Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
elvisab
Wys³any: 2017-06-01, 12:46   Szybkoz³±cze za pó¼no odcina powietrze
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam

Mam 4 szybkoz³±czki Rectus 26. Kupione w tym samym sklepie. Dwie s± montowane na w±¿ dwie z gwintem 1/2 cala. Te które s± na wê¿ach dzia³aj± ok. Jakiekolwiek urz±dzenie nie by³oby podpiête na koñcu, czy to jest w±¿ do czystego powietrza czy powietrza z olejem, zawsze po od³±czeniu tego urz±dzenia jest króciutkie "pyk" i z³±czka od razu odcina powietrze.
Natomiast dla z³±czek z gwintem które mam zamontowane na ¶cianie i wk³adam do nich wê¿e, po od³±czeniu czegokolwiek z nich jest d³ugie "psssss" trwaj±ce ok sekundy a przez ten czas leci pe³ne ci¶nienie. Jak siê nie trzyma koñcówki wê¿a mocno to mo¿e wystrzeliæ i nie¼le siê oberwie, nie mówi±c o tym ¿e mo¿e z cz³owieka ubranie zerwaæ :-) .
Co jest z nimi nie tak? Maj± tak dzia³aæ? Dlaczego dzia³aj± inaczej ni¿ te na w±¿? Da siê to naprawiæ? Je¶li trzeba wymieniæ to jakie mam kupiæ?

Dziêki wielkie za pomoc.
 

hematol 
Wys³any: 2017-06-01, 20:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
elvisab, to jest normalne poniewa¿ odpinaj±c w±¿ jest w nim du¿a porcja powietrza (masa) i raptownie to ucieka,a jak np. odpinasz pistolet lakierniczy ze szybkoz³±czniki to jest w³a¶ne tylke te "pyk" ;) Ja mam tak samo i równie¿ posiadam Rectusa.
Pozdrawiam.
 

elvisab
Wys³any: 2017-06-01, 20:45   
0
UP DOWN

Posty: 2
Ehhh no tak, g³upi ja, przecie¿ to logiczne.
Szuka³em problemu ze z³±czem, my¶la³em ¿e puszcza a to z wê¿a wylatuje z drugiej strony.
Co za bezmy¶lno¶æ z mojej strony, teraz siê zastanawiam jak mog³em na to nie wpa¶æ.

Dziêki za pomoc.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group