Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-22, 20:27
Autor Wiadomo¶æ
michutiger2
Wys³any: 2008-07-23, 10:49   pocz±tki...
0
UP DOWN

Posty: 5
witam mam nietypowa sprawuche... mam 21 lat i skonczylem szkole zupelnie w innym kierunku niz lakiernik ale chcialbym sie tego nauczyc wiec moj problem tu sie zaczyna bo nie wiem czy jest taka mozliwosc zeby jakos sie wyszkolic w malowaniu aut czlowiek musi zarabiac mam prace ale moglbym po godzinach grzebac przy samochodachale bo to mnie interesuje i mzsle ye lubil bzm to robic jesli robil bzm to dobryye nie wiem czy jest to dla mnie osiagalne pomozcie jesli mozecie i nakierujcie mnie co moglbym zrobic zeby zaczac w tej branzy... warunki mam w sesie miejsce na warsztat i wielki zapal z gory dzieki i pozdrawiam
 

ewa 
Wys³any: 2008-07-23, 13:09   
0
UP DOWN

Posty: 42
najpro¶ciej by³oby gdyby¶ znalaz³ warsztat ,w którym móg³bys dorabiaæ do "normalnej" pracy ,a przy okazji nauczyæ siê tego i owego ,a pó¿niej ,to ju¿ "tylko" praca "do¶wiadczalna"...
 

michutiger2
Wys³any: 2008-07-23, 13:30   
0
UP DOWN

Posty: 5
ewa napisa³/a:
najpro¶ciej by³oby gdyby¶ znalaz³ warsztat ,w którym móg³bys dorabiaæ do "normalnej" pracy ,a przy okazji nauczyæ siê tego i owego ,a pó¿niej ,to ju¿ "tylko" praca "do¶wiadczalna"...

no w³asnie ale czy Ty majac warsztat zatrudnilabys pracownika ktory o malowaniu nie ma zielonego pojecia??? moglbym nawet narazie za darmo siedziec w jakims warsztacie nauczys sie podstaw bo ja chcialbym cos robic sam narazie wyprawki elementy itp a pozniej jesli zalapie to kto wie... ale jestem z malej miescinki gdzie jest jeden lakiernik i raczej nie bedzie szkolil kogos kto moglby byc jego konkurencja... kurcze ciezko to widze ale zalezy mi na tym
 

kalbi 
Wys³any: 2008-07-23, 13:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
kup sprzêt potrzebny najtañszy i ucz siê na w³asnych b³êdach. Najpierw przeczytaj forum, pytaj je¶li nie wiesz, a mo¿e co¶ z tego kiedy¶ wyjdzie (czasoch³onne) lub gdzie¶ na pomocnika pomocnika lakiernika (tu przynajmiej od razu poka¿± co i jak ale i tak trzeba nabraæ wprawy)
_________________

 
 

michutiger2
Wys³any: 2008-07-23, 13:37   
0
UP DOWN

Posty: 5
kalbi napisa³/a:
kup sprzêt potrzebny najtañszy i ucz siê na w³asnych b³êdach. Najpierw przeczytaj forum, pytaj je¶li nie wiesz, a mo¿e co¶ z tego kiedy¶ wyjdzie (czasoch³onne) lub gdzie¶ na pomocnika pomocnika lakiernika (tu przynajmiej od razu poka¿± co i jak ale i tak trzeba nabraæ wprawy)

a ile kosztuje taki najtanszy sprzet zeby chociaz na jakims maluchu cwiczyc i czy jestem w stanie tak sie sam nauczyc...???
 

ewa 
Wys³any: 2008-07-24, 10:36   
0
UP DOWN

Posty: 42
kilku takich "uczniów" wysz³o ju¿ z naszego warszatatu ,ale teraz mocno zastanowi³abym siê nad kolejnym . zieloni zawsze mieli wynagrodzenie i sama by³am zaskoczona ,¿e ostatni 'pytaj±cy" chcia³ przyj¶æ pracowaæ za darmo ,byle móg³ siê nauczyæ....
 

michutiger2
Wys³any: 2008-07-24, 11:08   
0
UP DOWN

Posty: 5
ewa napisa³/a:
kilku takich "uczniów" wysz³o ju¿ z naszego warszatatu ,ale teraz mocno zastanowi³abym siê nad kolejnym . zieloni zawsze mieli wynagrodzenie i sama by³am zaskoczona ,¿e ostatni 'pytaj±cy" chcia³ przyj¶æ pracowaæ za darmo ,byle móg³ siê nauczyæ....

jak to mam brac pieniadze za nauke??? jesli by ktos dal nie odmowie ale czasem trzeba cos poswiecic zeby na tym skorzystac a jesli mozna wiedziec to gdzie macie warsztat???
 

ewa 
Wys³any: 2008-07-24, 18:14   
0
UP DOWN

Posty: 42
podkarpackie
 

michutiger2
Wys³any: 2008-07-24, 19:20   
0
UP DOWN

Posty: 5
ewa napisa³/a:
podkarpackie

ojoj a ka 60 km od poznania....
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group