Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
zouzaty 
Wys³any: 2008-06-23, 20:05   praca w holandii

Posty: 23
Sk±d: Hoorn/Holandia
jezeli ktorys z was koledzy ma troszke praktyki i doswiadczenia z lakierowaniem elektrostatycznym i chcialby popracowac troszke za EURO to nie widze problemu bysmy o tym porozmawiali tu na forum....

chce chetnie pomoc i bardzo prosze by na to ogloszenie reagowali tylko tacy ktorzy maja pojecie o lakiernictwie i praktyke najlepiej w kierunku elektrostatycznym...
jest to praca u mojego znajomego holendra i nie chcialbym sie tez osmieszyc ani stracic z nim kontaktu lub stac sie jego wrogiem


glownie chodzi o malowanie takich cacuszek jak to na zalaczonym zdjeciu:
 

arti
Wys³any: 2008-06-23, 21:15   

Posty: 98
Kilka pytañ:
- jaka miejscowo¶æ
- w³a¶ciciel Turek czy Holender?
- ile na rêkê?
- mieszkanie?
- praca legalna? kontrakt?

[ Dodano: 2008-06-25, 23:55 ]
Zero odp. Tak my¶la³em, ¿e to jaka¶ lipa. 2 lata pracowa³em i mieszka³em w Holandii wiêc zada³em kilka pytañ, na które chcia³em znaæ odp. Widocznie które¶ z nich by³o dra¿liwe :mrgreen: Dobry fachowiec w Polsce dobrze zarobi, a ju¿ na pewno niewiele mniej ni¿ w NL.
 

zouzaty 
Wys³any: 2008-06-26, 07:54   

Posty: 23
Sk±d: Hoorn/Holandia
1. miejscowosc osthuizen
2.szef to holender (nie cierpie tego co z dziczy pochodzi i na wielbladach jezdzi)
3.4.5: na reke jest na poczatek 7,50/h przez posrednika AB NORD HOLLAND ktory zapewnia ci bezplatne mieszkanie, ubezpieczenie, kontrakt a po trzech miesiacach zalatwi sie jakies mieszkanie samodzielne dla ciebie jak sie sprawdzisz i taki kontrakt to 160h miesiecznie i 1550e z tym ze za nadgodziny czyli tego co nie dotyczy kontraktu to 10e/h wiec calosc wyjedzie z nadgodzinami na jakies 2400-2600.
 

arti
Wys³any: 2008-06-26, 10:12   

Posty: 98
Mieszkanie oczywi¶cie potem trzeba samemu op³acaæ? Za pokój z kuchni± p³aci³em 550 euro. Jakie¶ jedzonko, piwko 300 euro. Tak wiêc w przybli¿eniu 2400-500chata-300prowiant=1600 euro na rêkê w najlepszym wypadku. Za tak± kasê pracowa³em. Wróci³em. Ale mam rodzinê. K³opot z roz³±k±. Ale dla kawalera je¶li faktycznie p³acanie bêdzie poni¿ej 1600euro propozycja nienajgorsza. Oczywi¶cie je¶li w Polsce zarabia ok 1600PLN. Dzieki za odp.
 

zouzaty 
Wys³any: 2008-06-26, 21:05   

Posty: 23
Sk±d: Hoorn/Holandia
tez jestem tego zdania!
I mysle ze jak ktos by sie sprawdzil to moglby, wlasciciel firmy postawic bungaloka (kemping) na terenie firmy i wtedy by mozna bylo koszty mieszkania ominac... no ale to juz daleka przyszlosc no i co sie potrafi trzeba tez pokazac....
 

peter
Wys³any: 2008-06-26, 22:12   

Posty: 133
zouzaty napisa³/a:
tez jestem tego zdania!
I mysle ze jak ktos by sie sprawdzil to moglby, wlasciciel firmy postawic bungaloka (kemping) na terenie firmy i wtedy by mozna bylo koszty mieszkania ominac... no ale to juz daleka przyszlosc no i co sie potrafi trzeba tez pokazac....


