Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:21
Autor Wiadomo¶æ
solek 
Wys³any: 2007-01-26, 04:15   Co wybraæ ?? Pistolet pneumatyczny czy pod kompresor
0
UP DOWN

Posty: 5
Sk±d: kielce
W³a¶nie mam takie pytanie czy w pocz±tkach nauki lakierowania moge zakupiæ pistolet pneumatyczny WAGNER elektrycznie zasilany? Chce sie nauczyæ malowaæ autka ale nie mam akurat takich pieniedzy na lepszy sprzêt. MO¿e wyrazicie swoje opinie.
Z góry dziêki za pomoc!
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-01-26, 10:11   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
witam! Odradzam Ci zakup elektrycznego pistoletu nie nauczysz sie nim malowac.Lepiej poszukaj na allegro jakiego¶ kompresora i pistolet wysoko ci¶nieniowy(do nauki polecam speedway'a HP) pamietaj jak bêdziesz kupowa³ pistolet aby mia³ tak± dysze do takiego materialu jakim bêdziesz malowa³ a kompresor jak do nauki to tak z 50l zbiornik (do pojedynczych elementów wystarczy)
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

solek 
Wys³any: 2007-01-26, 11:13   
0
UP DOWN

Posty: 5
Sk±d: kielce
No ale w³a¶nie interesuje mnie te¿ ró¿nica miêdzy tymi dwoma opcjami. Dlaczego rzekomo pistolety elektryczne s± gorsze? I jeszcze takie jedno laickie pytanie , bardzo ciekawi mnie jak dzia³a kompresor? Jak bêde wiedzia³ to lepiej wybiore co¶ dla siebie. Ile trzeba minimalnie wydaæ na kompresor do nauki.? Taki w miarê dobry zebym nie lata³ z reklamacjami co chwila. Jak juz inwestowac to nie w byle co.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group