Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
szyna
Wys³any: 2008-08-14, 22:26   najlepsze aerografy
0
UP DOWN

Posty: 11
doradzcie prosze jaki sprzet skompletowac do robienia wzorow na pojazdach [airbrasze]
szukam czegos dobrego zeby za jakis czas nie powiedziec ze moglem dolozyc troche ...
za jeden zaplaci polowe firma wiec szukam czegos najlpszego ale na jednym sie nie skonczy chyba .niemam o tym pojecia i prosze o dobra pomoc :!: :!: :!:
devilbiss czy iwata i jake modele podajcie jakis super zestaw .dziex
 

DrCruel
Wys³any: 2008-08-14, 22:43   
0
UP DOWN


Posty: 418
Wiem, ¿e to mo¿e trudne, zw³aszcza dla nowych userów ale proponujê poszukaæ opcj± szukaj bo takie informacje pojawiaj± siê w ró¿nych tematach i ciê¿ko jest opisaæ wszystko w jednym.
Hmm... chyba, ¿e mo¿na by zrobiæ ranking sprzêtu w postaci tematu z ankiet±. Co o tym s±dzicie?
Acidhouse da siê???

szyna poczytaj jeszcze artyku³ "Modele i budowa aerografów" w dziale: Artyku³y o Airbrush
 

szyna
Wys³any: 2008-08-14, 22:58   
0
UP DOWN

Posty: 11
troche glupio mi bylo pisac tego posta bo podobnych ematow jest sporo ale chodzilo mi o dobry sprzet a duzo ludzi szuka taniego sprzetu i robi sie mix . a ja niemam pojecia o aerografach i wszystko to narazie czarna magia .ja tylko narazie lakieruja i troche rysuje ale chcialbym cos wiecej.nieznam nikogo kto by mi wytlumaczyl czego szukac.kilka dni juz czytam ruzne rzeczy ale bez praktyki to nic .a chcialem jutro zamuwic airbrash przed urlopem.
ranking sprzetow to genijalny pomysl [najgorszy najpopularniejszy najlepszy i najbardziej funkcjonalny]
a tak poza tym to switna ta strona [naprawde] :spoko:
 

acidhouse
Wys³any: 2008-08-15, 11:55   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267


Dziêki, staramy siê ¿eby by³o fajnie. Ranking to trochê trudna sprawa poniewa¿ sprzêtu jest ogrom podobnie jak pistoletów i podobnie jak w przypadku pistoletów ka¿dy ma swoje zastosowania. Mo¿e co¶ siê wymy¶li = zajmie to trochê czasu i ¶rodków ale jest to do zrobienia

_________________
Training all life
 
 

szyna
Wys³any: 2008-09-11, 00:25   
0
UP DOWN

Posty: 11
doradzcie chociaz na co zwrocic uwage jakie parametry czy cos czy wystarczy jeden airbrush ? Iwata Custom Micron CM-C Plus airbrush mysle o zakupie tego ale jaka jest roznica miedzy iwatami bo jest kilka seri i kilka modeli z kazdej seri i troche sie zakrecilem bo nie mam o tym zabardzo pojecia ale chcialby kupic raz a bardzo dobrze.ile aerografow potrzeba aby praca szla szybko i przyjemnie
 

dawid
Wys³any: 2008-09-11, 16:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
hmm. powiem ci ze parametry to nie wszystko:)) duzo zalezy od umiejetnosci wiec kup sobie aerograf ktory jest wytrzymaly ja od kad wzielem do reki iwate hp-c do dzisiaj nia maloje:))
_________________
hmmm
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-09-18, 20:51   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
qxl, nie cenzura... g³upot!!! Twoje wypociny polec± do kosza, tak wiêc ucisz siê albo wyp... na inne podwórko :sciana:
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

pitterek 
Wys³any: 2008-09-20, 14:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
RB ³adnie wyszed³e¶ na tym foto;)
_________________
Pit
 

szyna
Wys³any: 2008-11-15, 01:46   
0
UP DOWN

Posty: 11
Iwata Custom Micron CM-C Plus - juz czeka na pierwsza probe :)

[ Dodano: 2008-11-15, 01:49 ]
temat mozna by usunac bo chyba nikomu sie nie przyda a w to miejsce moze jakis ranking sprzetow??? :tak:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group