w kempingu to mozna porumunic miesiac,ale mieszkac na stale ?? :shock: :shock:
 

zouzaty 
Wys³any: 2008-06-26, 22:35   

Posty: 23
Sk±d: Hoorn/Holandia
nikt nie mowi ze na stale, musisz przemyslec po co tu przyjezdzasz czy na zarobek czy po to by sie tu osiedlic i urozmaicic swoje zycie....

nie podoba sie taki keping to skladasz papiery o mieszkanie i czekasz rok do dwoch na mieszkanie z urzedu ( nie zapominajac ze za to trzeba juz placic )

kempingi tutaj to kontenery doslownie przerobione na mieszkania - masz okolo 30 m kwadrat. do dyspozycji i w tym: sypialnie, wc, prysznic, kuchnie i dwa pokoje. ogrzewanie na prad lub gaz, ciepla woda, nie ma na co narzekac :wink:
wiec jezeli jestes nastawiony tylko na zarobek to takie mieszkanko w zupelnosci starczy by popracowac 3-4 m-ce i jechac na 2 tygodnie do domu by wydac kase

[ Dodano: 2008-12-31, 22:19 ]
chcia³bym aktualizowaæ og³oszenie gdy¿ ostatni lakiernik który by³ bardzo wyszczekany i zna³ teoriê i praktykê poprostu upad³ w pracy - nie wiem czy komora (25m by³a za d³uga czy "towar" za silny ;-) no ale ch³opina w wieku 24 lat siê podda³!!!!!
a szczerze mówi±c krowa która du¿o beczy -ma³o mleka daje!!!!!! za to kto¶ kto ma jaja i pojêcie mo¿e na jego miejsce wskoczyæ!!!! koszty mieszkania pokrywa pracodawca (¿e tak wspomnê)

pozdrawiam i ¿yczê szczê¶liwego nowego roku

[ Dodano: 2008-12-31, 22:32 ]
do admina:

zapomnia³em zamkn±æ nawias i chcia³em edytowaæ swoj± wiadomo¶æ - po wybraniu funkcji "edytuj" pokaza³a siê wiadomo¶æ ¿e mogê zmieniæ swojnego posta do 60 minut no ale to tylko wiadomo¶æ!!!!! ( w dodatku pokaza³a siê po dwóch minutach a nie po 60min) i chcia³em przytoczyæ ¿e poczucie czasu jeszcze mam

[ Komentarz dodany przez: Tech: 2009-01-03, 18:44 ]
To pewnie przez scalanie postów - liczy³o czas od pierwszego i ju¿ nie wpu¶ci³o do edycji kolejnego (scalonego z pierwszym). Poprawi siê.
 

gola 
Wys³any: 2009-01-01, 09:29   

Posty: 855
z tego forum ktos? :shock:
 

zouzaty 
Wys³any: 2009-01-01, 10:07   

Posty: 23
Sk±d: Hoorn/Holandia
tak z naszego forum

facet troszke siê rozpi³ no i zaczê³y mu smakowaæ co nie które u¿ywki tym samym nie nadaw³ siê ju¿ do pracy - pieni±¿ki odbi³y mu jak woda sodowa do g³owy!!!

Nicka nie podam jak bêdzie mia³ ochotê to sam siê przyzna

pozdrawiam
 

mebArth 
Wys³any: 2009-01-01, 10:37   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Podaj nicka...bo jeden juz ma ko³o d...zrobione (@kpopis), wiec bedzie wiadomo z kim sie nie zadawac.
A tak co do tematu...ja bym sie brykn±³ ale ne mam pojêcie o elektorstatycznym malunku. Robi³em w szwecji ale uciek³em bo kasiorka zmala³a a za czapke gruszek to ja robi³ nie bede.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-01-05, 18:28   

Posty: 855
@zouzaty,a w jakim to bylo czasie? jaki okres tam przebywal,bo chyba kojarze ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group