Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
piter_55
Wys³any: 2008-09-21, 13:32   konserwacja podwozia
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam jestem nowy nie jestem zawodowym lakiernikiem .chcia³bym zakonserwowaæ dobrze podwozie.U¿y³em opcji szukaj i co nie co znalaz³em.Powiedzcie mi czy dobrze wywnioskowa³em. Na go³± blachê chce po³o¿yæ wash primer firmy novol na to podk³ad akrylowy i co potem: na to mozna daæ lakier bezbarwny i np srodek do konsrwacji podwozi np gravit 600 i jeszcze raz lakier, czy mo¿e lepiej po akrylu daæ gravit 600 bez lakieru i dopiero na ten gravit 600 lakier.
Czy proponowane przeze mnie ¶rodki s± dobre czy mo¿e polecacie co¶ innego .proszê o sugestie(przy podawaniu proszê o nazwê i firmê)
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-09-21, 14:11   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Go³a blacha -> epoksyd -> baranek np gold car, powinno wystarczyc ;) (na pewno wiêcej wytrzyma ni¿ sam baranek po³o¿ony na wyczyszczon± z grubsza pod³ogê, jak to niektórzy fachmani robi±)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

piter_55
Wys³any: 2008-09-21, 14:22   
0
UP DOWN

Posty: 3
ale epoksyd bardzo d³ugo schnie a ja chce robiæ to u brata w gara¿u bo swojego nie mam i nie chce mu d³ugo g³owy zawraæ
 

baqo 
Wys³any: 2008-09-21, 20:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
piter_55 napisa³/a:
ale epoksyd bardzo d³ugo schnie
12 h to d³ugo w gara¿owych warunkach?
 
 

piter_55
Wys³any: 2008-09-21, 22:03   
0
UP DOWN

Posty: 3
to ju¿ trochê zwariowa³em na podwoziu mam trochê rdzy pewnie na powierzchni pojawi³y siej jakie¶ w¿ery my¶la³em ze dobrze daæ wash primer aby wszed³ w reakcje ze rdz± zapobieg³ dalszemu rozprzestrzenianiu(oczywi¶cie wcze¶niej trzeba usun±æ co sie da mo¿liwie do go³ej blachy)na to podk³ad akrylowy baranek i lakier bezbarwny. W sumie taniej bedzie kupiæ podk³ad epoksydowy i dalsze warstwy nak³adaæ. I powiedzcie czy I nazwijmy metoda da lepszy rezultat w walce ze rdz± czy ta z pod³adem epoksydowym.Zale¿y mi aby taka warstwa d³u¿ej wytrzyma³a bo nie chce co roku tego robiæ tylko zeby przynajmnej ze trzy lata potrzyma³o i nie rdzewia³o

[ Dodano: 2008-09-21, 22:10 ]
co s±dzicie a propos o produktach profix-a chodzi o podk³ad reaktywny i akrylowy sa tañsze od novola ale czy gorsze?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group