Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
manieks 
Wys³any: 2009-01-10, 10:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
witam
niedawno potrzebowa³em tak "na szybko" jaki¶ uniwersalny sprzêt, który zda egzamin tak w poziomie jak i w pionie. Kupi³em Badgera (360 Createx) i jestem naprawdê mile zaskoczony. Na pierwszy "rzut rêki" wydawaæ by siê mog³o, ¿e je jedna uniwersalna dysza to nieporozumienie, lecz po kilku chwilach pracy sprzêcik pokaza³ swoje dobre strony, nawet podczas malowania detali.

Cytat:
Jezeli kto¶ z Was u¿ywa Badgera, prawd± jest to, ¿e uniwersalna ig³± i g³owica tych modeli jest dobrym rozwi±zaniem, czy mo¿e lepszy jest Pasche z zestawem igie³ i dysz?


to zale¿y co chcesz malowaæ
w celu sprawdzenia tego Badgera 360

* trysn±³em kilka "murali (z sufitami w³±cznie) farbami akrylowymi- o'k
* potem wskoczy³em na drzwi (motyw z "Obcego" miejscami wymagaj±cy precyzji) z akrylem art. - zda³ egzamin
* teraz malujê model zdalnie sterowanej ³odzi motorowej lakierami samoch. - bardzo przyjemnie.
Do malowania portretów na paznokciach raczej bym z nim nie startowa³ ;) ... chocia¿ kto wie :)

Pasche nie u¿ywam bo jako¶ do mnie nie trafia, nie wiem dlaczego - wiêc nie bêdê siê wypowiada³ na jego temat.
 
 

manieks 
Wys³any: 2009-01-15, 08:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
daj, daj ;) - ciekaw jestem opinii na jego temat

a tak na marginesie
czy kto¶ z szanownego grona u¿ywa b±d¼ u¿ywa³ Infinity z serii Harder & Steenbeck?
bo, jak pewnie wielu z was, mam obsesjê na punkcie cienkiej (nie koniecznie czerwonej ;) linii i zastanawiam siê czy Infinity da mi to czego chcê ... :)
ogl±daj±c dla przyk³adu ten filmik odnoszê wra¿enie, ze mo¿e daæ- ale ... je¶li kto¶ ma inne zdanie to chêtnie je "us³yszê"
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2009-01-15, 16:27   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Napisz do Acida, on maleje Infinity.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group