Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kriskos997
Wys³any: 2009-03-08, 13:20   
0
UP DOWN


Posty: 25
gola noi co zes udowodni³ takie zdjecia to kazde se moze w google znalezc i wkleic cz³owieku czy myslisz ze ktos jest frajer i sie nabierze po drugie moge cie nauczyc kultury jesli chcesz
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-08, 13:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
No no gola nie ma co robic tylko na googlach siedziec i szukac fotek i w klejac na forum cz³owieku najpierw dobrze sie zastanów co napisac i napisz nie którym to tu sie naprawde w g³owach cenzura :sciana: !!!Tak ogolnie Gola super robota :spoko:
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-08, 14:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
BAQ bol± Cie jadra ze tak sie spinasz? Bartus nawet moja mi nie mówi...moze co¶ czujesz do mnie? h³e h³e. Leje na opinie tych, co im ¿al zwieracza sciska. :rotfl:
_________________
Bart
 
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-03-08, 14:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Gola, szczerze mówi±c to nie chce mi sie wierzyc ¿e cynujecie kazde spawy w ka¿dym samochodzie jaki robicie. Przecierz z tym jest troche zabawy. A powiedz mi ile siê u was bierze od malowania elementu?
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 16:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
kriskos997 napisa³/a:
...moge cie nauczyc kultury jesli chcesz

ty to mnie mozesz w pompke cmoknac...
I straszyc to ty mozesz dzieci swoim wygladem,bo ja juz dawno po strachu jestem kolego

kriskos997 napisa³/a:
... myslisz ze ktos jest frajer i sie nabierze...

ty jestes jego zywym przykladem z tego co widze :D
Tak samo @mebarth znajduje pewno w googlach zdjecia i wkleja na forum.
Nie mierz wszystkich swoja miara i rozumem,chyba ze policjant jestes :D .
Myslisz ze ja mam nascie lat tak jak ty i mnie takie rzeczy bawia,czy jak?
ZIEMBA napisa³/a:
Gola, szczerze mówi±c to nie chce mi sie wierzyc ¿e cynujecie kazde spawy w ka¿dym samochodzie jaki robicie. Przecierz z tym jest troche zabawy. A powiedz mi ile siê u was bierze od malowania elementu?

od 1500 do 2000 zl np za dach w przeliczeniu.
Jezeli chodzi o takie naprawy jak tutaj sa przedstawione w temacie to kazda naprawa jest tak wykonywana.
Tak samo jak nie wierzyles ze wkladaja u mnie w pracy kazdy samochod na stol blacharski bo z tym jest troche roboty dla ciebie.
Pisalem ci ze tutaj nie chodzi o to ile jest roboty przy cynowaniu czy naciaganiu na stole blacharskim ale o odpowiednie wykonanie tej naprawy narzedziami do tego stworzonymi.
Wjazd na stol nawet nie jest wliczany w naprawe klientowi.Co klienta interesuje ze ty musisz samochod na stol wrzucic.Nie masz czym pracowac,to idz jablka zrywac-takie jest zdanie klienta.
  
 

stek
Wys³any: 2009-03-08, 17:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
gola, sk±d jeste¶ je¶li mo¿na wiedzieæ?
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-03-08, 17:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
gola napisa³/a:
od 1500 do 2000 zl np za dach w przeliczeniu.

No to o czym my mówimy. Wystarczy³o by mi, ¿eby klient p³aci³ 600z³ i wtedy naprawde bym siê pospuszcza³ nad ka¿d± cenzuraó³k±. Ale za 300z³..... Gola, widze ¿e poracujemy w dwóch ró¿nych ¶wiatach. Teraz w robocie wstawiam lew± przednia cwiartke, pod³u¿nica z kielichem i po³owa przegrody. (Jak jutro kupie wkoncu kabel do kompa to powrzucam pare fotek) Trzeba by³o wyj±c silnik i zwalic ca³± deske w ¶rodku. Szefu siê zgodzi³ to zrobic za 2tys, nied³ugo bêdziemy za darmo robic :nie:
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 17:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
ZIEMBA napisa³/a:
No to o czym my mówimy. Wystarczy³o by mi, ¿eby klient p³aci³ 600z³ i wtedy naprawde bym siê pospuszcza³ nad ka¿d± cenzura. Ale za 300z³..... Gola, widze ¿e poracujemy w dwóch ró¿nych ¶wiatach. Teraz w robocie wstawiam lew± przednia cwiartke, pod³u¿nica z kielichem kielich i po³owa przegrody. Trzeba by³o wyj±c silnik i zwalic ca³± deske w ¶rodku. Szefu siê zgodzi³ to zrobic za 2tys, nied³ugo bêdziemy za darmo robic :nie:

no to powiem ci tak:
Wymiana pasa tylnego w audi A6 kombi plus zderzak nowy,naprawa z czesciami w przeliczeniu ok 14-15 tys,calosciowka,lakierowanie (tylko na zewnatrz) niewiele wgniecen,jakies male rysy ok 16-18 tys.
Rozumiem wiec dlaczego robicie tak jak pisales.Tez bym tak robil chyba za te pieniadze :nie:
ale tak pozatym wiadomo ze w Polsce sa marne ceny za uslugi lakiernicze,ale sa tez ludzie co pomimo malych pieniedzy potrafia zrobic robote jak nalezy.
@homerS w tej kwestii potrafil zabrac glos co o takim naciaganiu do sznurka mysli,a dla ciebie to nic strasznego.
Homer S. napisa³/a:
To nie mój warsztat ani auto ale ,,klucz gazowy,, to :shock: .Szkoda z dawcy odwiercaæ pod³u¿nice bo kowal palnikiem wyprostuje wszystko a jak bêdzie trzeba to mo¿na po zagrzaniu wyci±gn±æ jeszcze z 5cm tak na zapas.Kto¶ kto prostuje samochód palnikiem jest na prawdê Kowalem ^^

wszystko i na temat w tym temacie.
No chyba ze tez w googlach znalazl ta odpowiedz i nie on to pisal ;)
kriskos997 napisa³/a:
... jakbys mia³ takich dobrych blacharzy to bys nic nie musia³ cynowac nie sztuk± jest tak pospawac zeby trzeba by³o zarównywac sztuka jest tak pospawac zeby tylko przeszlifowac spaw i tyle...


ty jakbys mial jakiekolwiek pojecie o tym co tutaj bazgrolisz,to bys nie chrzanil bzdur :mrgreen:
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-08, 19:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
Tak samo @mebarth znajduje pewno w googlach zdjecia i wkleja na forum.
Ty debilu palcem robiony....tak uwazasz? To teraz przy kazdym foto bedzie moja piêkna papa zebys sie zdziwi³ szympansie. Ale ty jestes nieformowalny. Buc.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 19:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Ty debilu palcem robiony....tak uwazasz? To teraz przy kazdym foto bedzie moja piêkna papa zebys sie zdziwi³ szympansie. Ale ty jestes nieformowalny. Buc.

akurat to nie bylo stwierdzenie,tylko pytanie do @kriskos997,ale jak zwykle nie zrozumiales.
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-08, 21:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
Bartus nawet moja mi nie mówi
nie dziwiê siê. hehe.
 
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-08, 23:36   
0
UP DOWN


Posty: 25
gola i bago to dwaj fraje¿y i tyle

gola musia³es wyemigrowac bo pojecia niemasz tylko fotki umiesz pstrykac w wysokiej rozdzielczosci a w warszatcie pewnie zamiatasz py³ po szpachli i czyscisz szalety i cwaniaczysz tu na forum fotkami komentami itd ¿al mi ciebie poprostu zycze ci zebys nie musia³ juz tego robic i poni¿ac sie zagranic±

co do bago to w sumie to podlizuch szkoda o nim pisac to tyle o was cio³ki mo¿ecie mi possac :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 23:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
kriskos997 napisa³/a:
...pojecia niemasz tylko fotki umiesz pstrykac w wysokiej rozdzielczosci a w warszatcie pewnie zamiatasz py³ po szpachli i czyscisz szalety...

z autopsji to znasz,czy jak dziecko :D

kriskos997 napisa³/a:
...co do bago to w sumie to podlizuch szkoda o nim pisac to tyle o was cio³ki mo¿ecie mi possac :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jak narazie kozaku to ty polizales @mebarth-owi ;P
Pozatym dziecko idz juz spac bo do szkoly sie spoznisz jutro i uwage dostaniesz do dzienniczka :mrgreen: :mrgreen:
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-08, 23:45   
0
UP DOWN


Posty: 25
jestes za têpy zeby zrozumiec sens wypowiedzi
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 23:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
kriskos997 napisa³/a:
jestes za têpy zeby zrozumiec sens wypowiedzi

A miala twoja wypowiedz jakis sens?
hehehe,skonczyles juz dziecko,pobawiles sie,to siusiu,paciorek i spinkac :mrgreen:
kriskos997 napisa³/a:
...dla mnie liczy sie tylko jedna marka BMW

co sie po dresie mozna spodziewac,iloraz inteligencji mniejszy od kury ^^
  
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-08, 23:53   
0
UP DOWN


Posty: 25
juz niemasz sie czego czepic zucasz stereotypami a pojecie niemasz o czym piszesz jestes dla mnie nikim i jedynym spodobem zebys to zrozumia³ jest to ze poprostu niebede sie zni¿a³ do twojego poziomu i skoncze ta dyskusje

zdrówka ¿ycze
 

gola 
Wys³any: 2009-03-08, 23:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
kriskos997 napisa³/a:
... pojecie niemasz o czym piszesz jestes dla mnie nikim i jedynym spodobem zebys to zrozumia³ jest to ze poprostu niebede sie zni¿a³ do twojego poziomu i skoncze ta dyskusje

zdrówka ¿ycze

dla mnie dziecko to ty nawet nikim nie jestes,zwykly dres,co to jest zdolny w sniegu dziure wyszczac-ot tyle potrafisz kozaku. :rotfl:

^^ :D
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-10, 13:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Panie Kriskos997-prosze przeczytac uwaznie
http://wiadomosci.onet.pl...50,forumeu.html
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-10, 13:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
To jest jedna strona medalu, nie zapominajmy jednak , ¿e wiele ludzi uciek³o za granice ¿eby nie p³aciæ d³ugów, alimentów itp... Za granice wywja³o przekrenciarzy i tych co nie maj± siê do kogo zwróciæ, bo s± z³odziejami, krêtaczami itd.... Uciekli ludzie przed wiêzieniem i przed samos±dem.... By³em za granic± i wiem jak wygl±da ¿ycie na obczy¼nie.... i wizerunek profesora na zmywaku jest nietylko przesadzony ale te¿ ma³o prawdziwy. Wiêkszo¶æ polaków ciu³a grosz do grosza, i nie wysy³a euro do polski w wielkich ilo¶ciach. Dobrze je¿eli wogóle wysy³aj± cokolwiek. I nie jest to kwestia towa¿ystwa w jakim siê obracamy ale odrobiny obiektywno¶ci, której ¿yczê wszystkim.... Za granic± tak samo jak i w polsce, jak jeste¶ obrotny, masz troche fachu w ³apie i jêzyk w gêbie to se radzisz lepiej ni¿ ci, którym tych cech brakuje... tyle w temacie.
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-10, 16:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Dokladnie.Na ten temat pisalem wczoraj.Temat jest ale go nie ma... ;)
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-10, 22:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Gola gratuluje roboty. Tak dla wszystkich niedowiarków- zdjêcia z tego projektu widzia³em ju¿ na innym forum gdy auto nie by³o jeszcze polakierowane noi by³y one autorstwa Gola.
Efekt super ale zgadzam siê z Ziemba. Tu jest zupe³nie inna bajka. wy robicie ³aczenia cynowe a nam przywo¿± pogiêty szrot, kit, betoniarke i oczekuja super efektów.
Moze kiedys gdy bêdzie okazja zobacze jak to jest w porzadnym zagranicznym warsztacie , nie daj Bo¿e w irlandii...
Gola nie potrzebujecie dodatkowych ludzi na wakacje powiedzmy od lipca do pa¿dziernika??? :D :D Orzy nowych hondziach robie na codzien :devil: :devil:
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 19:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Panowie ... albo bedziecie w MOIM temacie sie wypowiadali NA TEMAT albo bede meldowa³ o kasacje postów. Jebi± mnie wasze zwady. Temat jest INFINITI a nie jakies piedro³y. Kapiszi? Kazdy nastepny post NIE NA TEMAT bedzie meldowany. Bo chamstwia nie zniese :) Zróbcie se inny temat gdzie indziej o piedro³ach...a nie tu u mnie. Chyba siê jasno wyrazi³em?
_________________
Bart
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 19:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
UPDATE:
Tak to mniej wiêcej wygl±da w podk³adzie:
1 foto materia³y:


Ponizej elimenty. My¶lê, ze na sobote to bedzie gotowe do sk³adania.





