Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
gdulus
Wysłany: 2020-09-06, 12:08   Jaki pistolet do podkladu - uzywany Sata czy nowy Devilbiss?
0
UP DOWN

mam do zakupu kilku letni pistolet sata 100 b f rp 1.8mm za 700 zl , czy nowego devilbissa advance hd complajant 1.8 , jest na aukcji i jest cena wywowalwcza 600 ( ten pistolet kosztuje 1600 zl ) i nie wiem co robic brac uzywke sate , czy licytowac tego devilbissa - nowke , wiadomo ze sata to lepsza firma ale ten na ktorego mam oko jest uzwany nowy koszt 1200 zl , a devilbiss jest nowka i koszt 1600 zl nowego , wiec jesli w podobnych poieniadzach 0k 600 -800 zl to ktory byscie radzili , no i co to jest ten devilbiss hd advance complaiant zan go ktos cena za nowy nie jest mala ????

Robertlodz09 
Wysłany: 2020-09-08, 08:30   
0
UP DOWN

Jeśli do podkładu to proponuje zakup nowego pistoletu DeVilbissa GPI z dyszą 1.6 w zupełności Ci wystarczy do nakładania podkładów.
Nie wiem na jakich materiałach pracujesz ale dysza 1.6 nie jest ani za mała ani za duża
Co do Sata to plus taki że możesz dokupić do niej z drugiej ręki zestaw naprawczy (nowy) za nieduże pieniądze co w przypadku uszkodzenia czy zużycia nie jest bez znaczenia
To jest tylko pistolet do podkładu ... ja na swoje potrzeby używam Sata KLC RP z dyszą 1.6
i nie mogę narzekać mam idealnie równo nałożony materiał na powierzchnię elementu
a na zaprawki używam mini pistoletu z dyszą 1.2 chociaż i na małe elementy też tym nakładam podkład
(mniej mycia i poręczniejszy przy lakierowaniu komór silnika , bagażników itp)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu