Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
oldi
Wys³any: 2010-11-15, 14:11   
0
UP DOWN


Posty: 45
-Neonis ..raczej powinienes napisc . ze jeszcze stac go na takie d³ubanie ..i za to mu honor..
bo Polskie realia "zawód-aeografista" nie nastraja pozytywnie . ;)
a zeby byc dobryn tzreba nieustannie trenowac ..a zyc trzeba..
..wiec cieszmy sie ze Primo toruje droge ze wspania³ym skutkiem ..bo dzieki niemu inni tez chca spróbowac a inni te¿ mu dorównac ..a za tym idzie handlowiec który wietrzy zyski i ku naszej uciesze sprowadzi nam farby aerografy i odpowiedni sprzet ...bo za sprawa Prima bedzie nas wiecej i wiecej bedziemy pracowac i potzrebowac materia³ów..
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-16, 21:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dziêkujê, Dziêkujê, i jeszcze raz dziêkujê.. Bez przesady bo w pióra obrosnê, i zaczne jakie¶ kicze malowaæ.. :P
A tu film z malowania Iversona:
http://www.youtube.com/watch?v=d9NVzn-mUP0
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Erni 
Wys³any: 2010-11-17, 13:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Pytanka odno¶nie Iversona:
1. robi³e¶ jaki¶ szkic? je¶li tak to czym?
2. u¿ywa³e¶ jakichkolwiek krzywików?
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-17, 20:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Robi³em szkic.. Czym?? JA u¿ywam o³ówków all surface.. Ale mozna te¿ zwyk³ym o³ówkiem, lub pastel±.. o³ówkiem robi siê ciêzko, a pastela zostawia ¶lady.. Nie u¿ywa³em krzywików.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-28, 23:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Film z malowania p³ótna z M.J.
http://www.youtube.com/watch?v=QQkTRL-57YU
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Snejl 
Wys³any: 2010-11-29, 12:30   
0
UP DOWN

Posty: 25
MJ to klasa. Mi³o, ¿e wrzucasz ostatnio czêsto filmiki, bo sprawia mi radochê ogl±danie tego :) Najlepsze jest to, ¿e Twój styl malowania mo¿na rozpoznaæ bez wahania spo¶ród ka¿dych z prac. :spoko: Ile zajmuje Ci obecnie zrobienie takiego canvasa od A do Z?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-11-29, 12:50   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Nie mam pojêcia, bo robi³em go na raty, czasem 2godz, czasem wcale, czasem 3 dziennie.. Du¿o ekspertymentów i poprawek.. My¶le ¿e spedzi³em przy nim ok. 15godzin?? Ale da³o by siê na pewno szybciej, gdyby nie obs³uga kamery i w. wym. czynniki.
Pzdr, i dzieki za propsy.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-21, 12:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dla uaktualnienia.. Panna, to test nowej maszynki... Badgera Renegade Velocity..

TShirt.JPG
Plik ¶ci±gniêto 119 raz(y) 159.14 KB

DragonB.JPG
Plik ¶ci±gniêto 50 raz(y) 268.77 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-24, 10:55   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Aaliyah na damskiej eMce. Weso³ych ¦wi±t.

Aaliyah Airbrush.jpg
Plik ¶ci±gniêto 136 raz(y) 167.11 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

macioo74
Wys³any: 2010-12-25, 14:28   
0
UP DOWN

Posty: 54
Te panienki... Czad !!! wszystko bez szablonów??
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-25, 20:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Bez szablonów.. W T-Shircie z Aaliyah, przyci±³em z krzywika, przy nosie i ¿renicy.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-12-26, 19:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Pieknie!!! naprawde pieknie :spoko: to górna póla brachu! wyrazne kontury,wszystko ze smaczkiem!
jakich kolorow uzyles? bialy to oczywiste i czarny ! byl jeszcze niebieski transparent?czy szaro-niebieski pólcien?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-26, 20:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
2 odcienie szarego, bia³y i czarny.. Mo¿liwe ze na zdjeciu wyszed³ kolor.. Dzieki za propsy. Pzdr.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-26, 20:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Bruce Lee na t-shircie..