Ostatnie foto - to by³o w po³owie ³±czone nowe ze starym. Jako tako to wysz³o. Dopiesci sie na 800tce bo na 3x da³em podk³ad wiec jest z czego zdejmowaæ.
_________________
Bart
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 19:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
No ladnie ladnie ale troche przeginasz chcac dopieszczac ta belke tymbardziej 800 strata czasu. Do soboty ? jak bym takie manewry robil to by mnie dawono z roboty wyzucili
_________________
hmmm
 

stek
Wys³any: 2009-03-11, 19:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
gola nadepn±³ mebowi na odcisk i tez chce dopie¶ciæ. (¿artowa³em, super) pozd.
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-11, 20:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
1 foto materia³y:
a gdzie podk³ad antykorozyjny???
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-11, 20:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Panowie ... albo bedziecie w MOIM temacie sie wypowiadali NA TEMAT albo bede meldowa³ o kasacje postów. Jebi± mnie wasze zwady. Temat jest INFINITI a nie jakies piedro³y. Kapiszi? Kazdy nastepny post NIE NA TEMAT bedzie meldowany. Bo chamstwia nie zniese :) Zróbcie se inny temat gdzie indziej o piedro³ach...a nie tu u mnie. Chyba siê jasno wyrazi³em?


Po pirwsze:to nie jest forum wy³±cznie przeznaczone dla CIEBIE! :nie:
Po drugie:robisz fajn± robote i to siê chwali. :cool:
Po trzecie:Twoja pyskówa z@gola jest rado¶ci± dla oczu. :D
Po czwarte doceñ pracê @/ma³py,golasa,jak tam chcesz.Zrobi³ mo¿e lepiej,a mo¿e gorzej
;) i choæ raz GO doceñ./TO NIE JEST WAZELINA/ :spoko:
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 20:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
1 foto materia³y:
a gdzie podk³ad antykorozyjny???


Po co? Skoro oczysci³em wszytsko idalnie do bialej blachy to po cholere mi jakies wynalazki. No powiedz po co? To jest nowe auto, tu nie ma zgnilizny.

NO LIMIT - wiem ze to nie moje forum ale MÓJ TEMAT. Jasne?
_________________
Bart
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 20:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Hmmm a poco sie kladzie ocynk na autka jesli sa w fabryce dobrze oczyszczone?
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 20:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
dawid napisa³/a:
No ladnie ladnie ale troche przeginasz chcac dopieszczac ta belke tymbardziej 800 strata czasu. Do soboty ? jak bym takie manewry robil to by mnie dawono z roboty wyzucili


To ma wyj¶c fabryka, to jest nowe auto...klient pod....ony i g³upi. Wczoraj sie mnie pyta czemu zrobi³em gume na nadkolu i wielka bura ze robie maniane...a ja mówie ze guma to fabryczna bo gume sie robi przed farb± a nie przed podk³adem...i pokaza³em drugie nadkole to uwierzy³. Tepota nie zna granic. :sciana:
_________________
Bart
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 20:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
dawid napisa³/a:
Hmmm a poco sie kladzie ocynk na autka jesli sa w fabryce dobrze oczyszczone?

Ta.... tylko audi ma obustronny ocynk, Fiat jednostronny a reszta to golasy. Czemu wszytskie marki nie k³ada ocynku? Moze mi na to odpowiesz? Czemu moje 20 letnie audi nie gnije a 5 letni opel nie ma nadkoli? he? Z³y argument pryztoczy³e¶ kolego drogi. Poprpsze inny zestaw pytañ.
_________________
Bart
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-11, 20:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
1 foto materia³y:
a gdzie podk³ad antykorozyjny???


A jeacze jedno... gosciu jak sobie wyobrazasz zabezpieczenie antykorozyjne elementu naprawianego - szlifowanego bo mia³ ryski do bazy. Co ma zabezpieczac? Oryginalna farbe przed farb±? Zastanów sie. Czep sie tramwaja.
_________________
Bart
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 20:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
czyli robisz zeby szybko zgnilo:)? anie klada bo to droga zecz a jescze jak bychcial wiedziec to nissan cynkoje
_________________
hmmm
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-11, 21:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Opel juz cynkowal przed 2002-gim rokiem..Mysle ze latwiej wymienic te marki, ktore nie cynkuja. ^^
  
 

gola 
Wys³any: 2009-03-11, 21:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Ta.... tylko audi ma obustronny ocynk...

