Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:48
Autor Wiadomo¶æ
Firewolf1
Wys³any: 2008-08-25, 10:07   Wybor pistoletu w granicach 250-400 zl
0
UP DOWN

Posty: 12
Witam serdecznie.
Przyszla pora na kolena zmiane pistoletu. Dotychczasowe pistolety za gora 100 zl sztuka niestety nie maluja :( Sypia nie rowno, przerywaja itd.Kto mial ten wie. Pierwsze 2 autka maluje sie calkiem ok. A jak juz sie zaprzyjaznisz z pistoletem to on sie psuje a Ty kombinujesz co z nim zrobic.
Do tej pory malowalem bazy met. pistoletem hvlp a akryle wlacznie z clarem systemem hp gdyz tym hvlp nie potrafilem dostatecznie rozlac claru.
Tym razem mysle o lvlp w cenie do 400zl (czyli takie minimum jak na lvlp)
Widze ze star evo-t jest dosc polecany.Ten evot to tajwan jest podobno? ale malo powietrza potzrebuje i rowno maluje. Pytanie jak dlugo ?W tej cenie jeszcze leader lvlp
Kto moze sie wypowiedziec ? albo zasugerowac inny sprzet.
Mysle o czys co malo powietrza potrzebuje ale jednoczesnie zebym mogl malowac clar i aryle.
Pozdrawiam
 

jurek 
Wys³any: 2008-08-25, 11:41   evo star t v2
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 182
ja mam taki pistolecik i pomimo ¿e Taiwan to jest bardzo dobry za takie pieni±dze.
 
 

Dawid1989 
Wys³any: 2008-08-25, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Dok³adnie .....na korpusie piesze Mb TAIWAN :D
 

michasqq
Wys³any: 2009-02-13, 22:31   Re: Wybor pistoletu w granicach 250-400 zl
0
UP DOWN

Posty: 2
Star EVO-T V2 - spoko maszynka mimo ze tajwan leci jak popadnie.... jest to moja 2 wersja podrobki i jest podrobka ivaty... co lepsze jest oszczedny ja ivata mialem kiedys ale mi okradli warszat i :( rozpyla rownoniernie... do wody jest super wariat... na malym cisnieniu ostatnio 1 setka zrobilem calutki zdezak w matize... a wiec dobra sprawa.. do bezbarwnego troche lipa zostaje morka i trzeba polerowac puzniej ale.. sa sposoby zeby nie bylo morki robisz 1 warstwe.. lepszym bezbarwnym oczywiscie i puzniej za 2 ja dolewasz jak zlapie lepkoci prawda? a wiec ta 2 jak bedzie miala wiecej niz 5% rozcienczalnika zrob na 8% to wyjdzie ci elegancko lecz uwazaj bo moze sciec i halo bedzie... po 2 nie lej nitro tylko rozcienczalniki tym bardziej jak cienie robisz... nigdy nie nitro lepiej kupic cos lepszego niz puzniej plakac i kombinowac. przy tych proporcjach bedzie ci malowal i to i to jednoczesnie na poziomie zaspokajajacym potrzeby :) a jak chcesz walic na dluzsza mete kup ivate hvlp i sate jet 3000 :) ivata do bazy sata do akrylu :) wydatek ale raz na wiele wiele lat... sata ma to do siebie ze ladnie rozleje akryl i malo polerowania puzniej jest :D a ivata polozy swietnie baze :D i oszczednie :) tak pozatym o Star EVO-T V2 trzeba dbac nie wolno nim zucac i trzeba go dokladnie czyscic... bedzie ci tez dlugo pomagal... przedmuchuj go w 2 strone.... czyli dysze zatykasz palcem... i pluje zbiornikiem :D kolejna aluzja nie mocz calego w nitro bo tyle o nim bedziesz pamietal.. zostanie ci smietnik...
 

qw202
Wys³any: 2009-02-13, 23:06   
0
UP DOWN

Posty: 8
ja polecam devilbiss flg 5 jest to tani ale bardzo dobry pistolet dopiero co skonczylem nim pierwszy raz lakierowac jestem pod wrazeniem wczesniej mialem tania tandete za 100zl zaciekie mala miotla nieraz plul a devilbiss w tej cenie rewelacja az nie moge sie doczekac jak sprawie sobie gti naprawde polecam sam myslalem jeszcze nad kupnem taniej lini iwata ale devilbiss jest ok kosztowal mnie on 600zl ale naprawde oplaca sie dac te pieniadze polecam a nawet dozbierac i kupic troszke puzniej
 

michasqq
Wys³any: 2009-02-14, 00:10   
0
UP DOWN

Posty: 2
600 z³ to duzo za duzo na ta marke. Wiekszosc z nas maluje w Garazach... Robimy kaluze i obklejamy caly garaz folia zeby nie bylo syfow a jesli sa to wtedy polerujemy... malo tego... jezeli masz stawke 250 z³ od elemetu albo i 200 to oplaca sie kupic pistolet za 600 jezeli pistolet za 400 nie jest gorszy od pistoletu za 600 ?? wystarczy dbac o nazedzie ktore sie ma.
 

pietka81
Wys³any: 2009-02-14, 18:24   
0
UP DOWN

Posty: 25
a ja bym Tobie poleci³ joneeswey JA 6111 na allegro s± po 250 z³.mia³em takie ze 3 sztuki.u¿ywam ich do lakierowania starszych aut albo busów.tylko nie ma w ofercie dyszy 1.3 jest 1.4.
 

bandita7 
Wys³any: 2009-02-15, 10:00   
0
UP DOWN

Posty: 63
witam moze nie trafiam w temat ale tez mam pytanie co lepiej kupic i czy to bedzie dawac rade do tego o czym mysle wiec do bezbarwnego mysle kupic cos takiego http://www.allegro.pl/ite...10060_hvlp.html

da rade ?? ktos tym pracuje ??

a do bazy metaliki itd wsztstko w konwencji http://www.allegro.pl/ite...tolet_lvlp.html

da rade taki zestaw w poczatkujacym zawodzie lakiernika i do uczenia sie ?? dzieki za odpowiedzi
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-15, 10:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Witaj.
O tych pistoletach jest KSIÊGA napisana na tym forum. Mozesz poszukac wpisuj±c WALLCOM albo STAR EVO ale jak ci sie nie hcce to powiem Ci ¿e sie nadadz± w tym przedziale cenowym. Ludzie sobie chwal±. ALe wiecej info znajdziesz w szukajce.
_________________
Bart
 
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-02-15, 10:26   
0
UP DOWN

Posty: 99
Co do walcoma to mam wersje HP i do akryli i klaru jest dobry, do srebrnych baz ju¿ troche gorszy.

Ja chce teraz jeszcze kupiæ Airgunse az3 do baz.
 

gdulus
Wys³any: 2009-02-18, 02:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
a ten airgunsa nadaje sie tez do rozlewanie bezbarwnego , jak to technologia nanoszeni powloki
hvlp lvlp hp ????
_________________

 

zed
Wys³any: 2009-02-18, 14:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
hp
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-18, 15:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gdulus napisa³/a:
a ten airgunsa nadaje sie tez do rozlewanie bezbarwnego , jak to technologia nanoszeni powloki
hvlp lvlp hp ????


Nie chce mi siE gadaæ.LVLP./Szkoda ,¿e nie ma p³acz±cego emotka.
 

zed
Wys³any: 2009-02-18, 19:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
zed napisa³/a:
hp

:x: trochi mi sie pomieszalo
No-limit napisa³/a:
Szkoda ,¿e nie ma p³acz±cego emotka.
masz w zakladce wszystkie emotikony ;)
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

bandita7 
Wys³any: 2009-02-19, 19:40   
0
UP DOWN

Posty: 63
No-limit napisa³/a:
gdulus napisa³/a:
a ten airgunsa nadaje sie tez do rozlewanie bezbarwnego , jak to technologia nanoszeni powloki
hvlp lvlp hp ????


Nie chce mi siE gadaæ.LVLP./Szkoda ,¿e nie ma p³acz±cego emotka.




o co biega taki z³y LVLP ?? to czemu chwala Star EVO-T V2 - LVLP ????
a jak ktos nie ma na tyle wiatru do hvlp to chyba dobre rozwiazanie lvlp
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-19, 21:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
bandita7 napisa³/a:
No-limit napisa³/a:
gdulus napisa³/a:
a ten airgunsa nadaje sie tez do rozlewanie bezbarwnego , jak to technologia nanoszeni powloki
hvlp lvlp hp ????


Nie chce mi siE gadaæ.LVLP./Szkoda ,¿e nie ma p³acz±cego emotka.




o co biega taki z³y LVLP ?? to czemu chwala Star EVO-T V2 - LVLP ????
a jak ktos nie ma na tyle wiatru do hvlp to chyba dobre rozwiazanie lvlp


LVLP akuratny/optymalny wybór/. :)
 

elakiery.pl
Wys³any: 2009-02-24, 10:59   
0
UP DOWN

Posty: 40
Witam
U mnie pistolet evo-t 379 z³ z wysy³k±, zapraszam do zapoznania siê z pozosta³± ofert± na materia³y lakiernicze www.elakiery.pl
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-05-23, 20:15   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Pistolet kupiony na allegro, od Pana z elakiery.pl, i jako¶æ nak³adanej pow³oki :) Ogólnie piêknie nak³ada, zobaczymy ile wytrzyma, ale ogólnie za te pieni±dze jest super :) Dysza 1.2




_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

viki
Wys³any: 2009-08-24, 14:28   
0
UP DOWN

Posty: 4
witaj Bodzio,te¿ my¶lê nad zakupem tego pistoletu,ale zastanawia mnie maksymalna szeroko¶æ miot³y w tym 1,2. Czy móg³by¶ j± dla mnie zmierzyæ??? By³bym wdziêczny... Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group