Bruce Lee Airbrush.JPG
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 196.33 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-12-27, 03:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Smok w mistrzowskim wydaniu! Naprawde robi wrazenie! bardzo realistycznie! wszystkie cienie ladnie dopracowane,piekny kolor ciala!Jakich farb uzywasz? wciaz createxow?na bialej koszulce malowales? czy kremowej?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-27, 12:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dzieki. Dalej Createxy.. Czesto jak nie mam koloru z Createxów, to barwie Idea Stoffa ( dostepne wszedzie w PL ), no i jeszcze mam kilka z Aqua Flow, ale to za drogi biznes. Ostatnio kupiem czarny i bia³y Detail z serii Wicked Createxa, do tego firmowy rozcienczalnik, i to jest poprostu mistrzostwo.. Do detali mieszam nawet 1:1, i jest rewelacja.Teraz tylko w t± seriê bede inwestowa³, bo nawet na zagranicznych stronach zbiera tylko pochlebne opinie. Ogólnie, to wprowadzi³em sporo zmian, i w konsystencji, i aerograf nowy i pare innych.
Mia³em problem z maskowaniem na koszulce, bo nie bardzo mo¿na by³o ci±æ folie no¿ykiem bezpo¶rednio na materiale, no i kupi³em wypalarke Cut Burner, i przy Bruce Lee sprawdzi³a siê rewelacyjnie.. Na dniach z³o¿ê filmik to bedzie mo¿na zobaczyæ.
Bruce malowany by³ na bia³ej koszulce.. Zaj±³ mi ok. 7 godzin, z czego troche czasu zabra³a mi obs³uga kamery.
Pzdr.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2010-12-27, 12:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
No wlasnie apropo's Renegade Velocity -jak sie sprawuje? pochwalisz? kupiles go ze specjalnym przeznaczeniem? np do detali?
Przymierzam sie tak z ciekawosci do koszulki bo jeszcze nigdy nie malowalem i tez sie juz zastyanawialem jak wyciac ksztalt na naklejonej na material folii?jezeli sie ja odklei to straci wlasciwosci klejace :blee: mam nadzieje ze filmik to wyjasni! Jestes zadowolony z cut burnera? moglbys zrobic filmik z jego mozliwosciami? co i jak tnie z jaka dokladnoscia?moze zastapic skalpel?
Widze ze pomimo tak wysokiego poziomu jaki reprezentujesz wciaz sie pniesz i nadal uczysz podnoszac kwalifikacje :spoko: aerografia to nauka przez cale zycie Te ostatnie prace reprezentuja naprawde wysoki poziom! :tak:
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-27, 13:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Na temat Renegade'a, : póki co same plusy.. Kupi³em go z przeznaczeniem do detali, i sprawuje siê naprawde przyzwoicie.. 2 minusy, nieprzeszkadzaj±ce kompletnie w u¿ytkowaniu, to gwintowane dno pojemnika na farbkê, które czasami ciezko doczy¶cic, i budowa spustu.. Jest krótki, i dokrêcaj±c nakretke trzymaj±c± iglicê, troche to wszystko ma delikatny luz, ale jest to nieodczuwalne.. To takie 2 ma³e mankamenty, po wcze¶niejszych starciach z iwatami. Cena samego sprzetu jak i czêsci za to jest rewelacyjna w porónaniu do Iwaty, i z czystym sumieniem moge polecic ten sprzet.
Co do cut burnera, to ma on w zestawie dwie wymienne koncówki w formie kolca. kolec do¶æ ostro zaostrzy³em na papierze sciernym, i testowa³em na ró¿nej grubo¶ci foliach. Na szablonowej i reklamowej szed³ powoli, ale dok³adnie. Da siê wyci±gn±æ fajny detal, taki jaki ciêzko wyci±gn±æ no¿ykiem. Mi siê ciêzko tnie drobnicê, tym bardziej z zakretami przy pomocy nozyka. Za to burnerem idzie rewelacyjnie. Je¿eli chodzi o d³ugie, proste linie,to stawia³bym na nozyk. Jedno nie zast±pi drugiego. Burner mia³ wtyczke amerykañsk±, i dzia³a³ na 110v. W sklepie elektrycznym dosta³em transformatorek z przejsciówk± w jednym za 25z³, i jest ok. Krawedzie Brucea wykleja³em i ci±³em, z bezbarwnej ta¶my pakowej. Jest cienka wiec ³atwo siê j± wypala³o, i ma mocny klej, wiec najlepiej spisa³a mi siê na t-shircie.
Co do podnoszenia poziomu, tomam jeszcze sporo pomys³ów, ale sianka na to brak. Progres jest, wolny bo wolny, ale jest i to najwa¿niejsze.. Pzdr. P1
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Snejl 
Wys³any: 2010-12-27, 13:59   
0
UP DOWN

Posty: 25
Jest ogieñ. Bardzo podoba mi siê teraz Twój styl na bia³ych shirtach. Ostatnio mam spor± przerwê od projektownia mostów, dróg i innych monotonnych cenzuraó³, wiêc wiêcej czasu mogê po¶wiêciæ na rozwijanie pasji. Jaram siê odnajdywaniem nowych sposobów i technik :) Nie wiedzia³em, ¿e mo¿e byæ to tak przyjemne i nie rozumiem osób, które wiecznie szukaj± pomocy u innych. Tym bardziej wiêkszy props za ci±g³e poszukiwania mimo takiego skilla !;)
 

emil1906 
Wys³any: 2010-12-27, 16:17   
0
UP DOWN

Posty: 32
Wielki podziw!!bardzo szczegó³owe twoje prace!
A powiedz mi jak uzyskujesz tak± jasn± biel na czarnej koszulce?bo moja farba white opaque createxa nie jestem w stanie takiej bieli wymalowaæ.
Pozdr.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-12-27, 17:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Do najja¶niejszych miejsc u¿ywam opaque wihite, nie rozcienczone z Createx Colors. Wazne na czarnych t jest to, ¿eby dobry odcien z³apaæ na pocz±tku, i wtryskiwaæ bia³± farbê, a nie pyliæ po koszulce. Czasami pierwsza warstwe malujê nawet 10x.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-06, 20:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Promoe - LoopTroop Rockers
Airbrush na p³ótnie 120x60cm
Jak kto¶ nie zna, zapraszam, bo warto:
http://www.youtube.com/watch?v=i7UmiSl7Rb4

Na dniach dorzucê wideo z malowania..

PromoeAir.jpg
Finish
Plik ¶ci±gniêto 61 raz(y) 79.26 KB

PromoeDet.jpg
Detal
Plik ¶ci±gniêto 114 raz(y) 182.83 KB

PromoeProg.jpg
Progres
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 79.92 KB

Promoevisavis.JPG
Porównanie
Plik ¶ci±gniêto 91 raz(y) 75.89 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-07, 12:04   
0
UP DOWN


Posty: 331
wolna rêka???
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 12:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
narazie techniczne twoj najleprzy nie widac juz nakladania jasnych kolorow skory na koncu co bylo czeste w twoich pracach elegancko. AAA... proponoje wygladzac plotno bedzie bogatrzy efekt!

