Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:18
Autor Wiadomość
pearlaga
Wysłany: 2008-09-28, 20:08   ppg mieszalnik
0
UP DOWN


Posty: 50
witam moze jakies ciekawostki ktos napisze o mieszalnikach ppg i cos o envirobase?
 

dawid
Wysłany: 2008-09-28, 20:37   
0
UP DOWN


Pomógł: 6 razy
Posty: 577
Mialem na probe na 3 tygodnie ale zostalem przy sikkensie, co do samego ppg hmm... baza rzadka co daje duze zuzycie, wiecej warstw, warstwa mniej i kolor do dupy, duze wymaganie co do przygotowania pod srebra 500 na krazku to troce malo, lakiery mialem te najnowsze nie pamietam numeracji te ktore mialy wysychac w 15 min w 75 stopniach nie robily tego, jedno co mi sie podobalo to mokro na mokro, epoksydy bez zadnych wash primerow i moze na caly dziem pozostac umieszany w pistolcu ale jak mowie tylko to bylo ok, moim zdaniem ppg popsulo sie kiedys to lepiej wszystko u nich wygladalo mam nadzieje ze troche przyblizylem
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wysłany: 2008-09-28, 21:31   
0
UP DOWN

Pomógł: 42 razy
Posty: 1797
Skąd: KrakĂłw
Tak sie PPG zepsu³o? Jescze kilka lat temu to by³a super firma....jako jedna z niewielu mia³a mieszalnik pó³mata na zderzaki listwy itp. Ale to by³y czsy kiedy Polska nie wiedzia³a co to "woda". No i FIAT jecha³ na PPG jako podstawa.
_________________
Bart
 
 

dawid
Wysłany: 2008-09-29, 16:31   
0
UP DOWN


Pomógł: 6 razy
Posty: 577
No niestety wydaje mi sie ze za bardzo sie skupili na pomocy nexie i mayerowi co im sie wogole nie udalo nawet technik z ppg powiedzial mi na ucho ze te predzej wymienione to wielki znak zapytania przy doborze koloru i wytrzymalosci powlok, co do farb to moge polecic duponda i sikkensa na ich technologi leci sie oszczednie i do przodu:)
_________________
hmmm
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group