Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lukas12347
Wys³any: 2017-02-04, 20:41   Raczej wszyscy wiedz± ale NIE JA !!!!!
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam. Nie wiem czy temat w dobrym dziale ale Mam problem z baz± , po³o¿y³em i na malowanych elementach jest chropowata i nie wiem dlaczego.
Zaznaczam robi³em to sam dla siebie i pierwszy raz.
Je¶li chodzi o klar to ju¿ k³ad³em ale na lampy przednie ale ¿eby malowaæ elementy to pierwszy raz.
Pistolet niestety najtañszy za ok 55 z³ z dysz± 1.4 mm zbiornik 600zl niskoci¶nieniowy malowa³em na ci¶nieniu ok 2,5 bara . wysz³a taka chropowata ¿e masakra, i to jeszcze ciemniejszy odcieñ ni¿ powinien byæ.
Panowie nie ¶miejcie siê chcia³em siê nauczyæ wiem ¿e sam na sobie ale có¿ tak lepiej ni¿ na kim¶. Proszê o jak±¶ poradê lub podpowied¼.
 

kzychu
Wys³any: 2017-02-05, 10:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Nie wyla³e¶ bazy tylko wypruszy³e¶ ,mo¿liwe ¿e psika³e¶ ze zbyt du¿ej odleg³o¶ci , ziarno stane³o.
Dajesz cienk± warstwe kontaktow± ,potem 2 wylane , po drugiej od razu bez czekania na odparowanie warstwê wypruszon± , na mokre.A co do koloru za ma³e ci¶nienie mo¿e minimalnie ¶ciemniæ ,ale jak mia³e¶ 2.5 na gunie to nie to ,klar kiepski te¿ mo¿e ¶ciemniæ, lub baza tak dobrana.Jak mia³e¶ 2,5 na sprê¿arce to na gunie pewnie z po³owe zale¿nie jak mocno skopana instalacja.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group