od 1996 roku,ale wczesniejsze modele mialy tylko jednostronny.
Mialem 9 lat temu lancie delte z 1994 roku i tez byla ocynkowana i tez nie gnila.
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 21:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ta tylko ze wiekrzosc tych marek to nie za bardzo ma pojecie jak to sie robi w szczegolnosci opel:)
_________________
hmmm
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-11, 21:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
Czep sie tramwaja.
dziwiê ci sie! tyle razy na forum mówi³o siê o epoxydzie ,a ty nigdy jeszcze siê tym nie zainteresowa³e¶.
mebArth napisa³/a:
Po co? Skoro oczysci³em wszytsko idalnie do bialej blachy
mebArth napisa³/a:
Co ma zabezpieczac? Oryginalna farbe przed farb±?
i co ty chcesz pokazaæ? dla mnie taka robota to zwyk³a fuszera!
mebArth napisa³/a:
To ma wyj¶c fabryka, to jest nowe auto
ale ty ju¿ je zrypa³e¶. :D :D :D
mebArth napisa³/a:
materia³y:
i jeszcze jedno. o ile dobrze kojarzê ,to to czarny kolor. widzê miszczu ¿e nie wiesz co to szaro¶æ widmowa,albo VS DP :D :D
mebArth napisa³/a:
Ta.... tylko audi ma obustronny ocynk, Fiat jednostronny a reszta to golasy.
ha ha ha!to twoje audi to w ogóle jest idealne :D
mebArth napisa³/a:
audi nie gnije a 5 letni opel nie ma nadkoli?
dlaczego? bo by³o naprawiane przez ciebie :D
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 21:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
he:)
_________________
hmmm
 

gola 
Wys³any: 2009-03-12, 19:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
No-limit napisa³/a:
Po czwarte doceñ pracê @/ma³py,golasa,jak tam chcesz.Zrobi³ mo¿e lepiej,a mo¿e gorzej
;) i choæ raz GO doceñ./TO NIE JEST WAZELINA/ :spoko:

a mnie na tym tak zalezy jak na sniegu zeszlorocznym ^^ ^^ ^^
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-13, 16:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
No LIMIT czy ja Cie obrazam? Przepro¶ mnie teraz bo lecisz w gumki.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-13, 16:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
No LIMIT czy ja Cie obrazam? Przepro¶ mnie teraz bo lecisz w gumki.

Pomimo twoich wybryków s³ownych dobrze,ze jeste¶ na forum i CO¦ siê dzieje ^^ .A gdyby nie by³o @-py nie mia³by¶ z kim polemizowaæ.

Pozdrawiam Panowie
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-13, 21:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Drugi dzien sledze ten temat...I nic.Piatek trzynastego, czy co?W temacie:"Renault Scenic"tez d..a mokra...
 

gola 
Wys³any: 2009-03-13, 22:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
przemo1972 napisa³/a:
Drugi dzien sledze ten temat...I nic.Piatek trzynastego, czy co?W temacie:"Renault Scenic"tez d..a mokra...

ta krowa co duzo ryczy,to malo mleka daje... ^^

mebArth napisa³/a:
...Ja na tym zrobie magistra ...

no to juz jest pewne :mrgreen:
mebArth napisa³/a:
...My¶le ze jutro MOZE mi sie uda podk³adzik daæ. Bedzie czarny DuPont...


no albo ja jestem dalton albo to VS4 na zdjeciach :D
  
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-13, 22:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Pewnie na druga robote handlarz wrzucil tira ugniotow z Belgii.Chlopak nie ma czasu na cenzura, trzeba sie uwinac do przyszlego tygodnia bo premii nie bedzie, wiec "szybko, tanio i na gielde" :cool:
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-13, 22:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
^^ ^^ ^^
_________________

 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-13, 23:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
INFINITY-nieskonczony
jak sam tytul tego projektu mowi ^^ :rotfl: :rotfl: ^^ :mrgreen:
  
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-13, 23:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Duzo gada ma³o robi ^^ ^^ :D :D
_________________

 
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-14, 08:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
gola napisa³/a:
ta krowa co duzo ryczy,to malo mleka daje... ^^
my¶le ¿e jeszcze nas czym¶ zaskoczy ,a wtedy zobaczymy :cool:
gola napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
...My¶le ze jutro MOZE mi sie uda podk³adzik daæ. Bedzie czarny DuPont...


no albo ja jestem dalton albo to VS4 na zdjeciach :D

barcik regularnie stosuje odcienie VS, tylko ma problemy z ich odró¿nianiem :tak:
 
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-14, 10:22   
0
UP DOWN


Posty: 25
panowie cyba myli³em sie co do was rzeczywiscie ten bart jakis dziwny jest moze i macie racje
 

DrCruel
Wys³any: 2009-03-14, 12:42   
0
UP DOWN


Posty: 418
Panowie, je¿eli macie sobie robiæ takie jazdy to ja siê zastanawiam czy jest sens ci±gn±æ to dalej? Nie wywalam jeszcze postów obra¼liwych i OT, czekam na odpowied¼ mebArth-a, je¿eli chce to pousuwam je, chyba ¿e siê na to zgadza. Dla mnie to jest bez sensu. Co innego oceniaæ sposób, jako¶æ wykonania itp a co innego ci±g³e osobiste zaczepki.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group