Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
KotwicaWeWodzie
Wys³any: 2022-08-08, 13:41   Lakierowanie zderzaka - pro¶ba o pomoc/sugestie
0
UP DOWN

Posty: 1
K³aniam siê. Chcia³bym zasiêgn±æ opinii osób znajacych sie na lakierowaniu. W najblizszym czasie planuje naprawe lakieru na zderzaku. Za³±czam zdjecie jak to obecnie wygl±da. Odchodzi warstwa lakieru bezbarwnego. Jak sie za to zabrac zeby by³o poprawnie? Probowac delikatnie papierem zeszlifowac bezbawny do koloru bazowego czy nie pie¶ciæ sie az tak i sciagnac wszystko do plastiku? Jestem osoba cierpliwa i mialem plan zeby delikatnie pozbyc sie reszty bezbarwnego i mozliwie jak najmniej naruszyc baze, pozniej zmatowic calosc, na to dwie warstwy koloru bazowego zeby wyrownac odcien bo fragmenty bazy z ktorych juz zszedl bezbarwny beda mialy pewnie od slonca inny odcien, i na sam koniec bezbarwny 2k, pozniej polerka. Prosze mnie poprawic jesli cos zle przemyslalem, wszystkie sugestie mile widziane. Chcialbym naprawic wylacznie ten fragment zaznaczony na zdjeciu, bez lakierowania calego zderzaka. Druga sprawa, nie mam obecnie kompresora wiec w gre wchodza jedynie puchy, wiem ze cudow nie bedzie, chcialbym jedynie zeby wygladalo to lepiej niz obecnie bo strasznie rzuca sie to w oczy. Jakiestam obycie w malowaniu mam, malowalem np felgi i jakies inne elementy z tym ze to bylo malowanie od zera, po piaskowaniu, nie mam doswiadczenia z napraw± bezbarwnego dlatego wole zapytac. Z gory dzieki za pomoc/sugestie. Pozdrowionka.

IMG_20220808_130136.jpg
Plik ¶ci±gniêto 6 raz(y) 1.92 MB

 

sawmaster 
Wys³any: 2022-08-08, 14:02   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
schodzi bezbarwny i trzeba lakierowaæ od nowa
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2022-08-28, 23:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Bezbarwny do usuniêcia przeszlifowaæ po³o¿yæ podk³ad na niego bazê i bezbarwny
Na za³amaniach zderzaka mo¿esz zrobiæ przej¶cia nowego lakieru na stary tak aby nie by³o widaæ ¿e by³a góra zderzaka malowana :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime