Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-16, 13:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Podziekowa³;)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-16, 20:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Snoop

Snoop Airbrush.JPG
Plik ¶ci±gniêto 116 raz(y) 51.22 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-09-16, 22:46   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Cud ,miód i orzeszki zarówno w kolorze jak i black and wjite wymiatasz panie ,jedynie co psuje ca³o¶æ to d³oñ ale co tam...reszta rekompensuje wszytko.Pozdr
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-09-16, 23:54   
0
UP DOWN

Posty: 99
wszystko mi pasuje, tylko z t± naszywk±, ptaszkiem na czapce co¶ nie tak, wygl±da bardziej jak naszyty na koszulkê, ale nie wiem jak t-shirt wygl±da w rzeczywisto¶ci. D³oñ spoko, rozmyta a'la "out of focus", nie odci±ga uwagi od spojrzenia.

I takie pytanko techniczne; ten bia³y podk³ad to te¿ Createx?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-17, 09:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Co do reki, i kiepa, to jakbym chcia³ zeby by³y wyrazne, to bym namalowa³ wyrazne....Tak samo jak i kaptur....Ale o to chodzi³o zeby focus by³ na twarz.....Co do ptaszka,to nawet szwy ko³o naszywki sa ciemniejsze i o to tez mi chodzi³o.. Wszystko createx....Na czranej koszulce ;)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-17, 13:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Kask ,,Alien"
(probemy ze zrobieniem dobrej foty, bo wszystko sie cholernie odbija)

Alien5.JPG
Plik ¶ci±gniêto 62 raz(y) 68.34 KB

Alien4.JPG
Plik ¶ci±gniêto 52 raz(y) 70.82 KB

Alien3.JPG
Plik ¶ci±gniêto 60 raz(y) 73.4 KB

Alien2.JPG
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 67.71 KB

Alien1.JPG
Plik ¶ci±gniêto 71 raz(y) 61.19 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-17, 17:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
buivwi;bvi;w

Kask.JPG
Plik ¶ci±gniêto 79 raz(y) 60.01 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-17, 23:00   
0
UP DOWN


Posty: 331
jakimi farbami ten alien??
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-18, 16:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
DuPont, AutoAir.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-22, 13:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Bus T-4

P1180114.JPG
Plik ¶ci±gniêto 173 raz(y) 154.24 KB

P1180110.JPG
Plik ¶ci±gniêto 204 raz(y) 169.04 KB

P1180109.JPG
Plik ¶ci±gniêto 131 raz(y) 121.25 KB

P1180107.JPG
Plik ¶ci±gniêto 205 raz(y) 165.97 KB

streetart.JPG
Plik ¶ci±gniêto 121 raz(y) 217.04 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-22, 14:05   
0
UP DOWN


Posty: 331
:spoko: podoba mi sie to w chu... zajebista robota.a wiec mam pare pytan ,czy ty zyjesz z aerografiki?? ile zajelo ci to czasu i powiedz mi jeszcze jak przenosisz motyw na auto szkic z lapy rzutnik czy odrazu aero??a jakie farby auto air??pozdro kawal dobrej roboty
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-22, 15:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
¯yje z malowania, 14 dni spokojnej pracy, rzutnik, dupont, podziekowa³:)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

over
Wys³any: 2009-09-22, 16:25   
0
UP DOWN

Posty: 14
no poprostu wiesz jak uzywac sprzetu....:)
 

malchov 
Wys³any: 2009-09-22, 16:44   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
KOZAK po prostu. S³ów brakuje...
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-09-22, 17:13   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Kask i samochodzik zwalaj± z nóg .Widze ¿e wesz³e¶ powa¿nie w sfere motoryzacyjn± i bardzo dobrze ,oby wiêcej takich.Szacuneczek
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-22, 20:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Hehe...Czy tak powaznie?? Nie wiem....To mój pierwszy wózek i pierwszy kask, po 1000 koszulek.......... Jak dobrze jutro pójdzie to poleci Navara i Pathfinder ;) ... Pozdro..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-22, 21:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
ostro. :spoko: chyba siê urodzi³e¶ ze sprayem w rêku
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-22, 21:25   
0
UP DOWN


Posty: 331
a klar sam kladziesz??
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-09-23, 10:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
nie
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-09-23, 12:46   
0
UP DOWN

Posty: 99
powiem krótko, zainspirowa³e¶ mnie, biorê siê do roboty. dziêki :spoko:
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-09, 16:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
T-shirt stary jak swiat...Ale dopiero znalaz³em chwile zeby z³o¿yc filmik..Mi³ego ogl±dania ;)
http://www.youtube.com/watch?v=wMBmwJZdR4k
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-26, 15:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Pizzeria Oregano u mnie w miescie... Jedna sala by³a kawiarenk± internetow±, ale docelowo mia³a byc sal± dla klientów pizzerii. Czas narzucony odgórnie 5 dni ( na tyle pozwoli³ zamkn±c t± czesc w³a¶cieciel). 2 sciany po 6m d³ugosci, 2,8m wysokie.... Pod³o¿e paskudne ( niebieski baranek malowany w 2003r ) temat dowolny, byle by pasowa³o... Prace w jednym kolorze, bo na tyle tylko pozwoli³ czas, i bardziej ,,rysowane aerografem, niz malowane ... Mi³ego..

P1180297.JPG
Plik ¶ci±gniêto 96 raz(y) 613.81 KB

P1180298.JPG
Plik ¶ci±gniêto 67 raz(y) 621.89 KB

P1180300.JPG
Plik ¶ci±gniêto 82 raz(y) 602.86 KB

P1180301.JPG
Plik ¶ci±gniêto 70 raz(y) 656.13 KB

P1180302.JPG
Plik ¶ci±gniêto 93 raz(y) 654.97 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-26, 15:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Niebieski baranek:P

P1180276.JPG
Plik ¶ci±gniêto 98 raz(y) 487.67 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-26, 15:40   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Niebieski baranek ,,dwójka"

P1180275.JPG
Plik ¶ci±gniêto 78 raz(y) 326.01 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2009-10-26, 15:56   
0
UP DOWN


Posty: 331
zajebisty klimat bardzo mi sie podoba :spoko:
 

malchov 
Wys³any: 2009-10-26, 23:25   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
no warunki rzeczywi¶cie hardkorowe, ale BRAWO! - wywi±za³ siê Pan z zadania wy¶mienicie :)
 

Erni 
Wys³any: 2009-10-28, 13:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
szok, na takim pod³o¿u...
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

manieks 
Wys³any: 2009-10-28, 20:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
no Przemek powiem Ci, ¿e
wybrn±³e¶ tematem bardzo fajnie - ile spa³e¶ przez tamten tydzieñ? :)
czym to malowa³e¶? (o farby pytam)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-10-29, 10:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
O farbach do scian mówi³ niestey nie bede....To mój patent, i mój chleb ;) ...Podpowiem ze farba z montany sie spisuje swietnie, i kolorów maj± opór.. Pozdro
Ps..A robi³em po 9godzin dziennie..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-11, 21:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Projekt znany i lubiany ;) ...

Cars1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 495 raz(y) 166.96 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-12, 11:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
malunek git, choæ mi troche nie pasuje, zygzak za bardzo siê ¶wieci i jako¶ brak ¿ycia w tym projekcie. Nie wiem czemu ale takie mam odczucie.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Vob
Wys³any: 2009-11-12, 13:11   
0
UP DOWN

Posty: 13
Erni napisa³/a:
malunek git, choæ mi troche nie pasuje, zygzak za bardzo siê ¶wieci i jako¶ brak ¿ycia w tym projekcie. Nie wiem czemu ale takie mam odczucie.


ze tak powiem lol. Brak zycia :D :D Jak nie potrafisz racjonalnie wytlumaczyc i podac konkretow to lepiej nie komentuj.
Jak dla mnie swietna praca i wszystko mi tu pasuje. Chociaz ta postac po lewej zbytnio realistyczna ;P
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-12, 13:21   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Vob, je¿eli ty potrafisz rzeczowo " przet³umaczyæ "
Vob napisa³/a:
Jak dla mnie swietna praca i wszystko mi tu pasuje.

to prosze bardzo.... wazelinka jest fajna, ale subiektywne odczucia innych pozostaw bez szydery...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-12, 13:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Prosi³bym jednak o racjonalne wyt³umaczenie..Bo takie gdybanie...hmm...cos nie pasuje..Co?? I co jest w tym dziwnego ¿e karoseria sie ¶wieci?? Masz jakies lepsze wykonanie tego projektu?? Z checi± zobacze..Tylko pro¶ba...nie te z twojej galerii Erni:
http://lakierowanko.info/download.php?id=951
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

manieks 
Wys³any: 2009-11-12, 15:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
generalnie - fajna robótka
je¶li jednak chodzi o racjonalne wyt³umaczenia (pomijam teraz odczuucia i wra¿enia estetyczne bo ciê¿ko jest mieæ obiektywne nie stoj±c przed t± ¶cian± w realu) to...

1.kompozycja
a.je¿eli jest w³asnej koncepcji to moim zdaniem - ciutek tr±ci bazarem (my¶lê, ¿e wiesz co mam na my¶li), je¿eli natomiast ¿ywcem z gotowca to ... tym gorzej dla orygina³u ;)
b. to co¶ po prawej na dole- przypomina Twój "znak firmowy. chcê wierzyæ ¿e nie ma tego na ¶cianie i zosta³o dodane post factum w fotoszopie dla potrzeb reklamowych

2.perspektywa - linia horyzontu umieszczona "nieco" za wysoko
jak wspomnia³em nie widzia³em tego w realu, ale jest punkt odniesienia (w postaci Przemka z lewej) na podstawie którego mo¿na jakie¶ minimum wniosków wyci±gn±æ.

3.g³êbia - brak konsekwencji ... "Zygzak" bywa z przodu "ostry, kuper (tylny b³otnik) wygl±da na bardziej "rozmyty- i tak byæ powinno, bo to bajka 3D... ale samochodziki stoj±ce za nim bywaj± tak samo ostre jak maska "zygzaka"
-
i teraz kiedy dodamy do siebie punkt 2 i 3- uzyskujemy subiektywne wra¿enie "zalania planu pierwszego przez plan drugi, co rzadko zdarza siê w naturze (a bajki 3D, z za³o¿enia maj± j± w³a¶nie na¶ladowaæ) ... taka kombinacja (2+3) wywo³uje w moim upo¶ledzonym mózgu przeczucie, ¿e co¶ jest nie tak bo my¶l±c schematycznie doszukujê siê w tym obrazie odniesieñ do tego z czym siê stykam na co dzieñ ;P
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-12, 16:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
:D wiedzia³em ¿e odniesiesz siê do mojego projektu :) fakt ma³o rzeczowo siê wyrazi³em bo dla laika takiego jak ja ciê¿ko jest u¿ywaæ fachowych uzasadnieñ, ale to nie gdybanie. Po prostu zygzak jak dla mnie sie za bardzo ¶wieci jakby przylecia³ z kosmosu i mia³ na sobie gwiezdny py³, który moc± wszech¶wiata promieniuje na wszystkich i ich ol¶niewa. Na innych tego nie widaæ, a zygzak siê wg mnie za bardzo odró¿nia. Z³omek mi siê nie podoba, za du¿o czerni, te plamy mi nie pasuj±, jak dla mnie to co¶ w stylu zrobione ¿eby mieæ ju¿ za sob± (to tylko do z³omka). I ogólnie, prawdopodobnie to to co¶ o czym pisze manieks. Domy¶lam siê ¿e zrobi³e¶ to idealnie wg projektu i chwa³a Ci za to, co nie znaczy ¿e musi mi sie ten projekt podobaæ. Co do mojego wykonania... Prawdopodobnie nigdy nie dojdê do takiego poziomu jak Ty, wiêc raczej z mojej strony nie ujrzysz lepszego wykonania.
Pozdro
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-13, 11:24   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
^^ Ale jaja..Tego jeszcze nie by³o..Wiecie czego jeszcze nie ma?? Odbicia innych aut w karoserii...
Co do napisu..To powieksz, przeczytaj, i dopiero co¶ powiedz, i dzieki za komplement, ale to jest malowane...
Malowane z gotowego projektu, który mo¿na znale¿æ gdzie¶ w necie, i porównac...

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ¿e ,,Ameryka" doceni³a, i stwierdzili ze przej...ana praca i progres, a Polacy s± medrcami z kosmosu.....
Pozdrawiam, i ¿ycze dalszego cackania sie z lajkami, no i oczywiscie na nowe produkcje;)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-13, 11:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Nie trzeba powiêkszaæ ¿eby przeczytaæ... mo¿na siê domy¶leæ nawet, ¿e to twój autograf... w koñcu bije w oczy bardziej od ca³ej reszty obrazu... moim zdaniem równie¿ brak g³êbi, kolory p³askie , brak rozdielenia na bli¿szy i dalszy plan, walniêta perspektywa ... i nie zas³aniaj siê tym ¿e jest takie jak w projekcie, mo¿e gdyby¶ nie by³ tak zadufany w sobie to by¶ móg³ obiektywnie spojrzeæ na w³asne prace, i mo¿e gdyby¶ mia³ trochê wyobra¼ni to da³by¶ rade zmieniæ projekt na lepszy i bardziej w³asny...

Widze ¿e twoje amerykañskie ego nie przyjmuje krytyki... powodzenia ci ¿yczê w dalszym ¶wieceniu na niebosk³onie ^^ i dalej siê rozwijaj (znaczy keep on goin' )

Jakbyco moje marne prace bêd±ce poparciem mojej marnej krytyki s± dostêpne w galerii, np tu:

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3004

:rotfl:

Pozatym masz dziwny wyznacznik autorytetu... "amerykanie docenili" ... a jak dostajesz konkretne odpowiedzi typu: dalsze plany, perspektywa itp to sie zas³aniasz projektem, którego nie zmodyfikowa³e¶... trzeba na forum zaprosiæ profesora z ASP ¿eby ci powiedzia³ to samo? Mo¿e jest taki, a sie nie ujawnia... zapraszamy... oczywi¶cie na moje topicki równie¿.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-13, 12:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Ameryka zawsze lubi³a to co "b³yszcz±ce", plastikowe i tandetne. Wg mnie taki w³a¶nie jest zygzak na ¶cianie. wiêc pasuje. The end.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

malchov 
Wys³any: 2009-11-13, 14:25   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Znowu szukacie dziury w ca³ym. Malunek zajebisty. Plany? Perspektywa? Profesorowie siê znale¼li. Mo¿e siê jeszcze przyczepicie do "anatomii" samochodów? No tak, auta z oczami? To jest bajka. Tak jak ca³a praca jest bajkowa. Primo, szkoda nerwów. Nie zamieszczaj wiêcej prac. Mogliby¶my siê wiele od Ciebie nauczyæ. Ale zamiast pogadaæ o warsztacie i ciekawszych patentach (my¶la³em, ¿e od tego jest to forum) dostajesz bêcki za wykonanie dobrej roboty.
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-11-13, 14:26   
0
UP DOWN

Posty: 99
Chyba wiem co Wam nie gra. G³êbia autek ¿yje swoim, a g³êbia szutru swoim ¿yciem, co trochê dezorientuje. Ogólnie praca spoko, a dzieciaki pewnie wniebowziête.


nie "cietrzewcie" siê tak ;)
 

malchov 
Wys³any: 2009-11-13, 14:42   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
W³a¶nie, trochê pokory Panowie i Panie. Na Waszych oczach tworzy siê Historia. PrimoOne mia¿d¿y!
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-13, 14:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
malchov napisa³/a:
Mogliby¶my siê wiele od Ciebie nauczyæ

Ja z chêci± bym siê czego¶ nauczy³... te¿ my¶lê ¿e forum jest od tego... my¶la³em te¿ ¿e forum oprócz tekstów " ¶wietna praca, jeste¶ super, bardzo mi siê podoba " itp zmie¶ci te¿ trochê krytyki... zw³aszcza ze nie piszê "nie podoba mi siê i ch*j " tylko mówiê o konkretnych zagadnieniach takich jak dalsze plany chocia¿by... jeszcze kto¶ pomy¶li, ¿e to jest idea³ do którego trzeba d±¿yæ...

Poza tym chyba nie my¶licie ¿e jestem jakim¶ leszczem, który lubi sobie popieprzyæ o rzeczach, o których nie ma pojêcia... wiem co gadam, polecam wybraæ sie na podstawowy kurs rysunku, ¿eby¶cie kumali o czym gadka. Natomiast to ¿e wy wolicie g³askaæ siê po kaskach ni¿ zastanowiæ to wasz problem...

malchow, Mo¿e Primo nauczy nas pokory...? :rotfl:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

malchov 
Wys³any: 2009-11-13, 15:01   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Trochê ta krytyka widzê nasilona, na wyrost i na si³ê. A trzeba umieæ odró¿niæ dobre gówno od s³abego gówna.
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-13, 15:05   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
malchov napisa³/a:
A trzeba umieæ odró¿niæ dobre gówno od s³abego gówna.
Proszê o rozwiniêcie... bo chyba nie nadan¿am...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-11-13, 15:38   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Bez zbêdnej wazeliny git majonez ,wszytko zosta³o ju¿ powiedziane .Ka¿demu z was i mnie osobi¶cie komentuj±cych ¿ycze ¿eby doszli kiedykolwiek do tego co kolega tutaj prezentuje a jak wiadomo nikt nie jest doskona³y.A primo wiadomo pierwsza liga... dlatego g³upim mi siê wydaje obrona swojej pracy w stylu "a poka¿ co ty potrafisz" bo nie ka¿dy traktuje to jako swoj± prace i nie zarabia na tym na chlebek i pewnie nie po¶wiêca na to nawet 10 % tego czasu ile ty siedzisz przy aero a jak wiadomo lubi sobie popsioczyæ na forum :) .Widaæ ogrom pracy a mój siostrzeniec jak to zobaczy³ zrobi³ woooow i te¿ taki chce, a wiadomo jak dzieciaki s± zadowolone to wszyscy s± zadowoleni :D .Pozdro.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-13, 21:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
No Lobo znalaz³e¶ swoich ,,wazeliniarzy"..
Po1sze- nie wypada Ci tak mówiæ jako moderatorowi, bo wazeliniarstwo, to wchodzenie w dupe, a mi w dupe nic nie wchodzi, wiec filtruj...
Po2gie- ja pokazuje prace wic ocen prace..Projekt wybiera³ 4ro latek, wiec jak chcesz to sie z nim posprzeczaj..Mo¿esz oceniæ technike i styl..Kolory p³askie?? Poni¿ej dodaje dodatkowe zdjecia....Dopatruj sie dalej...
Panie manieks.... Przód ostry, lotka rozmyta?? Co to jest?? makro?? Gdyby tak by³o to ostatniego samochodu nie by³oby widac, a z t³a wysz³aby plama...

Sam dla siebie jestem najostrzejszym krytykiem w trakcie samego malowania, i wiem co to dobre gówno a co s³abe...Ludzie którzy prezentuj± bardzo wysoki poziom ( do którego ja nie doszed³em ) i którzy tez wiedz± co to dobre gówno powiedzieli swoje, i to jest dla mnie pochwa³a i w tym wypadku obiektywna krytyka...
Wiem te¿ co to hejterka...A to gówno ssie cholernie, tymbardziej jak sie jest medrcem i cisnie innym, samemu prezentuj±c s³abe gówno..

Proponuje, zebyscie czas który spedzacie na tanim ublizaniu spedzili ze sprzetem w reku, to docenicie ciezka prace i dobre gówno..

Pozdrawiam wszystkich....Pa..A w niedziele dorzuce nowe..Gor±ce gówno, kto chce moze sie wykazaæ, jak to sie zna na malowaniu, nie maluj±c...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-13, 21:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Albo pi...ole...Nie dok³adam...Po temacie.....Nie bede sie wk...wia³...mam za duzo nerwów w zyciu codziennym..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-13, 22:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
... szczerze to nie bardzo rozumiem. Wymiatacze powiedzieli ¿e jest super, wiêc nie wiem dlaczego tak siê przejmujesz mêdrcami co guano wiedz± i ka³ prezentuj±. Po za tym powiedz gdzie Ci pocisn±³em ( o ile do mnie to)? Chyba MAM TAKIE PRAWO ¯E CO¦ MI SIÊ NIE PODOBA, czy mo¿e nie mam racji?? Troche tr±ci totalitaryzmem i dyktatur±? Wg mnie masz jaki¶ ma³y problem. Kto Ci tutaj ubli¿y³?
"wiadomo jak dzieciaki s± zadowolone to wszyscy s± zadowoleni" :) ja swojemu siostrzeñcowi podarowa³em zygzaka mojego i te¿ by³ happy :)

P.S. Jakbym mia³ choæ chwile wolnego w tygodniu na pewno bym j± spêdzi³ z aero w rêku. A tak tylko 2 noce w tygodniu zostaj±.

z reszt± jak tak bardzo Cie to rusza to ju¿ siê tu nie pojawie. ¯yj w spokoju.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-13, 22:32   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Nic mnie nie urazi³o i wszystko gra..Zapraszam...Pozdrawiam...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group