Tak trzymaj!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 12:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Co znaczy wyg³adzaæ?? Gruntowaæ czym¶ jeszzce przed malowaniem?? Dziêki za propsy..
Sebsa.. Krawêdz twarzy, jest z maski.. Oko równie¿.. Reszta z reki + pedzle.. Ale to przecie¿ widac.. po co za ka¿dym razem to samo pytanie?? Liczy siê efekt koñcowy??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 12:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Ta pare warstw gruntu na plotno papierek scierny wygladzic, wrzucic, i na koniec lakierowanie ( warnish w malarstwie) i wtedy bedzie w pelni profesionalnie

Sprzedal mi to ten typek on tak robi http://simzzzz.deviantart.com/gallery/
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 12:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Grunt... Hmm.. P³ótno kupujê zagruntowane.. Czym je jeszcze potraktowaæ.. Gruntem akrylowym?? Bia³± akrylówk±?? Bia³± emulsj±?? Lakier bezbarwny przed malowaniem?? Tryskam wodny akryl po malowaniu.. Napisz mi dok³±dnie, bo to mnie zaciekawi³o..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 12:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Hmmm... Ja to robilem w systemie lakierniczym Grunt, wrzuta, lakier efekt byl elegancki.Jesli w stylu starych mistrzow to napewno trzeba tego grunciku dac dosyc uzywaja do tego acrylic guesso a papier jak najdrobniejszy p 500 na sucho na koniec wodny akryl powiniwn byc ok ale ci co z nimi razmawialem robia to bardziej ciezszymi lakierami i pedzlem wiele warstw przez pare tygodni ze wzgledu na to ze potrzeboja odpowiednia grubosc co zmienia glebie kolorow i trojwymiarowosc obrazu a takze trwalosc. Proponoje poczytac forum kolezki ktorego dalem linka (i tez innych) a najlepiej to zadanie mu pytania wszyscy chetnie udzielaja wskazowek:)!!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 12:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Tzn. w lakierniczym... Atakowa³e¶ p³ótno podk³adem samochodowym np.. wype³niajacym, grafika, i klar samochodowy?? My¶la³em o tym...
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 12:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
a jeee.... do konca nie jestem pewien co do trwalosci ale malowalem pare zeczy pare lat temu i zwrotow nie bylo:)
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 16:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
No w³asnie.. Wydaje mi siê ¿e mo¿e to popêkaæ.. Podk³ad jest do¶æ ,, sztywny i sypki ".. Ten element, trzeba by zamieniæ na co¶ pewniejszego, a do klaru dodaæ troche elastyfikatora, i my¶lê ze technologie mamy opracowana.. Co¶ pokombinujê.. Dziêki za pomys³.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Robertop 
Wys³any: 2011-01-07, 16:30   
0
UP DOWN

Posty: 118
Sk±d: POLSKA-OLESNO
Swietna praca! :spoko:
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 16:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Wszystkie nowe podklady sa elastyczne z drugiej strony nikt skakal po tym nie bedzie ani wyginal puki bedzie to naciagniete na rame... wiec troche zapalu pracy i gotowe. Ale najleprzym rozwiazaniem choc nie najtanszym jest plexa lub aluminiowa plyta to jest trwale na wieki:) wiekow:) Amen!!

Powodzenia!
_________________
hmmm
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 16:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Mam chyba z 5 sporych podobrazi z plexi,gr.1cm, przygotowanych pod malowanie, i nie mam czasu sie za to zabraæ, a klienta na to tez brak.. Spodk³adowane, otwory na dystanse nawiercone... No w³a¶nie.. Tu jest ró¿nica... Nie ka¿dy chce miec nowoczesno¶æ w mieszkaniu,lub innym pomieszczeniu.. Niektórzy wol± p³ótno, rameczkê, lub bez rameczki ;) .. Nie ka¿dy chce ,,szklany kawa³ek" czego¶ na ¶cianie, no i nie ka¿dego na to staæ:), to racja..Ale efekt na plexi jest niesamowity.. A chc±c uzyskaæ jeszcze lepszy efekt na podobrazu p³óciennym rzeczywi¶cie warto pokombinowaæ i siê troszke bardziej namêczyæ.. Pzdr.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-07, 19:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ta!!! plotno daje cieplo to prawda plastik jest zimny i to widac.

