Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
karolinor
Wys³any: 2008-07-29, 08:42   jakimi farbami malowaæ kaski
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Cze¶æ,
jestem tu nowa i nie siedze za bardzo w temacie. Czy kto¶ mo¿e mi powiedzieæ jakimi fabrbami pomalowaæ kask, oczywi¶cie aerografem.
Malowalam motory zwyklymi lakierami i by³o wszystko wporz±dku, jesli chodzi o kaski to lakiery sie ich nie trzymaj±:) Takie farby do aerografu mi z tego nie sp³yn± po jakim¶ czasie?
Pozdrawiam
 

online 
Wys³any: 2008-07-29, 16:14   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
normalnymi lakiermai uzywanymi na samochody lecz z uwzglednieniem zasad techniki lakierowania tworzyw sztucznych.
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

karolinor
Wys³any: 2008-07-29, 17:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Dzieki, za odpowiedz. Mo¿e opisze jak to pomalowalam i kto¶ mi powie co robie ¼le :(
A wiec tak: mam nowy kask, jede po nim papierem ¶ciernym wodnym, potem jade benzyn± az wszystkie brudy zejd±, i potem psikam lakierem. Przyklejam kawale tasmy klej±cej i jak ja odklejam to razem z farb±. Moze to wina lakieru (by³ za stary czy cos)?

Drugie pytanko, czy mo¿na pomalowac kask farbami modelarskimi(np. firmy MR. Hobby) a potem jakims zwyk³ym bezbarwnym lakierem zeby sie to trzyma³o na tym he³mie?
 

online 
Wys³any: 2008-07-29, 22:42   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
jaki kask robisz? wiele nowych kaskow z tanszych, nie sa lakierowane, a maja ¿elkot (i tego malowac nie radze)

jesli masz lakierownay kask, powloka w idealnym stanie i db. sie trzyma, to matujesz np. p.800 woda, lakierujesz bazami czy czego tam sie uzywa osobiscie, lakierujesz bezbarwnym

maskujesz odp. tasmami,
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Grandi 
Wys³any: 2008-08-03, 23:04   
0
UP DOWN

Posty: 36
ja jak malowa³em kask nazwijmy to "palastikowy" to najpierw go zmatowi³em
potem pokry³em bodaj¿e dwoma warstwami prymera do tworzyw sztucznych, na to baza potem grafika i na koniec klar
je¶li s± w tym jakie¶ b³êdy to proszê je zdementowaæ
 
 

mr_maxim 
Wys³any: 2008-08-04, 07:11   
0
UP DOWN

Posty: 51
Ja te¿ u¿ywam prymera do tworzyw sztucznych przy malowaniu plastików i jeszcze nie mia³em sytuacji ¿eby farba odpad³a, z tym ¿e ja pokrywam jedn± delikatn± warstw± prymera.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group