Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
marcinl1979
Wys³any: 2019-04-27, 12:50   jasna baza silbergrau bmw A08
0
UP DOWN

Posty: 9
Witam ,panowie mam problem z lakierem bmw silbergrau. Problem w tym ze wychodzi mi delikatnie za jasny najbardziej widac róznice gdy patrzy sie pod skos .Dodam ze lakierowa³em na tak zwana kreche b³otnik. chmur ¿adnych nie ma ani cieni tylko ten kolor nie bardzo ,bardziej wpada w srebro a orgilalny taki jakby stalowy (szary) lakieruje devilbisem flg5 na cisnieniu 2 bar.podk³ad by³ szary na to 3 warstwy bazy i na to 2 bezbarwnego ..Zanim pojade do mieszalni wole podpytac was czy moze cos u mnie nie tak DZisiaj jeszcze zrobi³em druga próbe na starych dzwiach tyle ¿e da³em 2 warstwy trzecia przepruszy³em ale nic to nie da³o efekt koñcowy taki sam
 

max2014 
Wys³any: 2019-04-27, 18:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
witaj spróbuj na ci¶nieniu 1.8 bar ewentualnie daj ciemno szary podk³ad
a sk±d masz bazê :?:
 

marcinl1979
Wys³any: 2019-04-27, 20:42   
0
UP DOWN

Posty: 9
Baze z mieszalni ¿ona by³a autem i dorobili na miejscu z jakiej firmy nie mam pojecia wiem tylko ¿e proporcje 1do 1rozpuszczalnika Wiem ze lakierowanie na kreske tymbardziej srebrnej bazy graniczy z cudem aby by³o ok ale wydaje mi sie ze za duza róznica jest w odcieniu.W majówke mam wolne spróbuje ci¶nieniem 1,8.
 

max2014 
Wys³any: 2019-04-27, 21:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
:spoko:
 

max2014 
Wys³any: 2019-04-28, 12:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
[quote="marcinl1979"]Baze z mieszalni ¿ona by³a autem i dorobili na miejscu

co do bazy to s± dwa odcienie tego srebra :tak: czy masz u siebie jak±¶ inn± mieszalniê :?:
albo zdemontuj klapkê i niech kole¶ siê przy³o¿y na spokojnie a nie wla³ ci z numeru i zadowolony
ja malowa³em :sciana: Lakierowa³em na strza³a zderzak i by³o ok co prawda bazê mia³em z max-mayera i da³o radê
co do pistoletu to mo¿esz mieæ nawet ze z³ota :shock:
wa¿na jest technika i ci¶nienie jakim pryskasz ;)
powodzenia :cool:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group