Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
OrleN435
Wysłany: 2017-08-06, 20:32   Wydajność kompresora a pistolet
0
UP DOWN

Witam. Czy pistolet AZ3 HTE2 będzie odpowiedni do kompresora jak w linku ? http://www.kupczyk.pl/gga...wustopniowe.php Model GG 620 Zbiornik 270L Wydajność efektywna 385 L/min, teoretyczna 514L/min, silnik 3 kW. Czy może lepiej zdecydować się na coś o mniejszym zapotrzebowaniu ? Pozdrawiam.

Robertlodz09 
Wysłany: 2017-08-07, 08:24   
0
UP DOWN

OrleN435 napisał/a:
Czy pistolet AZ3 HTE2 będzie odpowiedni do kompresora jak w linku ?

Zapotrzebowanie na tzw. powietrze tego pistoletu to około 200 lit/min także spokojnie "uciągnie go" kompresor który ma już wydajność na tzw. wyjściu min. 240 lit/min

szenko 
Wysłany: 2017-08-16, 11:05   
0
UP DOWN
Szenko

Witam wszystkich,
a czy takie cudo z alledrogo LINK KOMPRESOR jest warte uwagi dla osoby początkującej, która chce nauczyć się lakierowania?
Na początek chcę spróbować swoich sił w lakierowaniu oczywiście pojedynczych elementów auta kończąc na kompleksowym lakierowaniu całości. Do kompresora jeszcze będę chciał dobrać jakiś pistolet i inne elementy (jakie?), które pozwolą mi na niepartacką robotę.

kzychu
Wysłany: 2017-08-16, 14:45   
0
UP DOWN

Ma podaną wydajność 540l/min ,ale nie napisali czy na wejściu czy na wyjściu (efektywna),jeśli podali na wejściu to efektywną by miał gdzieś ok. 350-400 l/min -czyli wystarczająco do lakierowania, osobiście mi się nie chce wierzyć żeby na 1 fazowym zasilaniu miał więcej jak 300l/min, a pewnie bliżej 250l/min , ale kiedyś się mówiło że papier wszystko przyjmie ;) .
Osobiście wolałbym kupić coś z napędem na paski i bańką 200l, masz możliwość wtedy bezproblemowo wymienić kompresor czy silnik, a większy bufor powietrza też się przyda.
Niestety raczej budżet musisz zwiększyć .

sawmaster 
Wysłany: 2017-08-16, 14:48   
0
UP DOWN

zostaw ten szmelc, popsuje się, tą sprężarkę polecam jak nie masz hajsu https://fachowiec.istore.pl/pl/sprezarka-tlokowa-kompresor-pk-1480-profi-kompressoren-360-100.html

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu