Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:03
Autor Wiadomo¶æ
kira 
Wys³any: 2008-07-07, 18:17   co wybrac?- nowy sprzet.
0
UP DOWN

Posty: 11
Sk±d: Ruda ¦l±ska
witam. stary aero s³u¿y ju¿ bardziej jako gwizdek wiec zastanawiam sie co kupic: iwata hpc/hpb , hansa 381/281 , badger 100g ???

na pseudo iwacie napisali ze ma dysze 0,25 i pojemnik na farbe 9cc jak to sie ma do takich samych parametrow w prawdziwych aerografach nie wiem. linie malowal za grube a pojemnik moglby byc o polowe mniejszy. pozdrawiam i czekam na rady.
 
 

acidhouse
Wys³any: 2008-07-07, 23:34   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Na pocz±tek odrzuci³bym Badgera ze wzglêdu na to, ¿e przy³±cze przy aerografie jest nietypowe i mog± byæ k³opoty z przej¶ciówkami (choæ na pewno takowe istniej±). Pó¼niej odrzuci³bym Iwatê (tak wiem, wiem blu¼niê na oczach wszystkich ale to moja decyzja) tylko dlatego ¿e cholernie drogie s± czê¶ci, a poza tym nie da rady odkrêciæ kubeczka ani zmieniæ dyszy i iglicy ani na mniejsz± ani na wiêksz±, a HP/a jest ma³o pojemny i oby dwa nie maj± tylnej blokady skoku iglicy. Pozosta³bym przy Hansie 381 w czarnej wersji, po pierwsze jest czarna wiêc ma wypasiony stajl, po drugie ma mo¿liwo¶æ wrzucenia dyszek 0,2/0,3/0,4 - a to jest szerokie pole do popisu. Mo¿na zmieniæ kubeczki wiêc daje to co najmniej 6 wariantów w jednym sprzêcie. Pó¼niej dokupi³bym Iwate ¿eby nie by³o ¿e blu¼niê :razz:



_________________
Training all life
 
 

kira 
Wys³any: 2008-07-08, 07:12   
0
UP DOWN

Posty: 11
Sk±d: Ruda ¦l±ska
dzieki wielkie... mialem nadzieje ze ktos poleci 381. to teraz zamowic zanim ktos cos namiesza :) . pozdrawiam
 
 

dawid
Wys³any: 2008-07-08, 18:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ja zmieniam dysze w iwacie na mniejsza bez problemu ale czy na wiekrza nie probowalem:))
_________________
hmmm
 

acidhouse
Wys³any: 2008-07-10, 01:05   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Ja dysz± 0,6 walê grube krechy na masce na przyk³ad i stosujê j± AutoAirów (wodnych) bez reduktora. No tak ale gdy przyjdzie namalowaæ szczegó³ rzêdu w³osa no to zmieniam dysze i iglicê (akurat w Infinity) z 0,4 na 0,15 wybieram farbê pro colors i robie ni± w³osy. No i na przyk³ad Auto Airy nie przecisn± siê z ³atwo¶ci± przez mniejsz± dyszê ni¿ 0,3. Pigment zatyka przestrza³. Pro Colors robia to bez najmniejszych oporów. Ale tak jak napisa³e¶ g³ównie chodzi o grubo¶æ strumienia.
_________________
Training all life
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group