Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
d3x 
Wys³any: 2019-05-01, 23:29   APP R-STOP + Chlorokauczuk
0
UP DOWN

Posty: 1
Cze¶æ,

w skrócie: chcê trochê zabezpieczyæ kilka elementów podwozia (wahacze sanki) tam, gdzie rdza zaczê³a wy³aziæ. Mam plan u¿yæ do tego APP R-STOP oraz chlorokauczuku. I teraz pytanie - czy koniecznie na R-STOP muszê nak³adaæ podk³ad (mam epoksydowy 1k)? Jak wówczas w czasie siê to rozk³ada? Rozwa¿am takie opcje:

1) APP R-STOP -> ~1h -> chlorokauczuk (mokro na mokro 3 warstwy, odstêp ~45min) -> schniêcie 1 dzieñ
2) APP R-STOP -> ~1h -> podk³ad epoksydowy MOTIP 1k (2-3 warstwy odstêp ~20min) -> ~12-20h (no w³a¶nie - ile trzeba czekaæ?) -> chlorokauczuk (mokro na mokro 3 warstwy) -> schniêcie 1 dzieñ.

Mam ¶wiadomo¶æ, ¿e nie uzyskam idealnej ochrony, ale nie tego potrzebujê - chcê jedynie trochê zabezpieczyæ te elementy (które zreszt± s± wymienne, inne rzeczy mi nie rdzewiej± jako¶ zbytnio). Mam na to trzy najbli¿sze dni. Wiem, ¿e chlorokauczuk nie wyschnie zupe³nie, jednak bêdzie mia³ na to czas - ja po prostu z gara¿u siê zwijam trzeciego dnia.

Nie wiem czy mo¿na / jest sens k³a¶æ chlorokauczuk bezpo¶rednio na R-STOP jak i jakie odstêpy czasowe stosowaæ pomiêdzy danymi ¶rodkami.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group