Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
grzesiek3210 
Wys³any: 2018-12-10, 01:13   Zbiornik 3M PPS, Dekups, NPS Norton
0
UP DOWN

Posty: 24
Witam potrzebuje zbiornik który pozwoli mi lakierowaæ w trudnych miejscach i do góry nogami.. poniewa¿ lakieruje ramy samochodów ciê¿arowych,naczep i maszyny rol/bud. Od kilku lat jako drugi pistolet do podkladów, poliuretanów u¿ywam FLG5(mam 2 zestawy dysz)i jego bym chcia³ uzbroiæ w ten zbiornik.Zalezy mi na tym abym mógl dolewac do zbiornika w trakcie pracy bo w ciagu 1 dnia potrafiê zu¿yæ 10l epoxydu i nastepnego dnia podobne ilosci poliuretanu.Przy tej ilosci bym nie wyrobil na wk³adki.Wa¿na jest te¿ wielko¶æ zbiornika bo ciê¿ko jest manewrowaæ na le¿±co pod samochodem.DeKups jest nie w d...nie w o...bo albo 260ml albo 710ml a PPS 650ml ale wydaje sie bardziej poreczny ni¿ ten baniak 710.3m ma 400ml ale trzeba oddzielnie kompletowaæ i wychodzi prawie 500zl gdzie za 650ml w zestawie jest 350zl.DeKups wyszedlby taniej tylko te gabaryty wydaja sie du¿e. Norton NTS z koleji wyglada mi na jednorazowke bo przy rozkrecaniu tego miekkiego kubka mysle ze moga byc problemy...no i sta³e sitko te¿ pewnie by sie szybko zamuli³o przy tej ilo¶ci lakieru. Ja nie mowie zeby caly dzien jednym kubkiem obleciec ale tak zeby chocia¿ te 2-3litry przepu¶ci³.Który system wybraæ i jakiej pojemno¶ci zeby w miarê da³o sie manewrowac w ramie i nie dolewac 50 razy w ci±gu doby?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group