Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:40
Autor Wiadomo¶æ
kamilbusko
Wys³any: 2009-01-05, 22:25   sata jet 3000 RP do bazy????
0
UP DOWN

Posty: 349
jak w pytaniu. czy k³ad³ kto¶ kiedy¶ bazê a potem klar sat± RP. da siê?
 

Joker_Paint
Wys³any: 2009-01-05, 22:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 64
a czemu mia³oby siê nie daæ :roll: przecie¿ to te¿ pistolet. RP to nastêpna ewolucja wysokoci¶nieniówek.
 

gola 
Wys³any: 2009-01-06, 15:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
Joker_Paint napisa³/a:
a czemu mia³oby siê nie daæ :roll: przecie¿ to te¿ pistolet. RP to nastêpna ewolucja wysokoci¶nieniówek.


niektorzy twierdza ze RP to tylko do lakieru,natomiast HVLP tylko do bazy bo tak producent zaleca :D

Znaja sie pewnie...
 

M_Wiewiorek
Wys³any: 2009-01-06, 23:33   
0
UP DOWN

Posty: 8
Ja lakierujê tym pistolecikiem bazê i Klar tak, ¿e z ca³± pewno¶ci± ci powiem, ¿e siê da bez najmniejszego problemu, mam te¿ HVLP, ale nie chce mi siê myæ pó¼niej 2 pistoletów, podejrzewam, ¿e jak przejdê na wodê to zacznê ten drugi do bazy u¿ywaæ :tak:
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-01-07, 09:46   
0
UP DOWN

Posty: 349
mówisz ze da radê. a przy k³adzeniu bazy nie robi± siê chmurki lub jakie¶ inne defekty? jak ustawiasz pistolet tenRP do bazy a jak do klaru?
 

M_Wiewiorek
Wys³any: 2009-01-07, 19:48   
0
UP DOWN

Posty: 8
kamilbusko napisa³/a:
mówisz ze da radê. a przy k³adzeniu bazy nie robi± siê chmurki lub jakie¶ inne defekty? jak ustawiasz pistolet tenRP do bazy a jak do klaru?



Nie jestem wstanie ci tego napisaæ jak ustawiam pistolet, wszystko zale¿y, jakimi lakierami robisz, jeden jest gêstszy a drugi rzadszy, tak samo z baz±, po prostu ustawiam tak ¿eby mi siê dobrze malowa³o i ¿ebym siê du¿o nie namêczy³ wiadomo, ¿e bazy nie mo¿esz pyliæ tylko k³a¶æ j± na mokro, bo jak bêdziesz pyli³ to i po Hvlp ci chmurki wyjd±.
 

lysy_22
Wys³any: 2009-09-25, 23:13   
0
UP DOWN

Posty: 26
posiadam sate 3000hvlp digital wychodza mi ciemniejsze odcienie moze mi kto¶ napisac jakie moga byc tego przyczyny????
 

mebArth 
Wys³any: 2009-09-27, 16:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
lysy_22 napisa³/a:
posiadam sate 3000hvlp digital wychodza mi ciemniejsze odcienie moze mi kto¶ napisac jakie moga byc tego przyczyny????


jaka farba, woda czy konwencja, jaki kolor, jaki rozcienczalnik, jakie cisnienie na wejsciu, jakie na wyjsciu, Odleg³osc od malowanego elementu.

Napisz to wszystko to znajdziemy przyczynê.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group