Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rbkt666 
Wys³any: 2017-01-22, 12:02   Rdza na nadkolach - jak i kto zrobi to porz±dnie?
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam wszystkich serdecznie! ;)

Nie wiem do koñca jakie obyczaje panuj± na tutejszym forum, wiêc mo¿e siê przedstawiê. Jestem Bartek, pochodzê z Wrze¶ni, obecnie mieszkam w Poznaniu i pracujê jako operator frezarki CNC. Mam prawie 24 lata i zgni³± Hondê ^^

A teraz do rzeczy. Autko mam ju¿ prawie 2 lata, a teraz zaczê³y siê problemy z rdz± na nadkolach... Niestety g³upi nic nie robi³em w tym temacie i teraz s± efekty. Jak kupi³em to ju¿ co¶ siê dzia³o na prawym nadkolu, ale odda³em do lakiernika i przez jakie¶ pó³torej roku nie by³o problemów, a teraz znowu... Zauwa¿y³em, ¿e spod gumowej uszczelki, która chyba niby ma chroniæ przed piaskiem i kamieniami wychodz± b±ble... ¦ci±gn±³em i niemi³o siê zaskoczy³em. Na tylnych nadkolach najgorsze pryszcze s± praktycznie symetrycznie po obu stronach. Zreszt± my¶lê filmik to poka¿e.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gdp0XE2UWcI[/youtube]

Pytanie: jak to zrobiæ, ¿eby to wytrzyma³o jak najd³u¿ej bez potrzeby wspawywania reperaturek? Jaki by³by przybli¿ony koszt +/-, ¿eby usun±æ rdzê, pomalowaæ i zabezpieczyæ porz±dnie antykorozyjnie, ¿eby tego raka maksymalnie spowolniæ/zatrzymaæ? Czy jest kto¶ kto ma pojêcie i zrobi to porz±dnie w Poznaniu/okolicach?

Z góry dziêkujê za nawet wszelkie przejawy chêci pomocy.

Pozdrawiam!
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-22, 13:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
bez wstawienie nowej blachy nie ma sensu rozpoczynaæ naprawy. Tam jest gangrena, któr± nale¿y wyci±æ i nic nie da czyszczenie i smarowanie cudownymi p³ynami
_________________

 
 

rbkt666 
Wys³any: 2017-01-22, 15:47   
0
UP DOWN

Posty: 3
Tego jestem ¶wiadom. Moje pytanie brzmia³o w jaki sposób to naprawiæ, ¿eby wytrzyma³o mo¿liwie najd³u¿ej bez wstawiania reperaturek i nie wygl±da³o tragicznie.
 

kzychu
Wys³any: 2017-01-22, 18:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Jak nie chcesz reperaturek to mo¿e takie wdzianko:
http://moto.pl/MotoPL/56,...udacznikow.html
Starczy na lata.
 

rbkt666 
Wys³any: 2017-01-22, 19:23   
0
UP DOWN

Posty: 3
Dziêki za pomoc.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime