Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kpopis
Wys³any: 2008-08-09, 13:11   Zatrudnie lakiernika -Pruszkow k.Warszawy

Posty: 291
Zatrudnie lakiernika, 110zl od elementu. Tylko lakiernicza robota, rozebrane elementy.
 

baqo 
Wys³any: 2008-08-11, 12:28   

Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
hej kpopis, jak poszukiwania :?: :?:
 
 

kpopis
Wys³any: 2008-08-11, 14:26   

Posty: 291
No coz narazie nikogo nie moge znalezc, kilka osob mialo przyjsc ale sie nie pokazali. Roboty mam od cholery, ludzie dzwonia i musze ich chyba zaczac na pazdziernik umawiac a tak dlugo nikt nie chce czekac.
 

anowi
Wys³any: 2008-08-11, 18:46   

Posty: 39
kpopis napisa³/a:
Roboty mam od cholery, ludzie dzwonia i musze ich chyba zaczac na pazdziernik umawiac a tak dlugo nikt nie chce czekac.


Kpopis, jest proste rozwi±zanie - krzycz wiêcej. Wtedy kolejka siê przerzedzi, a Ty bêdziesz mia³ wiêkszy zarobek. Pamiêtaj pracownik=k³opoty. Na pierwszego strza³a musisz go zaopatrzyæ w badania lekarskie, ubranie robocze, buty i maskê. I nie masz pewno¶ci, czy za tydzieñ bêdzie pracowa³. Popatrz, dajesz mu 110 od elementu, ale pamiêtaj, ¿e z reszty musisz nie tylko zakupiæ materia³y, ale op³aciæ mu ZUS, zbieraæ przez ca³y rok na jego urlop. A w ka¿dej chwili mo¿e Ci siê zwaliæ PIP i bêdziesz musia³ okazaæ tyle dokumentów, ¿e a¿ siê przewrócisz. Rozwa¿ to sobie czy Ci siê to op³aci.
 

kalbi 
Wys³any: 2008-08-11, 22:17   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
anowi napisa³/a:
Rozwa¿ to sobie czy Ci siê to op³aci.


he he dobre...

kolega ma duzo roboty i nie wyrabia wiec mysle, ze jak znajdzie dobrego pracownika to mu sie na pewno oplaci. 2 osoby = 2x wiêcej (mo¿e nie w lakiernictwie ale tak mniej wiêcej)
_________________

 
 

pitterek 
Wys³any: 2008-09-20, 14:46   


Posty: 306
ja nie wyobrazam sobie pracy na lakierni w pojedynke. w jaki sposób jeden cz³owiek moze zawiesic na stojaku du¿± maske???? 3 razy sie uda, za czwartym niestety.... :help:
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-20, 15:06   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
pitterek napisa³/a:
ja nie wyobrazam sobie pracy na lakierni w pojedynke. w jaki sposób jeden cz³owiek moze zawiesic na stojaku du¿± maske???? 3 razy sie uda, za czwartym niestety.... :help:

Da siê... Moze nie masz wprawy?
_________________
Bart
 
 

kalbi 
Wys³any: 2008-09-20, 15:15   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
no w pojedynke jest ciê¿ko (w sumie zale¿y od przemia³u) ale zawsze pomoc siê przydaje :D
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-21, 11:46   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Ja wtej chwili mam duzy przemia³ wiec stary tak ustawia klientów zebym sie wyrobi³ ze wszystkim i dajê rade. Owszem jest wiecej roboty jak i czasu trza poswiecic ale cos za cos :)

pzdr
_________________
Bart
 
 

przepity
Wys³any: 2008-09-21, 12:05   

Posty: 4
ja tam do kolegi kpopis'a pisalem w sprawie pracy ale co¶ ciê¿ko z odpowiedzi±
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-09-21, 12:09   
Mów mi Bisu:D


Posty: 348
zmieñ nicka :rotfl: ;)
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-21, 17:14   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
zmieñ nicka :rotfl: ;)


Osobiscie nie znam nieprzepitego lakiernika :spoko:
_________________
Bart
 
 

online 
Wys³any: 2008-09-21, 21:42   
MTGarage.

Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
mebArth napisa³/a:
Bisuside14 napisa³/a:
zmieñ nicka :rotfl: ;)


Osobiscie nie znam nieprzepitego lakiernika :spoko:


no kuwa ja znam tylko jednego :sciana: siebie. to prawda, ¿e polscy blacharze i lakiernicy musz± mieæ flaszkê, aby robota dobrze wysz³a :shock:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-22, 15:20   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Znam goscia co do pracy przychodzi sztywny...ale pracuje,nie nawala z robot± a szefowie go trzymaja bo sie nie k³oci o $ i dobrze robi. Przymykaj± oko bo kogo wezm± niesprawdzonego? Zycie :D
_________________
Bart
 
 

przepity
Wys³any: 2008-09-24, 20:38   

Posty: 4
online napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
Bisuside14 napisa³/a:
zmieñ nicka :rotfl: ;)


Osobiscie nie znam nieprzepitego lakiernika :spoko:


no kuwa ja znam tylko jednego :sciana: siebie. to prawda, ¿e polscy blacharze i lakiernicy musz± mieæ flaszkê, aby robota dobrze wysz³a :shock:


mi tam nick w robocie nie przeszkadza, robotê póki co mam tylko $$$ marna bo nic nie umia³em. plus ze mogê siê pouczyæ na prawie nowych samochodach g³ownie z grupy vag , techniki robienia niektóre inne ni¿ na forum siê opisuje dlatego dobrze jest porównaæ ;) co do pijanych lakierników i blacharzy, no có¿ w ka¿dym zawodzie tacy siê zdarzaj±, wa¿ne ¿eby roboty na kacu nie cenzura...
 

pitterek 
Wys³any: 2008-09-24, 22:30   


Posty: 306
mebArth napisa³/a:
ja nie wyobrazam sobie pracy na lakierni w pojedynke. w jaki sposób jeden cz³owiek moze zawiesic na stojaku du¿± maske???? 3 razy sie uda, za czwartym niestety.... :help:

Da siê... Moze nie masz wprawy?


moze i sie da, ja niemam wprawy bo u nas nikt nie wyprawia sam takich numerów, no chyba ¿e jaki¶ matiz czy seicento... to co innego
online napisa³/a:
Osobiscie nie znam nieprzepitego lakiernika :spoko:


no kuwa ja znam tylko jednego :sciana: siebie. to prawda, ¿e polscy blacharze i lakiernicy musz± mieæ flaszkê, aby robota dobrze wysz³a :shock:
___________



ejjjjjj co do kowali to sie zgodze ale tankujacego pêdzla nie widzia³em jeszcze...;P
_________________
Pit
 

przemo1972 
Wys³any: 2008-10-20, 20:02   


Posty: 551
Sk±d: SC
To jeszcze malo widziales ... :x: ;)
 

mebArth 
Wys³any: 2008-10-20, 20:55   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
có¿, :piwo: no to po jednym :D
_________________
Bart
 
 

Fedek
Wys³any: 2008-11-06, 09:57   Re: Zatrudnie lakiernika -Pruszkow k.Warszawy

Posty: 3
kpopis napisa³/a:
Zatrudnie lakiernika, 110zl od elementu. Tylko lakiernicza robota, rozebrane elementy.


Ja bym siê powa¿nie zastanowi³ przed podjêciem pracy u tego Pana....

http://lakierowanko.info/...p?p=13976#13976

Chyba, ¿e chcecie robiæ dla partacza....
 

gola 
Wys³any: 2008-11-06, 12:58   

Posty: 855
rozumiem twoje rozgoryczenie ale dlaczego robisz smietnik na tym forum umieszczajac jedno i to samo 2 razy ?

co do tej sprawy,to kontrole,kontrole i jeszcze raz kontrole.Straci potrojnie.
Za takie partactwo to wiezienie powinno byc.
 

mebArth 
Wys³any: 2008-11-06, 18:36   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola a ty bys sie nie wkurzy³? wywalic 5 tysiecy w zj.. robote? Dla niektórych to jest kupa ciaków. O kontrolach juz napisa³em.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime