Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gdulus
Wys³any: 2020-09-06, 12:08   Jaki pistolet do podkladu - uzywany Sata czy nowy Devilbiss?
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
mam do zakupu kilku letni pistolet sata 100 b f rp 1.8mm za 700 zl , czy nowego devilbissa advance hd complajant 1.8 , jest na aukcji i jest cena wywowalwcza 600 ( ten pistolet kosztuje 1600 zl ) i nie wiem co robic brac uzywke sate , czy licytowac tego devilbissa - nowke , wiadomo ze sata to lepsza firma ale ten na ktorego mam oko jest uzwany nowy koszt 1200 zl , a devilbiss jest nowka i koszt 1600 zl nowego , wiec jesli w podobnych poieniadzach 0k 600 -800 zl to ktory byscie radzili , no i co to jest ten devilbiss hd advance complaiant zan go ktos cena za nowy nie jest mala ????
_________________

 

Robertlodz09 
Wys³any: 2020-09-08, 08:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Je¶li do podk³adu to proponuje zakup nowego pistoletu DeVilbissa GPI z dysz± 1.6 w zupe³no¶ci Ci wystarczy do nak³adania podk³adów.
Nie wiem na jakich materia³ach pracujesz ale dysza 1.6 nie jest ani za ma³a ani za du¿a
Co do Sata to plus taki ¿e mo¿esz dokupiæ do niej z drugiej rêki zestaw naprawczy (nowy) za niedu¿e pieni±dze co w przypadku uszkodzenia czy zu¿ycia nie jest bez znaczenia
To jest tylko pistolet do podk³adu ... ja na swoje potrzeby u¿ywam Sata KLC RP z dysz± 1.6
i nie mogê narzekaæ mam idealnie równo na³o¿ony materia³ na powierzchniê elementu
a na zaprawki u¿ywam mini pistoletu z dysz± 1.2 chocia¿ i na ma³e elementy te¿ tym nak³adam podk³ad
(mniej mycia i porêczniejszy przy lakierowaniu komór silnika , baga¿ników itp)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi