Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
tabulot
Wysłany: 2018-09-25, 08:49   Jazda z podkładem epoksydowym
0
UP DOWN

Witam
Pogoda i temperatura otoczenia na zewnątrz średnia, więc pewnie nie ogarnę roboty jednego dnia i pojawia się pytanie, czy aplikując rstop podkład epoksydowy szpachle i jeszcze raz podkład epoksydowy, mogę lakier akrylowy położyć za kilka dni.? Dodam że samochód byłby używany w tym czasie do jazdy.
Pozdrawiam

xxx_tcw
Wysłany: 2018-09-25, 12:41   
0
UP DOWN

Oczywiście, że możesz pod warunkiem odpowiedniego przygotowania później podkładu do naniesienia lakieru. Podkład epoksydowy lepiej zabezpiecza niż akrylowy więc śmiało możesz jeździć

tabulot
Wysłany: 2018-09-25, 17:06   
0
UP DOWN

Dzieki, tak też zrobię.
Pozdrawiam

Robertlodz09 
Wysłany: 2018-09-26, 07:26   
0
UP DOWN

xxx_tcw napisał/a:
Podkład epoksydowy lepiej zabezpiecza

Oczywiście przy odpowiedniej grubości powłoki także połóż min. 2 pełne warstwy tak aby było ponad 80-90 mikronów grubości powłoki wtedy będziesz miał barierę przed wilgocią

tabulot
Wysłany: 2018-09-30, 08:42   
0
UP DOWN

Na blachę dałem 2 warstwy, potem szpachla i znów 2 warstwy epoksydu. W poniedziałek lub czwartek zeszlifuje dam cienko epoksydowy,a na to akrylowy

rizyl
Wysłany: 2018-10-13, 12:09   
0
UP DOWN

Podepnę się do tematu, trochę podczyściłem podwozie z rdzy i zabezpieczyłem te miejsca podkładem epoksydowym dwuskładnikowym. Nakładałem to pędzlem więc jest gruba warstwa. Pytanie czy mogę tak przejeździć zimę i dopiero na wiosnę położyć konserwację ? Czy trzeba podkład koniecznie czymś przykryć.
Pozdrawiam

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu