Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:07
Autor Wiadomo¶æ
mechanik23
Wys³any: 2008-07-04, 22:51   który pistolecik
0
UP DOWN

Posty: 3
witam.chcia³em porady w sprawie wyboru pistoletu.a mianowicie,mam do pomalowania kilka elementów w metaliku,który z tych pistoletów bêdzie lepszy?http://allegro.pl/item388738302_pistolet_lakierniczy_expert_hp_mega_okazja_fv_.html
czy tenhttp://allegro.pl/item...1_5mm_lvlp.html
a mo¿e jaki¶ inny w podobnych pieni±dzach mi doradzicie pistolet.z góry dziêkuje za odpowiedzi. :smile:
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-05, 14:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Jaki masz kompresor? Bo pistolet to nie wszystko. Do kompresora sie dobiera pistolet.
_________________
Bart
 
 

mechanik23
Wys³any: 2008-07-05, 19:29   
0
UP DOWN

Posty: 3
w sumie to mam 2.stary ze sprê¿ark± wielk± jak wiadro ale nie wiem ile ma wiatru na wylocie i nowy 300l na minute na wylocie.oba 100 l.nowym kompresorem ca³y czas maluje ale nie auta tylko balkony bramy itp.jakos sobie radzi.zamierzam wymienic butle przy starym bo ma 100 l i dac 200l.nie chce dawac du¿o pieni±dzy za pistolet bo sporadycznie do aut go bêde u¿ywa³.nie znam sie na malowaniu aut .swoje auto mam do zrobienia tzn b³otnik ,maska i zderzak.dlatego jaki pistolet do max 250 z³ polecacie, i czy ma to byc hp,hvlp czy lvlp
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-05, 20:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Ja mam 150l butle i czasem mi brakuje a maluje HVLP. Kup sobie HP...jak juz wydawac na chinskie gwno to szkoda sie mêczyc z hvlp. Do 200z³ kazdy "pistolet" jest siebie wart - 2,3 auta i kosz.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group