Szukaj FAQ AlbumAutor Wiadomość
wiekkiies
Wysłany: 2016-11-08, 16:54   Szkolenia dla firm - projekt Fundacji
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam wszystkich,
To jest małe zaproszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach kursy otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że prezentowano zaskakująco różnorodne działania dla domów dziecka: od remontów świetlic przez warsztaty ekologiczne i przemysłowe po treningi sportowe. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie da rady brać udział w konkursie w najbliższej rundzie akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
 

wiekkiies
Wysłany: 2016-11-17, 13:32   
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam,
To jest małe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje działaczom społecznym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia zaplanowano w rejonie Katowic, ale noclegi i wyżywienie i bilety za transport także pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie da rady uczestniczyć w zimowej odsłonie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
 

ripmaf
Wysłany: 2017-02-08, 00:11   
0
UP DOWN

Posty: 3
bardzo interesujące szkolenia
_________________
source
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group