Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
dawid
Wys³any: 2008-08-09, 09:54   Po wakacjach:)) WIP
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
tym razem dodaje fotke w trakcie pracy:)) lewa strona prawie kompletna

Pozdrawiam

DSC00957 [800x600].JPG
Plik ¶ci±gniêto 254 raz(y) 62.62 KB

_________________
hmmm
 

airbrush 
Wys³any: 2008-08-09, 10:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Rozumiem ¿e samemu szkicujesz ca³y projekt.
Widaæ ¿e kolejna godna uwagi praca siê szykuje.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

dawid
Wys³any: 2008-08-09, 16:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
hmm z tym szkicem to jest tak ze korzystam z rzutnika ze wzgledu na to ze czas to pieniadz:))
_________________
hmmm
 

airbrush 
Wys³any: 2008-08-09, 22:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Przymknê na to oko bo reszta jest kapitalna :D
W sumie masz racje czas to pieni±dz no i trzeba sobie ¿ycie u³atwiaæ ,a nie komplikowaæ.
Pozdrawiam.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

dawid
Wys³any: 2008-08-10, 11:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
oto chodzi ze na normalne szkicowanie zchodzilo mi do 40 min rzutnik skraca to do 10, po drugie wiekrzosc artystow malojacych fotorealistycznie korzysta z tego typu narzedzi, a jesli ktos twierdzi ze to oszustwo to moge powiedziec ze technika airbrush przez dlugi czasz byla uwarzana za technike oszukancza:)) chocby za wzgledu na latwosc osiagniecia swiatlo cienia.
_________________
hmmm
 

aeroarte 
Wys³any: 2008-08-10, 12:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Przyznam sie ,¿e sposób w jaki malujesz jest dla mnie dziwny.Chodzi mi o to ,¿e malujesz fragmenty od pocz±tku do koñca ,a nie ca³o¶æ ,uk³adaj±c kolory po kolei - po ca³o¶ci .Jest ³atwiej i nie myjesz tak czêsto aerografu.
Efekt koñcowy jest ¶wietny ,ale droga do niego o wiele trudniejsza.
 

dawid
Wys³any: 2008-08-10, 15:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
maloje z regoly trzema aero na raz ale mozna roznie dobrze robic to dwoma, mycie nie jest skaplikowane ze wzgledu na bardzo duza zatkosc farby wylewam ja spowrotem do pojemniczka i wypsikuje reszte farby i wlewam nastepna, zadne utrudnienie. znacznie szybciej maluje teraz niz kiedy malowalem po kolei jak piszesz wyzej naprawde
_________________
hmmm
 

karolinor
Wys³any: 2008-08-26, 22:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
hej... czy mo¿e mi kto¶ powiedzieæ, co ma na celu kopiowanie zdjêc? w dodatku za pomoca rzutnika? takie bezmy¶lne odtwarzanie nie zyska uznania w ¶ród artystów... ³adny obrazek i tyle. przepraszam, za krytykê, uwarzam, ¿e dobry pomys³ to po³owa sukcesu:) a takie kolorowanki s± bez pomys³u... nic po za ¶wietnym wykonaniem:) (swoja drog± taki szkic bez rzutnika zajmuje raczej 4 minuty, a nie 40).


Dawid przy takich zdolno¶ciach aerograficznych, mog³by¶ spokojnie realizowaæ w³asne pomys³y bez rzutnika zdjec i innych niepotrzebnych wspomagaczy,
 

dawid
Wys³any: 2008-08-26, 22:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Niestety tym sie interesuje a raczej fascynuje czyli fotorealizm i hiperrealism sprawdz moze to: http://denis-peterson.deviantart.com/gallery/ wszystko to jest namalowane aerografem uwierz mi skopiowanie zdjecia nie jest proste.

Jesli o wspomagaczach mowa to aerograf jest jednym z najwiekrzych wspomagaczy w sztuce wiec...

4 min szkic z dokladnoscia rzutnika gratuluje ja tyle taletu nie mam:))

Pozdrawiam
_________________
hmmm
 

karolinor
Wys³any: 2008-08-26, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Drogi Dawidzie, nie chcia³am Cie uraziæ,
ja do tego realizmu d±rzê ju¿ 8 lat, i nie maluje ze zdjêæ tylko z natury i nie maluje aerografem tylko zwyk³ym pedzlem a jeszcze czê¶ciej o³ówkiem, w aerografice natomiast raczkujê, wiec nie musisz mnie zapewniaæ w tym, ¿e to wcale nie jest proste. Ja tylko pytam po co zadawaæ sobie tyle trudu, zeby zrobiæ zdjecie, nie aparatem a aerografem. Bez róznicy jest przemalowanie ze zdjecia czy z natury jezeli nie ma sie na to w³asnego pomys³u.
Pozdrawiam i zyczê powodzenia w nastêpnych pracach:)
 

dawid
Wys³any: 2008-08-27, 19:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
urazic mnie ? niee... poprostu to twoje zdanie, a to jest forum:) o to tu chodzi moze bys cos pokazala tym pedzelkiem:)) bo ciekaw jestem
_________________
hmmm
 

karolinor
Wys³any: 2008-08-27, 23:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Pêdzelkiem mo¿e nie ale o³ówkiem, przedstawiam kilka szkiców jeszcze z liceum, teraz juz zajmujê sie troche innymi rzeczami (zamieniam o³ówek na aerograf). Wracaj±c do pêdzla to uprawiam malarstwo olejne dalekie od realizmu, wiec nie ma co tutaj pokazywaæ.
Mam nadzieje ze sie mo¿e troszkê spodobaj±
Specjalne pozdrowienia dla Dawida, który tym aerografem nie¼le wymiata ;)

babcia8.jpg
Plik ¶ci±gniêto 7874 raz(y) 18.08 KB

akt1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 58 raz(y) 37.3 KB

brzydula.JPG
Plik ¶ci±gniêto 65 raz(y) 63 KB

babcia1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 56 raz(y) 165.89 KB

 

dawid
Wys³any: 2008-08-28, 19:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Ostatnie mi sie podoba ciekawa kreska

pozdrawiam
_________________
hmmm
 

acidhouse
Wys³any: 2008-08-29, 11:22   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Dejw to nasz polski Alberto Pono wiêc.... :devil: macza³ w tym palce, Karolina wskoczysz na aerograf wypowiesz siê po namalowaniu 3 pierwszych prac, uwierz mi ma³o jest kozaków mog±cych co¶ pokazaæ, a du¿o jest ludzi krytykuj±cych czyje¶ prace, to ich prawo ale tylko i wy³±cznie w ich w³asnym mniemaniu
_________________
Training all life
 
 

karolinor
Wys³any: 2008-08-29, 18:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Zrobi³am juz trzy prace aerografem niebawem je do³acze, zdaje sobie sprawe, ze to wcale proste nie jest. jest mi przykro ze nie zgadzacie sie z tym ze pomys³ jest najwaznieszy. jak dla mnie to realizm by³ modny pare setek lat temu, oczywiscie ze nadal robi wrazenie ale trzeba jeszcze co¶ nim wyraziæ. Umiejetne odtwarzanie rzeczywistosci nie wystarczy zeby stworzyc prawdziwe dzie³o sztuki. Je¿eli ten w±tek na tym forum polega tylko na cukrowaniu sobie namwzajem to zupe³nie bez sensu. musz± byæ odmienne zdania,zeby stworzyc jakikolwiek powod do dalszej dyskusji. gdyby nie by³o krytki to by nie by³o zadnych postêpów w sztuce, peni by¶my jeszcze prymitywne zwierz±tka w jaskiniach malowali.
pozdrawiam
 

maaks 
Wys³any: 2008-09-09, 08:03   
0
UP DOWN

Posty: 81
dawid, jak tam
praca skoñczona?? :)
_________________
www.maaks.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2008-09-09, 21:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
niee:)) lerzy i czeka i chyba sie nie doczeka zajelem sie narazie swoim autkiem jak cos sie zmieni dam znac ;) dzieki ze pytasz
_________________
hmmm
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group