Sprawdz bedziesz zadowolony
_________________
hmmm
 

emil1906 
Wys³any: 2011-01-07, 19:54   
0
UP DOWN

Posty: 32
znacznie kroczysz! a czasowo jak wysz³o?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 19:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
+/- 10-12h ....... 2godz materia³u filmowego..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

emil1906 
Wys³any: 2011-01-07, 20:36   
0
UP DOWN

Posty: 32
a skórê jak robi³e¶,miesza³e¶ kolory bezpo¶rednio na obrazie?czy mieszasz cieliste odcienie i dopiero nanosisz? jakimi kolorami budujesz skórê?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-07, 22:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Cielisty, ciemny cielisty, 4 odcienie br±zu, bia³y - czyli taka mocna norma,
oraz ¿ó³ty , pomarañcz, czerwieñ carmino, i tam gdzie trzeba, bardzo rozcienczony czarny ( w ostateczno¶ci - tu projekt by³ bardzo ciemny ) - do nasycenia koloru.
Czyli u¿y³em 11 kolorów.
Jecha³em od najja¶niejszych do najciemniejszych podstaw ( wszystko w mocnym trensparencie ) buduj±c fakturê i kolor skóry, nasyceniem poszczególnych nak³adanych kolorów w danych miejscach.
Plamami, nasyca³em pozosta³ymi w mocnym trensparencie, i wraca³em znów do podstaw. Ciê¿ko to wyt³umaczyæ s³owami, ale tak to +/- wygl±da.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

oldi
Wys³any: 2011-01-08, 02:00   
0
UP DOWN


Posty: 45
dawid napisa³/a:
) i wtedy bedzie w pelni profesionalnie


nie ma w malarstwie czegos takiego jak "w pe³ni profesjonalnie'" to slogany ..
liczy sie talent i umiejetnosci ..co za tym idzie ilosc malowanych ..prac a na czym i co nie jest juz takie wazne......jaki sens maja teorie aby obraz pzretrwa³ 300lat jak za kilkadziesiat nas juz nie bedzie..
 

oldi
Wys³any: 2011-01-08, 02:20   
0
UP DOWN


Posty: 45
Primo maluj.!!. jak d³ugo bedziesz móg³.. :spoko:
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-08, 10:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dziêki.. Postaram sie..
oldi...
Dawidowi nie chodzi³o raczej o ,,profesjonalizm " w dok³adnym tego s³owa znaczeniu, ani te¿ o 300letni± trwa³o¶æ ( chocia¿ czemu nie?? )..
Chodzi³o o technologiê, która pozwoli uzyskaæ jeszcze lepsze efekty.. Takie ³atwiej uzyskaæ na plexi ni¿ na p³ótnie, a z tego co siê okazuje, da siê p³ótno przygotowaæ i obrobiæ tak, ¿eby uzyskaæ jeszcze lepsze, ni¿ by³y do tej pory.. Czyli ten profesjonalizm, nazwijmy lepszym efektem pracy..
Czemu nie?? ;)
Pzdr.
P1.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-08, 14:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
W sumie profesionalizm dla mnie to wszystko to co trzyma najwyzszy poziom , to cos co pozwala odzielic chlopcow od meszczyzn:) mozesz miec niewiadomo jakie umiejetnosci nie wiadomo jaki talent ale jesli zrobisz to np na zardzewialej blaszcze to nikt tego nie kupi. Nastepna zecza jest to ze Primo to moim zdaniem ktos kto dazy do profesionalizmu pod kazdym wzgledem jesli nie stanol by w miejscu. I jesli chodzi o malarstwo to twoja definicja Oldi jest juz troszeczke stara, bo teraz artysci tego gatunku sa nastawieni na sukces komercyjny i pieniadze bo jesc cos trzeba:), czym leprzy efekt tym wiekrzy sukces a profesionalizm to tylko slowo.

Amen
_________________
hmmm
 

dawid
Wys³any: 2011-01-08, 14:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
W sumie profesionalizm dla mnie to wszystko to co trzyma najwyzszy poziom , to cos co pozwala odzielic chlopcow od meszczyzn:) mozesz miec niewiadomo jakie umiejetnosci nie wiadomo jaki talent ale jesli zrobisz to np na zardzewialej blaszcze to nikt tego nie kupi. Nastepna zecza jest to ze Primo to moim zdaniem ktos kto dazy do profesionalizmu pod kazdym wzgledem jesli nie stanol by w miejscu. I jesli chodzi o malarstwo to twoja definicja Oldi jest juz troszeczke stara, bo teraz artysci tego gatunku sa nastawieni na sukces komercyjny i pieniadze bo jesc cos trzeba:), czym leprzy efekt tym wiekrzy sukces a profesionalizm to tylko slowo.

Amen
_________________
hmmm
 

oldi
Wys³any: 2011-01-08, 16:49   
0
UP DOWN


Posty: 45
dawid napisa³/a:
mozesz miec niewiadomo jakie umiejetnosci nie wiadomo jaki talent ale jesli zrobisz to np na zardzewialej blaszcze to nikt tego nie kupi.


powiedzmy za mam na ten temat inne zdanie.. ;)


dawid napisa³/a:
I jesli chodzi o malarstwo to twoja definicja Oldi jest juz troszeczke stara, bo teraz artysci tego gatunku sa nastawieni na sukces komercyjny i pieniadze bo jesc cos trzeba:),

.byc moze i jestem stary ale równiez jem.. ;) ..jak i wiem z czego jem ..

ale masz racje ..kazde pokolenie ..powinno sie kierowac w³asnymi prawami i pzrekonaniami nawet jak sie komus wydaj± niew³asciwe.. bo taka jest kolej rzeczy i swiata..

zwracam honor..
 

Robertop 
Wys³any: 2011-01-08, 16:57   
0
UP DOWN

Posty: 118
Sk±d: POLSKA-OLESNO
Panowie-wazny jest talent! I nie pomoga tutaj "pedzle ze zlota" mysle ,ze najwiekszym sukcesem jest umiejetne wykozyztanie tego daru!
Materialy,technika,styl i wlasne laczenie technik to walasnie wszystko z czego wyrosli prawdziwi ARTYSCI!

Pozdrawiam
 
 

dawid
Wys³any: 2011-01-08, 18:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ciesze sie ze mnie rozumiesz Oldi teraz wszyscy chca miec piekne domy duze samochody a konkurencja nie spi ,jesli o ta blaszke chodzi to na mysli mam to ze jesli bym komus na baku czy masce zkopcil lakier to by mnie wysmiali:) bo moze byc elegancki wrzut ale slaby lakier zepsuje caly efekt.

Robertop piszesz ze ;pedzle ze zlota; nie pomoga, a nizej piszez o materialach.

Aerografach, farbach, sprezarkach, pedzelkach wiadomo ze czym leprze (Bardziej profesjonalne:))tym leprzy efekt koncowy i wiekrza zabawa podczas malowania

Zdrowia..
_________________
hmmm
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-10, 20:36   
0
UP DOWN


Posty: 331
Primo moze wrzucil bys jakis ciekawy tutoral??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-01-14, 16:30   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Mo¿e kiedy¶.. Póki co wrzucam film z malowania Promoe.:
http://www.youtube.com/watch?v=vwDY7HQsf7k
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2011-01-14, 18:25   
0
UP DOWN


Posty: 331
mam pytanko,nie wiem czy dobrze widzialem ale cioles folie bezposrednio na plutnie czy odchylales ja troszke zeby nie uszkodzic plutna??
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi