w węże i w pompę idzie trochę farby i brałem to pod uwagę z myślami że 1 litr kosztowałby ok. 30zł, ale, ale, nieważne...
Koniec końców -kupiłem pistolet HV spidway, machnąłem ramę rowerową (podkład + kolor).
Robiło się cudownie a efekt jeszcze lepszy. Chyba się przebranżowię ;)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu