Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
tomt2
Wys³any: 2008-11-27, 15:15   kompresor
0
UP DOWN

Posty: 2
Mam zamiar kupiæ aerograf(taki do 100z³ na pocz±tek,jaki nie pytam takich pytañ i odpowiedzi od gromu tu) . Czy mo¿na u¿ywaæ do aerografu takiego zwyk³ego kompresora do opon za np 30z³ z np biedronki? Oczywi¶cie po przerobieniu koñcówki i podejrzewam ¿e ca³ego wê¿a. Oczywi¶cie na pocz±tek do prób bo nie mam za du¿o kasy na razie.
 

adams90-90 
Wys³any: 2008-11-27, 19:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Nie mozna potrzebny bedzie zbiornik wyrownawczy. Kiedys robiono samorobki z agregatu od lodowki i butli gazowej (turystycznej) takie samorobione kompresorki Ps jesli chcesz moge sprzedac Ci moj aerograf uzywalem go moze ze 3 razy wiecej info na pw
 
 

tomt2
Wys³any: 2008-11-27, 20:56   
0
UP DOWN

Posty: 2
a jak jest ze sprê¿onym powietrzem z butli bo s³ysza³em o takim rozwiazaniu?
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-11-28, 12:49   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Drogie rozwi±zanie i na krótko. Chyba, ¿e kupisz du¿± butlê to ci na jaki¶ malunek wystarczy.... tylko ¿e za butle zap³acisz tyle co za kompresor.
 
 

acidhouse
Wys³any: 2008-12-01, 08:59   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
drogie rozwi±zanie i na d³ugo to profesjonalny kompresor do aerografu z zagranicy - mianowicie ka¿dy ma kogo¶ za granic±, bardziej lub mniej dogadanego - no to niech taki kto¶ dogadany wy³ozy siepe i zakupi co¶ na siebie - je¶li nie zamierzasz zakochaæ sie w aerografii to kup 24l i pomêcz siê z przejsciówkami, ha³asem itd.
_________________
Training all life
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group