Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lukpio3
Wys³any: 2016-11-22, 19:48   Poszukujê dobrego lakiernika z Warszawy lub okolic

Posty: 7
Witajcie,
Có¿, co z tego ¿e ja dbam o samochód jak tylko mogê jak niestety ludzi to nie interesuje. Pomimo tego ¿e zawsze staram siê parkowaæ auto w miejscach gdzie jest du¿o luzu to niestety nie mam wp³ywu na to czy kto¶ obok nie wyjedzie i nie zaparkuje kto¶ inny kto niestety bêdzie mia³ w nosie czyj±¶ w³asno¶æ i nie bêdzie go interesowa³o to czy komu¶ uszkodzi samochód czy nie. To ¿e on ma poobijany to nie znaczy ¿e kto¶ inny te¿ musi tak mieæ. No i spotka³a mnie ta nieprzyjemno¶æ ¿e kto¶ obi³ mi lakier na rancie drzwi w moim mondeo mk4. Dlatego poszukujê lakiernika magika, który ma mistrzowsk± rêkê i bez lakierowania ca³ych drzwi zabezpieczy mi to punktowe obicie lakieru. Wiadomo ¿e bez lakierowania ca³ych drzwi kompletnie bez ¶ladu zrobiæ siê tego nie da ale przynajmniej ¿eby zabezpieczyæ ten punkt przed korozj± oraz zminimalizowaæ widoczno¶æ tego obicia. Nie musi byæ firma, mo¿e mo¿ecie kogo¶ poleciæ kto po prostu robi takie rzeczy hobbystycznie, czêsto takie osoby s± duuu¿o lepsze od wykwalifikowanych warsztatów. Ewentualnie mo¿e kto¶ z forumowiczów by³by w stanie podj±æ siê takiej naprawy. Poni¿ej przedstawiam zdjêcia:


 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group