Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-30, 07:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
werbel87 napisa³/a:
wydaje mi siê ze jak to praca dla dziecka to nie ma to istotnie ¿adnego znaczenia
znaczenie ma bo nie tylko dzieci bêd± j± ogl±daæ. To dziecko mo¿e nigdy nie zauwa¿yæ tego co my widzimy, co nie znaczy ¿e niuanse powinno siê olaæ. Osobi¶cie mam tak, ze sam siebie oceniam surowo i lubiê byæ zadowolony ze swojej pracy (co do koñca pewnie nigdy siê nie wydarzy)

A co do mojej uwagi to tak to ju¿ jest jak siê samemu robi projekt, to ju¿ nie jest odtwarzanie i nad wszystkim trzeba panowaæ samemu.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-30, 17:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Ale ja to sam widzia³em ( jest wiecej ,,bubli" ), ale z ca³ego zamys³u, jaki dosta³em od rodziców, nie da³o sie tego ominac..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-31, 06:32   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
A to ju¿ inna sprawa, klient na¶¶¶ pannn ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-03, 14:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
C.D. pokoju.. Pe³ne porycie rodziców :) ....... Maja i Gucio wersja nowoczesna.

P1180963.JPG
Plik ¶ci±gniêto 88 raz(y) 464.46 KB

P1180960.JPG
Plik ¶ci±gniêto 72 raz(y) 118.6 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-03, 20:06   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Moje zdanie: Nie wiem czy to twój pomys³ projektu czy nie, ale okropna jest ta "wersja nowoczesna" Maji i Gucia... Wykonanie z twojej strony naprawdê ekstra, ale i tak jest zani¿one przez projekt :/ Chodzi mi g³ównie o te g³owy wstawione w pszczele dupska...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-03, 21:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Hyhyhy.... i o to chodzi... Pomys³ nale¿a³ do rodziców ( co do joty ) .. Projekt i wykonanie jest moje... Szczerze powiem, ze obawia³em sie co wyjdzie z tej turbo mieszanki, ale jestem z tej pracy bardzo zadowolony, bo wyszed³ totalny kwas....
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Snejl 
Wys³any: 2010-04-03, 21:57   
0
UP DOWN

Posty: 25
Ja to kupujê ;) Do wykonania raczej nie mo¿na mieæ zastrze¿eñ, a Dla dziecka najwa¿niejsze, ¿eby by³ cukier, bo to on bêdzie pewnie kierownikiem odbioru ;) ... no i jeste¶ zadowolony, co najwa¿niejsze ... Jaki format, bo g³ówki wydaj± siê byæ w sumie ma³e na ca³o¶ciowym zdjêciu.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-03, 22:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
sciana wysokosci 2,3 - 2,4m... A g³owki nie wiecej jak 15x15cm kazda..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

big1
Wys³any: 2010-04-04, 18:37   
0
UP DOWN

Posty: 1
PrimoOne jak dla mnie to jestes naprawde kozak.Widzialem twoje filmiki na youtube jak malujesz koszulki, twoje prace sa naprawde rewelacyjne.Sam postanowilem sprobowac swoich sil w malowaniu aerografem, teraz czekam juz tylko na moj sprzet. PrimoOne moze masz jakies rady dla poczatkujacego malarza?Moze polecisz mi tez jakis sklep gdzie moge kupic farby do aerografu a moze znasz moze jakies zamienniki na poczatek zeby najpierw pocwiczyc ?
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-06, 07:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
A mi siê te dwa trutnie podobaj± :D kwas to dobre okre¶lenie
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-09, 21:44   Prodigy z Mobb Depp
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Prodigy z Mobb Depp

Prodigy.JPG
Plik ¶ci±gniêto 68 raz(y) 226.83 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-10, 09:22   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Super... Widaæ po twoich pracach, ¿e ju¿ dawno wyrobi³e¶ sobie swój styl malowania... To znaczy, ¿e gdyby kto¶ nieznajomy nosi³ jedn± z twoich prac-koszulek od razu posz³oby poznaæ od kogo j± ma...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-10, 10:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dziêki wielkie.. O to mi w³a¶nie chodzi³o.. Fotoreal to jedno.. Przemalowaæ twarz ze zdjecia, to drugie.. Ale namalowaæ co¶ stylowo, po swojemu, otrzymuj±c zdjecie jako projekt, i jeszcze zeby ten styl by³ rozpoznawalny i nie powielony, to by³ zamierzony cel.. Pozdro..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-16, 10:40   Mobb Deep
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Mobb Deep

Mobb Deep Airbrush.jpg
Plik ¶ci±gniêto 102 raz(y) 85.02 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-04-16, 11:07   
0
UP DOWN


Posty: 331
Zajebioza!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-16, 12:38   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Móg³bym powtarzaæ to co ka¿dy zawsze: ¿e zajebiste, super, itd... W koñcu zabraknie mi do tego synonimów :D

Tutaj niestety widaæ, ¿e do bransolety na rêce siê nie przy³o¿y³e¶ za bardzo.... A szkoda, bo jednak jest to jeden z bohaterów pierwszoplanowych twojej pracy i raczej trudno by³oby jej nie przeoczyæ ogl±daj±c ca³o¶æ...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-16, 17:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Skoro tak mówisz, pewnie tak jest.. Wysz³o jak wysz³o.. Jestem zadowolony.. Zawsze mozna wysiedziec pare godzin d³u¿ej i zrobiæ lepiej, albo wyszukiwaæ b³êdy i je na si³e poprawiac.. Ja niestety nie mam cierpliwo¶ci.. Na ta koszulke poswieci³em 7 godzin, co na moje nerwy to i tak sporo :p ... Pozdrawiam..
Gdyby kto¶ by³ chetny na Createxy... Zapraszam:
http://www.allegro.pl/ite...f_airbrush.html
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-16, 21:22   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
W sumie racja... jakby¶ mia³ siê przyk³adaæ do ka¿dej chmurki, trawki, górki, któr± widzisz w tle to po¶wiêci³by¶ na to ze 4x wiêcej czasu, a i tak nikt by na to raczej nie zwraca³ wiêkszej uwagi... Ale jednak ta kieta rzuca siê w oczy od razu kiedy patrzysz na t± pracê :/
Ale to co najwa¿niejsze wysz³o ci ¶wietnie - mowa o twarzach oczywi¶cie.. i to siê w sumie liczy najbardziej. Pozdro
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-05-22, 10:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Szybki (2h - ma³o mam ostatnio czasu na pieszczenie prac) James Brown na damskiej eSce..

James Brown Airbrush T-shirt.JPG
Plik ¶ci±gniêto 72 raz(y) 85.8 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-05-22, 11:57   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Szybko musisz zapieprzaæ z tym aerografem... Zawsze tak mia³e¶, czy to z do¶wiadczeniem siê poprawia?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-05-22, 15:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Mysle ze to kwestia ,,rutyny" jezeli chodzi o portrety na t-shirtach.. Kiedys by³o inaczej.. Sprawdz poczatek galerii :)
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-07-28, 12:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
W sumie najswiezsza z moich prac..

Miles Davis.JPG
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 189.25 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

maaks 
Wys³any: 2010-07-28, 12:56   
0
UP DOWN

Posty: 81
Mocna praca
_________________
www.maaks.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-09-15, 21:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
W sumie najnowsze..

DSCN3580.JPG
Plik ¶ci±gniêto 68 raz(y) 231.82 KB

Aaliyah.JPG
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 175.68 KB

2pac.JPG
Plik ¶ci±gniêto 66 raz(y) 193.08 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2010-09-15, 22:08   
0
UP DOWN


Posty: 45
piekna robota.....mi³o popatrzec..naprawde .....nareszcie..
 

oldi
Wys³any: 2010-09-16, 11:52   
0
UP DOWN


Posty: 45
przeczyta³am ca³a galerie i mawet madrosci haryzontalno perspektywiczne ..ech.. :)
..chyba jestes w tymkraju jednym z najlepszych ....choc nie dokonca chce mi sie dac wiare w to "zyje z aerografi"... ;) jezeli miesiac w miesiac wyciagasz min 3 tysiasiaki ..no to rzeczywiscie gratulacje ... tym kraju to cód..u mnie sie skonczy³o wraz z koncem wojska poborowego..

tem murzyn pierwszy najlepszy.(.nie wien kto to bo chyba za staary jestem aby znac co to za postac..)
od czarno bia³ych motywów chyba mozesz juz odejsc...strata czasu (na twoim poziomie)bo sa zbyt ³atwe ..i nie wnosz± nic nowego do nauki malarstwa i podnoszenia poziomu..
jezli chcesz i uznasz ze juz wszystko oanowa³es w narzedziu aerograf ..wprowadz pedzel i plame..ostre kreski..np. pisakiem ..(do tkanin).jak ja to nazywam umika sie takiej "plastikowatosci"...
ot pomadrzy³em sie troche.. :) ..nie miej mi za z³e ...i tak nigdy ci nie dorównam .. :)
 

sebsa
Wys³any: 2010-09-16, 21:18   
0
UP DOWN


Posty: 331
ten pierwszy murzyn to tupac :D
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

oldi
Wys³any: 2010-09-16, 21:33   
0
UP DOWN


Posty: 45
i tak mi nic to nie mówi.. :nie:
chociaz pzreczyta³em w wikipedi ze przyja³ imie w³adcy inków ---koszmar..
ale nasta³y czasy.. Tupac Amaru pewnie sie w grobie pzrewraca..
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-09-20, 10:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Johnny Quid (RocknRolla)

