Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Mirrage
Wysłany: 2018-12-20, 14:33   Malowanie Pasa przedniego po spawaniu. Nowe auta
0
UP DOWN

Cześć!
Sprawa wygląda tak, uszkodzone pasy przednie plastikowe są spawane w widocznym miejscu. Szlifuje, szpachluje, gładze itd. Pytanie jest następuje jakimi środkami pomalować to aby wyglądało jak nowe. Chodzi o elementy widoczne po otworzeniu maski auta. Nie jest to struktura taka jak na zderzakach. Ciężko mi to określić.

MARIO06CU
Wysłany: 2018-12-21, 11:23   
0
UP DOWN

Serwis kolego kupujesz nowe i po sprawie wcale nie są drogie takie plastiki

Mirrage
Wysłany: 2018-12-21, 11:36   
0
UP DOWN

Ja będę obrabiał duże ilości tego, dlatego muszę mieć najtańsze opcj, że względu na ograniczone koszty. Nie jedna sztuka tylko ok. 100 sztuk tygodniowo. Poza tym większość z nich jest jednolita, tłoczona termoplastycznie. Muszę przywrócić im jak najlepszy wygląd.

marcpol
Wysłany: 2018-12-24, 13:17   
0
UP DOWN

Może podejdź do tematu inaczej - spawasz, zostawiasz naddatek, szlifujesz, polerujesz bądź nadajesz strukturę za pomocą tarczy do satynowania.

Osobiście unikam naprawy takich elementów - ze względu na odkształcenia, które trudno wyłapać, co powoduje trudności ze spasowaniem przodu oraz względy estetyczne.

Rozumiem, że znalazłeś dojście do uszkodzonych części z jakiegoś serwisu i planujesz je "regenerować"?

Mirrage
Wysłany: 2018-12-24, 19:29   
0
UP DOWN

Ja już dostaje pospawane, moim zadaniem jest wlasnie zamaskowanie tego. Wiem , że to jest jakaś struktura, ale nie spotkałem się jeszcze z taką w przemyśle, a jestem jeszcze laikiem w tej dziedzinie. Bardzo dziękuję za podpowiedź, zapoznam się z tym. :)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu