Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
manieks 
Wys³any: 2009-11-17, 07:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Witaj Przemku :)

Skoro nic Ciê nie urazi³o a wywo³a³e¶ mnie do tablicy, po¶wiêcê jeszcze chwilê swojego czasu - nie po to by dyskutowaæ o Tobie lecz o Twojej ostatnio zapodanej pracy i moim do tego stosunku.

Ponad 20 lat malowania odtwórczego, z pêdzlami ró¿nej ma¶ci w d³oni, nauczy³o mnie jednej rzeczy wa¿niejszej zdaje mi siê ni¿ warsztat, a mianowicie ...... pokory i dystansu do tego co robiê.

Twoja opinia na temat Twoich prac, jak bardzo Ci siê bêdzie wydawa³a byæ auto-krytyczn± zawsze pozostanie subiektywna (czyli zamkniêta w klatce w³asnego ego). Czy tego chcesz czy nie - bo tak ma ka¿de z nas u³omne stworzenie.
Podaj±c Ci konkretne (ewidentne) bez wzglêdu na to co Ty lub ktokolwiek inny o tym s±dzi niedoci±gniêcia w kompozycji jak± raczy³e¶ zaprezentowaæ, przekaza³em Ci fragment mojego do¶wiadczenia (zupe³nie za free).
I wcale nie po to by¶ wymachiwa³ plastikow± ³opatk± nad moj± g³ow±, bo raczy³a mi siê Twoja babka z piasku nie spodobaæ, ale po by¶ móg³ przy odrobinie refleksji, przeczytaæ ze zrozumieniem co kto¶ MA DO POWIEDZENIA NA TEMAT PRACY. Bo chyba taki jak rozumiem jest cel wystawiania jej na forum (chyba, ¿e siê mylê).

W Twoim malowaniu jest potencja³ spory - i to widaæ, ale na drugiej szali - co tak¿e widaæ niestety, le¿y brak znajomo¶ci podstawowych regu³ zostawiania po sobie smrodu na ¶cianie (ogólnie ujmuj±c).
To, ¿e jeste¶ samorodkiem wcale nie zwalnia Ciê od odpowiedzialno¶ci za pope³nione malowid³a - wrêcz przeciwnie, od zdolniejszych wymaga siê wiêcej.
Pokazujesz publicznie co namalowa³e¶... nie wiem jak inni ale ja wyra¿am swoje zdanie za¶ ono brzmi niezmiennie ... poznaj regu³y - potem je ³am.
I uwierz mi, ¶ciana to nie jest koszulka, rower czy samochód. Ceniê Twoj± odwagê, ale blikami nie zachlapiesz niestety spartolonej kompozycji.
Piszesz o skalowaniu "gówna"- bez urazy ale wed³ug mnie gówno czy mniejsze, czy wiêksze ¶mierdzi jednakowo. Innymi s³owy cha³tura to cha³tura.
I nie ma siê co wstydziæ, bo ¿yæ z czego¶ trzeba. Sam wiêc malujê cha³tury, jak tylko mam okazjê- bo robi siê je szybko i nie¼le z to p³ac±. Lecz do g³owy mi nie przychodzi by kruszyæ kopie w ich obronie.
Widzia³em 1000 razy gorsze wykonania Zygzaka i kompanii, ale nie oszukujmy siê- ¿adna z osób, które zostawia³y na ¶cianach te bohomazy nie walczy³a nawet o miano sztukmistrza. Przy czym to , ¿e to by³y "koszmary" nie mia³o wiêkszego znaczenia, bo jak zaznaczy³ Kanabeer dzieciaki by³y w niebo wziête.
Gdy chcemy siê jednak pochwaliæ, nie przed dzieæmi a... na forum jak tutaj, w³asn± wizj± Disneya czy innej "zlepki", nale¿y mieæ na temat jej komponowania ogólne przynajmniej pojêcie.
Fakt, ¿e nie masz o tym pojêcia w niczym Ci nie umniejsza, bo rzadko kto siê z tym rodzi, jest czas - wiedza przychodzi do¶wiadczeniem...
ale na lito¶æ bosk± Primo.... Zygzak to nie jest temat przewodni Kaplicy Sykstyñskiej - wyhamuj cz³owieku bo siê wykoñczysz przed czterdziech±!

i na koniec wskazówki techniczne, których sam sobie raczysz udzielaæ:

Cytat:
... Przód ostry, lotka rozmyta?? Co to jest?? makro?? Gdyby tak by³o to ostatniego samochodu nie by³oby widac, a z t³a wysz³aby plama...


we¼my od ty³u:
- niech wyjdzie plama - je¶li tak uwa¿asz
- ostatniego samochodu nie by³oby widaæ - Twoja w tym g³owa by go by³o widaæ
- makro??- to jest makro
to ma byæ- lotka rozmyta
to ma byæ- przód ostry

I jak ci siê to uda - jak ju¿ zrobisz z gówna dzie³o sztuki - wtedy siê pochwal... wtedy walcz, bo bêdzie o co.

Powodzonka ¿yczê, bez z³o¶liwo¶ci, bez ¶ci±gania w dó³ - wrêcz przeciwnie ... pnij siê Przemek w góre i zapomnij co napisa³em, bo to brednie same ;)

p.s. jak ju¿ temat extrementów poruszony zosta³:
- powiadaj± te¿, ¿e nie ka¿dy kto ciê z gówna wyci±ga jest twoim przyjacielem, tak jak nie ka¿dy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2009-11-24, 20:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Bus sztuka! sciana z fotkami daje rade, a na navary i patfaindery szkoda czasu bo rdzewieja fabrycznie:))
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-24, 22:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dziekuje...Koles zrezygnowa³ po tym, jak poda³em cene..Mysla³ ze zrobie po kosztach, t³umaczac sie tym ze nie mam renomy i on daje mi powierzchnie do wyzycia sie.....Straszny temat, bo na projektach i wizualizacjach przesiedzia³em pare godzin...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-24, 22:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
szkoda... bo T-4 to na prawdê jest cudo. Nie szykuje siê nic na karoserii w przysz³ym czasie?
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-24, 23:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Narazie koncze ³adny kask;)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2009-11-25, 16:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
jesli mu pokazales swoje prace i mowi se nie masz renomy to zalosny jak kupa typ:)

czwekam na kask!

zdrowko!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-28, 12:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Ponownie obcy...Klient chce, klient ma...W 100% mój projekt....Wzorowa³em sie jedynie na zdjeciach anatomii ,,ksiezniczki".
Ps...S³aby ze mnie fotograf..

1.JPG
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 165.92 KB

2.JPG
Plik ¶ci±gniêto 60 raz(y) 203.53 KB

3.JPG
Plik ¶ci±gniêto 66 raz(y) 169.98 KB

4.JPG
Plik ¶ci±gniêto 64 raz(y) 188.34 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-28, 14:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
no w³a¶nie... mo¿e to bardzo fajnie wygl±daæ w realu, ale tutaj jak widaæ niewiele widaæ, widaæ chocia¿ ¿e ³adnie siê b³yszczy :D
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Neonis 
Wys³any: 2009-12-04, 14:58   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Racja... ma³o widaæ przez to odbijaj±ce siê okno... Co nie zmienia faktu, ¿e to co mo¿na ujrzeæ i tak zadziwia.
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-12-06, 01:49   
0
UP DOWN

Posty: 99
Ju¿ o tym w Twoim innym po¶cie pisali¶my.

1. Filtr polaryzacyjny. Do Twojego Lumixa 30 wypasem bêdzie Hoya Standard lub nawet ta zielona która nie pamiêtam jak siê nazywa, góra Hoya HMC, SHMC ju¿ bêdzie hamowany przez szkie³ko, chyba, ¿e planujesz lustro kupiæ, ale tam czê¶ciej wiêksze ¶rednice filtrów. Uwa¿aj na allegrowe aukcje typu "Filtr polaryzacyjny dla Panasonic Lumix DMC FZ30", który przewa¿nie jest jakim¶ "no³ nejmem" gorszym od Hamy.
2. ¦wiat³o, na pewno nie pejza¿ z okna ;) . Jak najbardziej rozproszone, czyli np. flash odbity od sufitu, przez dyfuzor albo nawet chusteszkê higieniczn±.

