Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 19:23
Autor Wiadomo¶æ
online 
Wys³any: 2006-12-29, 23:12   Moje prace- prosze o ocene.
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
:D Witam. Do prac by³ zastosowany kompresor 24 litry(ponad 15 lat, dziala dzida :) ), pistolet Schneider Optima. To moje 2 pierwsze prace. Odrazu potem porwa³em siê na g³ebie. Auto ojca- Espero 1996, korozja, 3 wypadki, jedno dachowanie(z czego moj ojciec mial tylko jeden, nie z jego winy). Robilem je 2 miesi±ce, tyle by³o roboty, cale wakacje :D

1. Yamaha Zest, ¿ó³ty akryl, malowany na rozp. nitro :oops: -wtedy by³em jeszcze blady, podklad tez kijowy...

:arrow: Przed malowaniem:




:arrow: Po malowaniu:




Ogólnie przy malowaniu by³y niezle jaja, ca³y dzieñ roboty z samym akrylem, ale praca mi sie podoba³a :)




2. Yamaha Aerox. Malowana sprzêtem takim jak poprzednio.
Baza to TURBO 1;1 z rozpuszczalnikiem(100z³ za Litr bazy i 20 z³ za litr rozcienczalnika)
Clar- 4CR 2:1 z utw. (1L+0,5L = 70 z³)
Akryl- TURBO 70z³L+ 70z³ utw.

Malowana sprejem wczesniej by³a(gdybym wiedzial to bym siê tego nie podj±³) oraz nas±czona jak±¶ pasta polersk± z silikonem chyba.Musialem wszystko podkladowaæ i robota od poczatku... Naszczê¶cie tylko pare elementow.

:arrow: Przed:


:arrow: Po:






Tak OT to wzi±³em 150zl za robote przy tej czarno-bialej Yamaszce+ plus koszta lakierów.
Roboty bylo du¿o:]


Teraz zakupi³em pistolet Master-Line (du¿o lepszy od Speedway'ow, du¿o osób mi go poleca³o) HVLP, 180z³, lakierowanie nim to dla mnie czysta przyjemno¶c, wykonany bardzo starannie, dbale o szczegó³y etc.- a¿ nie chce siê wierzyæ.


EDIT: Prosze o przeniesienie mego tematu do odpowiedniego dzia³u, przepraszam.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group