Johny Quid.JPG
Plik ¶ci±gniêto 79 raz(y) 73.68 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-09-20, 16:46   
0
UP DOWN


Posty: 331
zajebiste kolorki :spoko:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

dawid
Wys³any: 2010-10-01, 16:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Mistrzu!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-02, 20:17   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Wej¶cie do klubu... 2 miesi±ce pracy, ok. 70m2 w dualu ( w nocy wszystko ¶wieci w UV )... W sponsoring tej pracy wesz³a Cola, RedBull i Wyborowa... Zamys³ z reklamy, lecz projekt mój.. Poza postaciami, wszystko z bani.. Postacie, to obs³uga lokalu, jak i m.in.. Jenna Jameson, Beyonce i Megan Fox :P:P... Na zdjêcia wysz³a trochê inna kolorystyka, ale wszystko tak w³asnie wygl±da.. Pozosta³e zdjêcia bêd± jutro do zobaczenia na http://www.StreetArtShop.pl
Zapraszam na stronê jak i do komentowania..

day_1000px.jpg
Plik ¶ci±gniêto 210 raz(y) 422.13 KB

night_1000px.jpg
Plik ¶ci±gniêto 209 raz(y) 477.4 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-02, 20:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dla proporcji :P :P :

pan_wal_1000px.jpg
Plik ¶ci±gniêto 229 raz(y) 420.02 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-02, 22:34   
0
UP DOWN


Posty: 331
konkretna miazga :shock:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

dawid
Wys³any: 2010-10-03, 08:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
gleboki motyw! duzy podziwiam!

Cola,Redbul,Wyborowa brzmi jak niezly lot. Przez dwa miesiace to musiales troche tego wypic heheh...
_________________
hmmm
 

Ulisses 
Wys³any: 2010-10-03, 17:19   
0
UP DOWN

Posty: 26
móg³by¶ zdradziæ jakim pistoletem malujesz i w jaki sposób zabezpieczasz inne ¶ciany, zabezpieczasz jedn± graniczna czy wszystkie?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-03, 17:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Hmm... Maluje.... Pistoletem lakierniczym Sata 3000 1,3mm , 1,7mm , Sata MiniJet 0,8mm, Sata Dekor 0,3mm , i aerografy Iwata Revolution BCR 0,5 , Iwata HP-C 0,3 , i Paasche VL 0,3...
Co do zabezpieczania, to nie skuma³em o co chodzi.
Ps.. dzieki za komenty..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-03, 20:32   
0
UP DOWN


Posty: 331
pewnie chodzilo mu czy zakrywasz inne sciany zeby farba na nie nie leciala podczas malowania,apropopo ma mam podobne pytanie poniewaz maluje tez teraz wieksza sciane (jutro powinienem skonczyc to wrzuce fotki) i byla taka sytuacja ze maluje miedzy innymi logo firmy i po zamaskowaniu sobie loga namalowaniu tla zrywam tasme a tu...... odeszla razem z tynkiem :sciana: klient tylko popatrzyl i w sumie nic nie powiedzial ,ale na przyszlosc nie wiem czy uzgadniac z klientem jaki jest np stan sciany czy jaka farba malowal wczesniej zeby uniknac takich sytuacji,a ty jak sobie radzisz z takimi rzeczami??gruntujesz sciany czy nie wiem ....kladziesz gladzie :) czy wogole nie uzywaz tasmy do maskowania scian??? (ale sie rozpisalem) ok pozdro
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-03, 21:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Damnn..... Temat rzeka... Co do zabezpieczania pomieszczenia, to wszystko zale¿y, jakich narzedzi musze uzyc, czy mo¿na cos zniszczyæ, jaki projekt mam do wykonania... Wszystkie te czynniki sk³adaj± siê na to, jak powino zostac zabezpieczone pomieszczenie..
Co do klejenia ta¶m, to mia³em takie sytuacje.. Najczesciej przy ciêciu no¿ykiem, i pozniej odrywaniu tasmy, sz³a z farb±, lub nawet g³ebiej-z g³adzia. Sciany musz± byæ konkretnie pogruntowane, a ja ( lub klient :P:P ) jeszcze maluje je na bia³o przed malowaniem grafiki( jezeli mam ca³o¶ciówke - tu te¿ trzeba sie dostosowac do projektu ).. Grunt i malowanie, zapobiega odchodzeniu farby, ale nie daje 100% gwarnacji, np przy w.wym. cieciach no¿ykiem. Tu pojawia siê temat zakupu StencilBurnera...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2010-10-03, 21:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
elo ludzie, Primo znowu pojecha³e¶ po bandzie i zrobi³e¶ miazge, a co do tematu na który weszli¶cie to dodam tylko, ¿e czasem (g³ównie je¶li chodzi o starsze pomieszczenia) po pojechaniu gruntem ¶ciany, farba potrafi puchn±æ i odpadaæ, a wtedy to kaplica, drapanie->równanie->g³adzenie->gruntowanie->malowanie
pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-04, 12:08   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
http://www.youtube.com/watch?v=ZHoC7M2SvYc
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2010-10-04, 14:29   
0
UP DOWN


Posty: 45
aby os³abic klej w tasmie albo w foli wyatarczy kilkanascie razy poprzyklejac na p³otno bawe³niane pzrylepione w³oski os³abia klej do takiego stopnia ze nie bedzie zrywa³ tynku a bedzie tzryma³a sie sciany..
albo ten klej .. http://allegro.pl/6an-kra...1220901401.html
ale jeszce go nie wypróbow³em na sianie ..wiec to tylko teoria..

sorry za offtop..
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-06, 20:51   
0
UP DOWN


Posty: 331
priomo a jakim kompresorem malujesz tak duze powierzchnie ??chodzi mi o wielkosc butli
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-07, 09:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Ja pracuje na 50tce 2-u t³okowej..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Ulisses 
Wys³any: 2010-10-07, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 26
Dziêki PromoOne za odpowied¼, co do zabezpieczeñ chodzi³o mi rzeczywi¶cie o to o powiedzia³ sebsa. Obawiam siê ¿e jak w pomieszczeniu prysnê pistoletem to ob³ok farby osi±dzie mi na innych ¶cianach.
Co do tematu ta¶my, s± ró¿ne rodzaje ta¶m malarskich, bia³a ma s³abszy klej i mo¿na j± bez obaw naklejaæ na ¶cianê, ¿ó³ta 3 godzinna powinno siê przed up³ywem 3 h zerwaæ j± ze ¶ciany bo klej mo¿e na tyle mocno zwi±zaæ ¿e mo¿na odrywaæ w³a¶nie farbê i to co pod ni±, co do gruntowania na farbê to siê nie zaleca bo mog± siê dziwne rzeczy dziaæ.
Jak pisze chaotycznie to przepraszam skutek przemêczenia

Pozdro kawa³ dobrej roboty P1.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-15, 23:01   Klub
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
2 z 5 ¶cian pomalowanych w ,,Klubie u Papy Musio³a" w Opolu.. Na ka¿dej znajduje siê ...... oko .... Do³y ¶cian, mia³y byæ proste, bo ,, byd³o" lubi okopywaæ sciany.. Na dniach dorzucê zdjêcia z nocy, bo te¿ by³y malowane w UV. W sumie ludzie ogl±daja to tylko w nocy, i do tej ,, publiki " sie nie przyk³ada³em w efekcie dziennym.. natomiast w nocnym trybie, jest moc..

Musia³ka 1.JPG
Plik ¶ci±gniêto 140 raz(y) 371.87 KB

Musia³ka 2.JPG
Plik ¶ci±gniêto 117 raz(y) 211.28 KB

Musia³ka 3.JPG
Plik ¶ci±gniêto 146 raz(y) 418.27 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-10-16, 03:42   
0
UP DOWN


Posty: 331
miazga :spoko:
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

AutoExpress 
Wys³any: 2010-10-16, 14:57   
0
UP DOWN
Airbrush

Posty: 14
Sk±d: Bydgoszcz
Kozak :spoko: szczegolnie to oko ,,jaszczurki'':D
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-09, 20:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
T-shirt i p³ótno..

Iverson Airbrush.JPG
Plik ¶ci±gniêto 79 raz(y) 231.35 KB

DSCN3654.JPG
Plik ¶ci±gniêto 54 raz(y) 276.9 KB

DSCN3652.JPG
Plik ¶ci±gniêto 59 raz(y) 321.66 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-11-14, 19:21   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
CO do tych ok... poniek±d tak teraz dopiero zauwa¿y³em jak bardzo ciê podziwiam... za cierpliwo¶æ (¿e te¿ ci siê tak chce to szkubaæ... To co ty robisz to jakby nie patrzeæ szaleñstwo. Te¿ d±¿ê do takiej umiejêtno¶ci w zakresie odwzorowywania wizerunków ludzkich
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group