Albo punktowe i pomieszczenie pomalowane na czarno :) , wtedy na kulistym obiekcie uzyskasz pojedynczy odblask. Klepiesz dwa identyczne ujêcia z punktowym padaj±cym raz z jednej strony, potem z drugiej. Nak³adasz na siebie w photoshopie i kombinujesz z gradientem przezroczysto¶ci na ka¿dej warstwie odwrotnie ale symetrycznie. Tak ¿eby owe bliki wyeliminowaæ. Mo¿e siê udaæ taka "oszukana" fotka. Albo pstrykaj przed klarowaniem :> Albo znajd¼ kogo¶ ze studiem i sprzêtem kto siê na tym zna :roll:
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-14, 16:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Musze dodaæ zdjecie w takiej formie:
http://www.fotosik.pl/sho...ba5427ce73192fd
Bo skonczyl mi sie limit na dodawanie zdjec :/
Kolejny pokój dzieciecy..Tym razem kole¿ka troche starszy, bo a¿ lat 6...Wyj±tkowo wygadany maniak mieczy ¶wietlnych...5 dni pracy , na powierzchni 4,2x2,8m ( minus skos ).Narzedzi - Aerograf, pistolet lakierniczy
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2009-12-14, 17:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Choæ fanem gwiezdnych wojen nie jestem, to ta ¶cianka mi siê podoba, projekt fajny i wykonanie bardzo dobre. Tyle, na 5 w skali studenckiej. tylko te kontakty ¶miesznie wygl±daj±, szczególnie ten z lewej strony, ale to taki szczegó³. Nie próbowa³e¶ ich przyciemniæ jako¶? Mo¿e by siê mniej rzuca³y w oczy.
pozdro
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

er-ha
Wys³any: 2009-12-14, 19:59   
0
UP DOWN

Posty: 21
zdradzisz jakie farbki na to posz³y i ewentualnie czym je rozrabia³e¶ ??
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-15, 12:07   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Sory man :/ ...Nie moge.....
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

over
Wys³any: 2009-12-16, 19:28   
0
UP DOWN

Posty: 14
PrimoOne napisa³/a:
Musze dodaæ zdjecie w takiej formie:
http://www.fotosik.pl/sho...ba5427ce73192fd
Bo skonczyl mi sie limit na dodawanie zdjec :/
Kolejny pokój dzieciecy..Tym razem kole¿ka troche starszy, bo a¿ lat 6...Wyj±tkowo wygadany maniak mieczy ¶wietlnych...5 dni pracy , na powierzchni 4,2x2,8m ( minus skos ).Narzedzi - Aerograf, pistolet lakierniczy


w odniesieniu do poprzedniej sciany z zygzakiem i do sciany z fotosika... strasznie ma³o ¿ywe sa te kolory...nie wime czy to zdjecie czy moze farby.. bo na kasku wygladaja kozak???ogólem prace spox
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-17, 08:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Zdjecie jest s³abe....U góry zdjecie jest sciemnione, w pozosta³ych miejscach przeswietlone przez okno..Nie potrafie robic zdjec.. Natomiast wiem co to jest nasycenie koloru jak maluje, i uwierz ze na zywo jest max ;) .. Pozdro i dieki za komenty./..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-23, 21:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Ruda Gra¿yna....

Ruda Gra¿yna.JPG
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 133.66 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-12-23, 21:30   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Jak ¿ywa, przynajmniej dla mnie :)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-12-25, 01:08   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Pfff takimi rzeczami mnie nie zaskoczysz ;P skill i tyle.Weso³ych :)
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-25, 16:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
R.Riedel. Plexa

P1180509.JPG
Plik ¶ci±gniêto 72 raz(y) 413.46 KB

P1180505.JPG
Plik ¶ci±gniêto 80 raz(y) 246.48 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Robertop 
Wys³any: 2010-01-17, 22:46   
0
UP DOWN

Posty: 118
Sk±d: POLSKA-OLESNO
bardzo dobra praca ,muszê przyznac ,¿e zainspirowa³es mnie troche t± prac± ,postanowi³em spróbowæ!-wyniki u mnie...
 
 

Tadeusz 
Wys³any: 2010-01-21, 19:39   
0
UP DOWN

Posty: 99
Pytanie techniczne. Jak poradzi³e¶ sobie z elektrostatyk± plexi ? Robi³em kiedy¶ baner reklamowy na plexi i my¶la³em, ¿e kij mnie strzeli ;) Wszystko osiada³o wszêdzie, najmocniej dzia³a³o na uretanowy. Ola³e¶ to i pó¼niej benzynk± czy¶ci³e¶, czy mo¿e jako¶ roz³adowywa³e¶? Mia³e¶ w ogóle taki problem ?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-21, 22:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Nie zauwa¿ylem takiego problemu wcale... Podklad do plastiku FlexPro z CSV, podklad wypelniaj±cy akrylowy Gold z CSV, szlif, ¶cierka antystatyczna, grafika, i klar x 3..Polerka, i jest idealnie..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Tadeusz 
Wys³any: 2010-01-22, 10:29   
0
UP DOWN

Posty: 99
Mhm, ja przejecha³em podk³adem do plastiku APP 1K-Kunststoff, ale po dobie w ponad 20C wcale siê nie zwi±za³, mog³em go zetrzeæ palcem, z reszt± i tak nie mog³em u¿yæ podk³adu wype³niaj±cego, bo baner by³ pod¶wietlany, wiêc polecia³em aerografem go³± plexi "na ¿ywca" be¿ ¿adnego podk³adu ani matowienia. Pewnie st±d moje problemy. Ale przynajmniej zobaczy³em jak "wygl±da" rozk³ad natê¿eñ pola elektrostatycznego :) Deseñ spirali, powtarzaj±cy siê na ca³ej powierzchni, niezwyk³e.

Dziêki za informacje, nastêpnym razem spróbujê w ten sposób i mo¿e pogodzê siê ze znienawidzon± jak do tej pory plexi :)
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-22, 11:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Podk³ad do plastiku nie schnie..Przez d³ugi czas zostaje miekki.. Ja zrobi³em nim ,,przepy³kê" i po 20 min podk³ad wype³niaj±cy.. Podk³ad do plastiku to podk³ad rozdzielaj±cy ( tak mi powiedzia³ lakiernik ), i nie nale¿y go naduzywaæ, i rozlewaæ, tylko delikatnie rozdzieliæ plastik, z podk³adem..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-23, 12:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
P³ótno 70 x 100

Dj.JPG
Plik ¶ci±gniêto 77 raz(y) 256.27 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-01-23, 15:47   
0
UP DOWN


Posty: 331
zajebiozka, jaki czas??
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-23, 16:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
9h
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-01-25, 22:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Z przyjemnoscia sie oglada Twoje prace! Wysoki poziom! Bardzo realistycznie!
 

TheMaluch
Wys³any: 2010-01-25, 23:13   
0
UP DOWN

Posty: 5
Twoj± galerie stara³em siê przegl±daæ w miarê regularnie mimo d³ugiej nieobecno¶ci w kraju. Zdarza³o siê ¿e w twoich pracach co¶ mi siê minimalnie nie podoba³o, ale to bardziej kszta³t czy co¶ w tê deseñ co ja bym widzia³ inaczej, ale to zbyt subiektywne ¿eby siê tym przejmowaæ. Powiem co¶ o jako¶ci twoich prac, która po prostu kopie mnie tak mocno ¿e ledwo co¶ mogê napisaæ. Mam nadziej doj¶æ kiedy¶ do twojego poziomu, a Tobie Przemku ¿yczê ci±g³ego rozwoju i coraz to wy¿szej poprzeczki.
Bless Jah
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-26, 00:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dziêki wielkie.... Pierwszy raz robi³em prace klej±c folie, i ,,wymalowuj±c" elementy... Inna technika, d³u¿szy czas wykonania, ale mysle ze precyzja jest troche widoczna..Pozdrawiam, i polecam spróbowac..

800.600.2461_aquarium024[1].jpg
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 89.78 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

manieks 
Wys³any: 2010-01-26, 00:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Klasa ... :)
Jak Ci siê Przemek maluje na p³ótnie - wredna materia... czy nie? :P
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-01-26, 10:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Na poczatku owszem..... Pierwsze 2-3 prace, nie zaliczam do udanych, ale potem?? Bardzo przyjemny podk³ad...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-02-15, 09:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
P³ótno

Iza.jpg
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 144.69 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-02-15, 10:32   
0
UP DOWN


Posty: 331
swietne nasycenie :spoko:
 

Asellus5
Wys³any: 2010-02-15, 22:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Golf bardzo realistyczny!jest pierwszy i drogi plan,podoba mi sie refleks od kwiatka na wlosach! Bardzo ³adnie!
 

dawid
Wys³any: 2010-02-16, 00:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
poprawnie!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-02-26, 21:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Powrót do rapowych shirtów

Snoop.JPG
Plik ¶ci±gniêto 74 raz(y) 65.13 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-02-26, 23:01   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Pomijaj±c to, ¿e jeste¶ ¶wietny powiem tylko tyle, ¿e przed zaliczeniem tego malunku do idea³u przeszkadza mi tylko jeden ma³y szczegó³: prawa dolna powieka jest moim zdaniem zbyt falista (zbyt du¿e ³uki). I chyba lewe oko wraz z lew± brwi± jest ciut za wysoko...

Oczywi¶cie to tylko moje subiektywne spostrze¿enie i nie ukrywam, ¿e d±¿ê do tego, co ty ju¿ osi±gn±³e¶...

Pozdro.
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-02-27, 13:01   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Oko jest ok... Co do powieki, troche sie odznacza i masz troche racji..Nie dopatrzy³em, bo w sumie na szybko robi³em. Pozdro.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

lak 
Wys³any: 2010-02-28, 21:39   
0
UP DOWN

Posty: 223
Ale jeste¶ zadowolony,skoro jest to w galerijjjj..... :?:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-01, 08:20   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Cieñka keta, ale ujdzie... Fajny lekko komiksowy spupik ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-05, 21:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Obraz na p³ótnie 60x80....Aerograf + pyndzel...
Sory za jako¶æ zdjecia, ale nie jestem fotografem ;)

Tiesto.JPG
Plik ¶ci±gniêto 100 raz(y) 355.29 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-10, 20:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Wszystkim znany, nie przez wszystkich lubiany, Rychu Peja, namalowany na t-shircie technik± airbrush.. Jego rap, jego ¿ycie, i jego rzeczywisto¶æ, ale nie o to chodzi.. Mój art, mój skill i moja rzeczywisto¶æ, i to oceniasz... Najlepszego... Wiecej na StreetArtShop.PL

Rychu.JPG
Plik ¶ci±gniêto 67 raz(y) 86.6 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-03-11, 22:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
DJ jest swietny!! nic tylko wieszac na Sciane!Rychu kozacznie wyglada! Opanowales bardzo dobrze malowaniew na T-shircie!Patrze na jego oczy i widze ze on tez PATRZY!!! i to jest TO!
 

william0000
Wys³any: 2010-03-23, 19:09   
0
UP DOWN


Posty: 2
pe³en szacun dla prac kolegi
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-26, 17:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Aaliyah jako wró¿ka, namalowana w pokoju dzieciêcym. Pierwszy z 2elementów jakie bobas bedzie mia³ w pokoju.. Zamys³ rodziców, projekt w³asny..
Ps. Zdjecie k³amie.. Na scianie jest lepszy detal i wiekszy cukier ...
Wiecej na www.streetartshop.pl

FairyAaliyah.JPG
Plik ¶ci±gniêto 96 raz(y) 147.77 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-29, 07:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Trochê przestrzeli³e¶ z perspektyw±... pieczarka jest g³êboko za tymi pilastrami czy kolumnami, a cieñ d³oni sugeruje, ¿e Aali jest spory kawa³ek przed nimi, pomijaj±c ju¿, ¿e to cieñ po o¶wietleniu szperaczem ;) reszta na pewno siê podoba wiêc co tu wiêcej gadaæ.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-29, 09:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Wiem o tym.. Z ca³ego zamys³u poprostu nie da³o sie tego inaczej zrobic.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

werbel87 
Wys³any: 2010-03-29, 16:48   
0
UP DOWN
airbrush


Pomóg³: 1 raz
Posty: 70
Sk±d: Nowy Sacz
wydaje mi sie ze jak to praca dla dziecka to nie ma to istotnie zadnego znaczenia jest profesjonalnie kolorowo a to maluchowi ma sie podobac technika wporzadku wszystko jak z bajki to i w bajkach rozne rzeczy sie moga wydarzyc ;p jak dla mnie wykonanie i koncepcja na 5 pzd
_________________
www.goldenhandsart.co.uk
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group