Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Przemula 
Wysłany: 2018-08-15, 09:34   
0
UP DOWN

Hej chciałbym zmienić obecnie podkłady Novol na U pol pytanie jaki zakupić epoksyd jeśli bym chciał zakupić akrylowy z upola tak by móc stosować przed tym akrylowym najlepiej w metodzie m/m . Czy Upol ma swój epoksyd ?

glover
Wysłany: 2018-08-15, 18:51   
0
UP DOWN

Nie mają takiego epoxydu o jaki tobie chodzi.

Przemula 
Wysłany: 2018-08-15, 19:08   
0
UP DOWN

Bez problemu mogę taki akryl z upola kłaść np na mokry epoksyd z novola np na 360 lub na inny jakikolwiek byle by były przystosowane do wersji m/m

glover
Wysłany: 2018-08-16, 11:03   
0
UP DOWN

To o co konkretnie tobie chodzi bo nie rozumiem :/ Pytałeś o epoksyd a teraz piszesz o akrylowych?
I myślę że mieszasz pojęcia odnośnie podkładu m/m. To że jakis podkład jest m/m to nie znaczy tylko że można na niego kłaść kolejny podkład bez suszenia tylko chodzi o samo wykonanie tego podkładu bo on musi się odpowiednio rozlewać a przy okazji właśnie dlatego że się odpowiednio rozlał nanosisz kolejny podkład lub lakier.

Przemula 
Wysłany: 2018-08-16, 16:14   
0
UP DOWN

To inaczej do tej pory robiłem novolem 360 i 330 to jest epoksyd i akryl i tu w karcie jest napisane że po epoksydzie można od razu dać akryl bez malowania m/m . Chce teraz zmienić na coś innego i obczajam podkłady innej marki stąd te moje pytania .a niby powinno się używać tej samej marki produktów więc szukam takiego epoksydu żeby można było na niego od razu na mokro położyć akrylowy podkład . Widzę że upol ma akrylowy więc ok tylko pytam jakiego epoksydu do niego kupić

Przemula 
Wysłany: 2018-08-16, 16:23   
0
UP DOWN

Jaki inny podkład polecasz by na mokry epoksyd można było wylać podkład akrylowy ?

malarz
Wysłany: 2018-08-18, 08:45   
0
UP DOWN

Ja staram się nie używać epoksydów a jak już muszę to daję SIKKENS PRIMER SURFACER EP II, można też m/m. Ten 360 z Novola to nie wiem jaki mądry dopuścił do stosowania m/m bo tylko proszenie się o kłopoty bo jest długo miękki pod kolejnymi warstwami i dzieją się cuda. Jedyny epoksyd z novola który nadaje się do m/m to 385.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu