Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:42
Autor Wiadomo¶æ
Benos77
Wys³any: 2008-10-15, 21:47   Pomoc w wyborze promiennika
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Witam
Od pewnego czasu my¶lê ¿eby kupiæ promiennik do szybkich napraw. Tak patrze na allegro i widzê ¿e ceny s± w sumie bardzo atrakcyjne np o takie co¶ : http://allegro.pl/item460..._2000_raty.html
albo:
http://www.mjanas.republika.pl/promienniki.html
W sumie nawet nie wiem na co trzeba zwracaæ uwagê przy wyborze. Proszê o jakie¶ praktyczne porady
 

autograff
Wys³any: 2008-10-27, 03:27   
0
UP DOWN

Posty: 39
Witam. W pelni przylaczam sie do pytania.

[ Dodano: 2008-10-27, 13:12 ]
Chcialem zapytac jeszcze o jedna rzecz, ktora mnie zastanawia. Czy w przypadku wody promiennik sprawdza sie normalnie? wiem, ze ma byc suszony powietrzem, no ale powietrze+promiennik powiedzmy? Czy to ma sens? Z gory wielkie dzieki za odp.

[ Dodano: 2008-10-27, 13:26 ]
Chcialem zapytac jeszcze o jedna rzecz, ktora mnie zastanawia. Czy w przypadku wody promiennik sprawdza sie normalnie? wiem, ze ma byc suszony powietrzem, no ale powietrze+promiennik powiedzmy? Czy to ma sens? Z gory wielkie dzieki za odp.

[ Dodano: 2008-10-29, 14:32 ]
Panowie pomozcie! Nie wiem czy sa jakiegolwiek zaleznosci, czy wszystkie sa takie same tylko kwestia standow i obudow? Dajcie jakies blizsze info. Z gory dzieki.[/swf]
_________________

 

acidhouse
Wys³any: 2008-11-07, 09:08   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
szczerze to jest bardziej grza³ka ni¿ promieninik podczerwieni krótkofalowy, o wiele droi¿sze ale wydajniejsze i na pewno krótkofalowe ma w swojej ofercie IRT
_________________
Training all life
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi