Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Daphnie 
Wys³any: 2008-08-16, 21:18   aerograf do 100z³
0
UP DOWN
Daphnie

Posty: 4
Sk±d: Szczecin
Hej.
Jestem zielona wiec pragnê siê was poradziæ czy dobrze robiê.
Chce kupiæ na pocz±tek aerograf do 100zl. My¶lê, ¿e dobrze robiê bo mam nie du¿o kasy. A pewnie zepsuje go szybko, wiec szkoda by by³o czego¶ dro¿szego. Mam kompresor. Co mi jeszcze potrzeba. Czyta³am o odwadniaczu i reduktorze, ale nie wiem co to.

PS: Czyta³am forum ale nie znalaz³am odpowiedzi na moje w±tpliwo¶ci. Nie z³o¶ciæ siê :)
_________________
Daphnie
 
 

acidhouse
Wys³any: 2008-08-17, 10:30   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Witaj, jeszcze niedawno temu poleci³bym sprzêt nawet z nazw± do ceny 150 z³ - obecnie ze wzglêdu na ¶mieci zalewaj±ce polski rynek wprost z chin, nie polecê aerografu niemarkowego. Pocz±tkowo poprzygl±daj siê galerii i prackom tym z polski i tym z norwegii ;) poogl±daj video i wychwyæ ruchy wykonywane sprzêtem. Nastêpnie zdecyduj czy chcesz malowaæ - czy Ci siê po prostu podoba i te 100 z³ schowaj na dok³adkê do czego¶ lepszego bo ju¿ za 300 z³ jest co¶ lepszego. Oczywi¶cie mo¿esz wyj¶æ z za³o¿enia ¿e pierwszy aerograf mo¿esz zepsuæ - jest to oczywiste i masz do tego ¶wiête prawo, ale psucie to wybacz ale naprawdê dewiza chiñskiego sprzêtu. Dobra koniec zatruwania. Mowa o odwadniaczach i reduktorach by³a, chyba ¿e gdzie¶ posia³o. Opisz nam swoj± sprê¿arkê oraz to co chcesz robiæ aerografem - czy siê nastawiasz na portrety, szczególiki czy tez du¿e powierzchnie. Postaramy siê dobraæ sprzêt do Twoich potrzeb.
_________________
Training all life
 
 

Daphnie 
Wys³any: 2008-08-17, 20:47   
0
UP DOWN
Daphnie

Posty: 4
Sk±d: Szczecin
Chcê malowaæ, ale tylko amatorsko. Na pewno nie bêdzie to mój zawód. Pomy¶la³am o airbrushu przy ogl±daniu kasków, ze bêdê chcia³a sobie go pomalowaæ sama.
Moim pierwszym celem jest malowanie wzorów. Czyli z dwóch podanych szczególiki ew. portrety. Du¿e powierzchnie raczej odpadaj±. Na aerograf mogê wydaæ max. 200-250zl. Ale mam w±tpliwo¶ci czy prawid³owo bêdê go u¿ywaæ i nie doprowadzê do jego zepsucia.
Co do kompresorka to niestety nie znam jego parametrów, bo nie jest mój. Po¿yczam od wujka. Po¿yczê go dopiero jak bêdê mieæ aerograf. Wiem tylko tyle ze jest du¿y, ci¶nienie robocze ok. 8 barów. Raczej ma zbiornik wyrównawczy.
Mo¿esz napisaæ mi co jeszcze jest wa¿ne z parametrów? Postaram siê dowiedzieæ. :)
Pozdrawiam :*
_________________
Daphnie
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group