Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: Robertlodz09 2016-10-24, 21:28
Autor Wiadomo¶æ
ptyk05 
Wys³any: 2016-10-12, 21:30   Kompresor Tagred 100l 361

Posty: 65
Sk±d: ¯ywiec
Siema!

Chcialbym wstêpnie zapytaæ czy by³by kto¶ chêtny na zakup grupowy kompresorów Tagred 100l ?

Cena przy zakupie grupowym wynosi³aby 730+30 z³ przesy³ka.
Potrzebowa³bym 9 osób. Jestem w stanie podj±æ siê tego wyzwania. Robi³em juz kiedys taki zakup grupowy na zawieszenie i uzbiera³em 15 osób.
Zakup prosto od producenta.

Kto¶ chêtny? Czekam na odp w temacie.

http://allegro.pl/kompres...6023553704.html

Filmik

https://www.youtube.com/watch?v=SppYYF35Dpw


Du¿y plus, ¿e butla 100l w takiej cenie, a wydajno¶æ sprê¿arki oko³o 300l na min.
 

KK 
Wys³any: 2016-10-12, 22:22   


Posty: 3347
Przecie¿ to jest jaka¶ padaka, napêdzana jeszcze bezpo¶rednio + na 230V co wró¿y same problemy.
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-10-12, 22:56   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
ptyk05 napisa³/a:
wydajno¶æ sprê¿arki oko³o 300l na min.

Muszê Ciê zmartwiæ ale wydajno¶æ takiego kompresora to max. 240 lit/min
 

ptyk05 
Wys³any: 2016-10-12, 23:59   

Posty: 65
Sk±d: ¯ywiec
Z filmiku wychodzi wydajno¶æ ok 300 l na min. Ogl±da³ kto¶ go w ogole?

Dziêki w ka¿dym b±d¼ razie za spostrze¿enia. Je¶li nie on to wybór padnie na Maktek 50l V2 i najwy¿ej butle dokupie 100l z LPG nówke, ¿eby mieæ rezerwê.
 

KK 
Wys³any: 2016-10-13, 01:43   


Posty: 3347
Kup sobie normalny kompresor, a nie takie "cacka". Jakiego¶ ABACA oryginalnego, a nie Kupczyka. Na zbiorniku 200li na 3fazy.
Film jak film, wynika z niego, ¿e sprê¿arka pompuje, ale nie wynika ile wtrzyma bez awarii, czy mo¿na dokupiæ czê¶ci zamienne do pompy i czy ktokolwiek respektuje gwarancjê.

Nie patrz na sprzêt przez pryzmat youtube, tylko sprawdzonego sprzêtu, poniewa¿ tylko taki daje gwarancjê niezawodno¶ci. Maktek te¿ nie jest sprzêtem pierwszych lotów, tylko jeden sponsor wpakowa³ Makteki do filmów "Jak to zrobi³em w gara¿u" i siê zrobi³o o nim g³o¶no.
_________________

 
 

ptyk05 
Wys³any: 2016-10-13, 09:23   

Posty: 65
Sk±d: ¯ywiec
Potrzebny mi ABAC 200l jak 3 razy w roku jakie¶ felgi pomaluje i ze 4 elementy pojedynczo. Jakbym potrzebowa³ go do pracy i by³ u¿ytkowany dzieñ w dzieñ to dawno ju¿ mia³bym takiego Abaca. Z polerk± by³o to samo. Makteki ludzie chwal±, ja bêdê zadowolony w 100%. Do teraz pracujê na samoróbce 50l która nie mo¿e nabiæ wiêcej niz 7 bar, bez presostatu i o wydajno¶ci 80l na min. Przy AZ3 HTE powinien dawaæ radê taki Maktek. Odwadniacze i reduktor mam do¶æ fajny wiêc przy takim zestawieniu to ja bêdê w pe³ni szczê¶liwy. Nawet jakby siê mia³ zepsuæ taki Maktek po 2 latach to jest to tylko 750 z³.

Wola³bym cos na 3 fazy, bo akurat mam w gara¿u. Chyba, ¿e przez zimê co¶ dozbieram kasy. Tylko, ¿e taki ABAC 3 tysiaki :/

Ostatnio mi przeszed³ ko³o nosa Maktek 3f 100l z wydajno¶ci± 330-360l na min i tego przeboleæ nie mogê, bo by³ na aukcji za 850 z³ kup teraz, potem zaczê³a siê licytacja, go¶æ siê zgodzi³ na cenê ostateczn± 900 z³, a jak siê potem okaza³o sprzeda³ poza allegro :sciana:


Jeszcze mam zbiornik wyrównawczy 200l, ale ma on ju¿ z 10 lat i siê bojê co do jego wytrzyma³osci, bo jest delikatnie przykorodowany z zewn±trz i pewnie wewn±trz te¿. Cisnienie testowane pisze na nim 14,3 b ; robocze 10 b. Wykorzysta³bym go choæby do tych 8 bar, ale jednak siê bojê. To nie s± przelewki. Jeszcze my¶la³em nad zrobieniem tej próby wodnej. Bo w wypadku gdybym uzy³ tego zbiornika to móg³bym z 1000 z³ przeznaczyæ na sam± sprê¿arke, a silników trochê mam do wyboru.
 

KK 
Wys³any: 2016-10-13, 15:40   


Posty: 3347
Czyli wszystko wiesz i nikt nie musi Ci doradzaæ.
_________________

 
 

ptyk05 
Wys³any: 2016-10-13, 16:41   

Posty: 65
Sk±d: ¯ywiec
Zdecydowany ju¿ jestem. Przecie¿ nie za³o¿y³em tego tematu w dziale POMOC DLA AMATORÓW tylko chcia³em zorganizowaæ zakup grupowy, ale widze, ¿e brak zainteresowania, zreszt± 100 z³ to tez nie duze pieni±dze, ¿eby do³o¿yæ, a mniej na g³owie bêdê mia³.

Kupie na razie jakiego¶ chiñczyka, jak uda mi siê co¶ na nim dorobiæ to najwy¿ej sobie sprawie jak±¶ rakiete z ABAC lub Metabo :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group