Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Juliusz_Randers
Wys³any: 2019-07-05, 09:40   Lakierowanie Insignii - pare pytan :)
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam doswiadczonych kolegow
Przymierzam sie do calosciowego (lavcznie z wnekami) pomalowania swojej Insignii w kombi (2014) i mam kilka pytan wz. z tym.
1. Kolor baza to Carbon Flash 22C klar bedzie z duponta (DX1044) - jaka baze najbezpieczniej do tego klaru - tylko dupont, czy podejdzie cos innego - tak zeby po roku mi klar nie odlecial :)

2. Ile bazy i klaru na te auto ?

3. Jak bezpiecznie sciagnac emblematy inisgnia i ecoflex z tylnej klapy? Da sie jenakleic ponownie czy trzbe zakupic nowe ?

Z gory dziekuje za garsc dobrych rad :)
 

kalbi 
Wys³any: 2019-07-05, 20:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
emblematy podgrzaæ opalark± i zdj±æ plastikow± szpachelk±, mo¿na je przykleiæ na ta¶mê do emblematów uprzednio trzeba je oczy¶ciæ ze starej ta¶my

Insignia du¿e auto, oko³o 3,5 litra bazy i oko³o 3,5 litra bezbarwnego (je¶li z wnêkami)

Najlepiej polakierowa³bym baz± i bezbarwnym z jednego systemu i jednak na ca³o¶ciowe lakierowanie zakupi³bym lepszy bezbarwny (tzn. nie mówiê, ¿e DX1044 jest z³y ale cena nie jest wygórowana wiêc i co¶ musi i¶æ w parze)
_________________

 
 

Juliusz_Randers
Wys³any: 2019-07-07, 16:16   
0
UP DOWN

Posty: 2
Dziekuje za odpowiedz :) A jakie zestawiaenie baza+klar bys polecil do warunkow garazowych - garazowych w sensie ze nie bede mial wplywu na wilgotnosc i temp. powietrza. Temp. powietrza okolo 16 st.C. - wilgotnosci nie znam - ale mieszkam w DK na codzien wiec napewno wyzsza niz w PL ^^ Fajnie by bylo gdyby klar nie stracil swoich wlasciwosci po 3 tygodniach :D Rozmawialem ze sprzedawca zaopatrujacym lakiernie w okolicy miasta z ktorego pochodze w PL i do warunkow garazowych polecal mocno Debera baza + klar MS. Argumentowal ze sa to produkty dobrej jakosci i nie sa tak wymagajace co do warunkow otoczenia jak produkty np. z duponta. Z kolei polakierowalem sobie VW Lupo jakis rok temu z dobrym rezultatem korzystajac z najtanszej bazy i klaru Sprint HS55. Wiec troche jestem pogubiony :D

Pistolet Iwata WS400 Evo Pinifarina dysza 1.3.

Z gory dziekuje :)
 

kalbi 
Wys³any: 2019-07-07, 19:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
prawda jest taka, ¿e nawet najlepsze materia³y nie zast±pi± do¶wiadczenia i to musisz mieæ na uwadze. Ja bym MS-a nie poleca³. Wybieraj HS lub UHS.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime