Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
stek
Wys³any: 2009-04-08, 20:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
meb, fajna robótka :spoko:
 

gola 
Wys³any: 2009-04-08, 23:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi? :D


mebArth napisa³/a:
...Ni eto nie sprawa kowali....listwy nie by³y zdejnowane wcale..


wszystko na temat :D
Chodzilo mi o to ze cos tam nie pasuje skoro listwa gorna na przednich drzwiach jest wyzej niz na tyknych,natomiast dolna nizej niz na tylnych :mrgreen:
niewazne,moze sie czepiam za bardzo ;)
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-09, 00:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gola napisa³/a:
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi? :D


mebArth napisa³/a:
...Ni eto nie sprawa kowali....listwy nie by³y zdejnowane wcale..


wszystko na temat :D
Chodzilo mi o to ze cos tam nie pasuje skoro listwa gorna na przednich drzwiach jest wyzej niz na tyknych,natomiast dolna nizej niz na tylnych :mrgreen:
niewazne,moze sie czepiam za bardzo ;)

Mo¿e? ;)
 

bartek 
Wys³any: 2009-04-09, 00:40   
0
UP DOWN


Posty: 92
Sk±d: Warszawa
No-limit napisa³/a:
gola napisa³/a:
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi? :D


mebArth napisa³/a:
...Ni eto nie sprawa kowali....listwy nie by³y zdejnowane wcale..


wszystko na temat :D
Chodzilo mi o to ze cos tam nie pasuje skoro listwa gorna na przednich drzwiach jest wyzej niz na tyknych,natomiast dolna nizej niz na tylnych :mrgreen:
niewazne,moze sie czepiam za bardzo ;)

Mo¿e? ;)


:rotfl:
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-09, 17:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
A jescze dodam zebyscie och³oneli. Drzwi by³o porysowane. Dzwon byl tylko w przód. Przecie s± foty z zimy jak auto wygl±da? To co sie czepiacie listew. A co mnie listwa je.bie? oklei³em, pomalowa³em, rozklei³em i spolerowa³em/ o.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-09, 20:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth, Masz racjê,Nie wiem ile masz lat,ale kiedy¶ mówi³o sie"Po palcu.spoko synku/nie bierz do siebie/, po palcu i bêdziesz wiedzia³ Gdzie :D
 

tadeo121
Wys³any: 2009-04-09, 22:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 14
Barcik znowu Ciê zgrzali...Czy oni ogl±daj± auto po przej¶ciach,czy salonówke. Czasami panowie nie wszystko pójdzie jak by¶my tego chcieli. A czyje¶ wprawne oko z boku dojrzy wiêcej ni¿ nasze zmêczone dan± robot±. Wa¿ne aby klient by³ zadowolony,to jest dla nas najlepsza reklama. Pozdrawiam.
 

acidhouse
Wys³any: 2009-04-10, 11:59   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
³adnie wyciagniête autko - jak w programie "american hot rod" - wersja europejska :spoko:
_________________
Training all life
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-10, 13:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
acidhouse napisa³/a:
³adnie wyciagniête autko - jak w programie "american hot rod" - wersja europejska :spoko:

Trzeba siê po¶miaæ."¦wiêta Id±" ^^ :D ;) :)
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-10, 17:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Ta id±....a ja jutro (sobota) maluje 2 autka bo mam rzut i sie nie wyrobie w tydzien przysz³y. C-klase na czarno i znów L200 tylko silver. Wcoraj wyda³em L200 tak samo 2-kolorowego tlyko ze druga strona :)
@acid ta....racje masz bo wymiary ma przekatne ma, szparki ma, proste jest, swieciæ siê swieci, lustro jest. có¿ wecej? Troche za bardzo matowy zrobi³em ¶rodek (komora silnika). Zrobi³em baze na utwardzaczu a mog³em zrobiæ akryl na ¶r. matujacym. Nauczka na przysz³o¶æ.

Weso³ych jajek i smaczengo baranka :spoko:
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-11, 00:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
mebArth napisa³/a:
C-klase na czarno i znów L200 tylko silver. Wcoraj wyda³em L200 tak samo 2-kolorowego tlyko ze druga strona :)


oby tak dalej to moze przkeroczysz na A4 :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Pit
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-11, 09:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
pitterek napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
C-klase na czarno i znów L200 tylko silver. Wcoraj wyda³em L200 tak samo 2-kolorowego tlyko ze druga strona :)


oby tak dalej to moze przkeroczysz na A4 :spoko: :spoko: :spoko:


Nie ka¿dy uwa¿a ze A4 jest tego warte, aby zmieniaæ je z B4. Osobiscie nie chcia³bym mieæ samochodu z wielowachaczowym zawieszeniem. W B4 nic sie nie psuje. :)
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-04-11, 12:00   
0
UP DOWN

Posty: 99
michalLbn napisa³/a:

Nie ka¿dy uwa¿a ze A4 jest tego warte, aby zmieniaæ je z B4. Osobiscie nie chcia³bym mieæ samochodu z wielowachaczowym zawieszeniem. W B4 nic sie nie psuje. :)


Tym bardziej alu, co do b3 i b4 to super wózki pod wzglêdem mechacicznym, czê¶ci tanie, a nie jak w a4 500 z³ za wachacze na jedno ko³o
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-11, 16:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
A4 jest brzydkie. jak jzu tyo A6/C4 2.7 biTurbo. Albo A8. A3 tez brzydkie...no moze po lifcie jest ³adne. I jak przedmówca powiedzia³ B4 sie nie psyje ( teraz wyda³em 1000z³ na zawieszke i hamulce) nie psuje sie...wcale...jak sie zepsuje to wszytsko naraz. :D . Zobaczcie to:
http://www.moto.allegro.p...full_opcja.html

Na handel jak z³oto, skrzynia 2 tysiace, lakier zrobiæ na fabryke 2 tysiace...i zarobek jest z 5 tysiêcy. Ja bym to wzi±³ ale nie mam 10 000 PLN. :sciana: A nawet jak nie na handel to za 20 000 ze wszystkim i tak mi sie op³aca taka furmanka.
_________________
Bart
 
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-04-11, 18:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Barcik, jak w opisie jest napisane OKAZJA to nawet nie zagl±dam do takiej oferty. A pozatym silnik 4.2, spalanie w mie¶cie min. 18l. Ale takie audi tylko z takim silnikiem. Gaz do takiego samochodu to profanacja.
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-11, 22:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
MÓJ ZNAJOMY MA TAKIE W GAZIE I PALI MU 26 GAZU NA MIE¦CIE!!!!! Poza tym to mo¿e byæ szpachlowóz ale nie wiadomo. A jeszcze jedno. Kto to pó¼niej kupi??? Ja mia³em bmw 735 i wiem ze wiecej nie kupie auta tego typu. Kupiæ tanio ³atwo a pó¼niej robisz na paliwo i sprzedaæ nie mo¿esz tego shitu nikomu
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-12, 09:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
ZIEMBA napisa³/a:
Barcik, jak w opisie jest napisane OKAZJA to nawet nie zagl±dam do takiej oferty. A pozatym silnik 4.2, spalanie w mie¶cie min. 18l. Ale takie audi tylko z takim silnikiem. Gaz do takiego samochodu to profanacja.


Ale ja lubie takie autka....teraz mam 2.8 V6 bene.. 15/100 ale mam wchój mocy. Ja nie patrze na oszczednosci. Ja patrze na to ze auto jedzie anie stoi. I mnie TICO nie wyprzedza lub dres w BMW.
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-12, 14:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
mebArth napisa³/a:
Ale ja lubie takie autka....teraz mam 2.8 V6 bene.. 15/100 ale mam wchój mocy. Ja nie patrze na oszczednosci. Ja patrze na to ze auto jedzie anie stoi. I mnie TICO nie wyprzedza lub dres w BMW


ile by Cie wynios³a sekwencja ?
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-12, 17:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
pitterek napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
Ale ja lubie takie autka....teraz mam 2.8 V6 bene.. 15/100 ale mam wchój mocy. Ja nie patrze na oszczednosci. Ja patrze na to ze auto jedzie anie stoi. I mnie TICO nie wyprzedza lub dres w BMW


ile by Cie wynios³a sekwencja ?

Ja za uto da³em 3 tysiace :) (bez maski i lusterek bo ktos ukrad³ z pod bloku heeh) Sekwencja kosztuje tyle co moje auto - nie chce gazu i nigdy nie bede chcia³.
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-12, 17:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
mebArth napisa³/a:
Ja za uto da³em 3 tysiace :) (bez maski i lusterek bo ktos ukrad³ z pod bloku heeh) Sekwencja kosztuje tyle co moje auto - nie chce gazu i nigdy nie bede chcia³.


jakas metoda w tym jest ale jak mi ma³y smierdziel saxo 1,1 spali³a 9 litrów w 4 osoby i baga¿e to jednak prze³kn±³bym jakos t± instalacje :rotfl:
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-28, 12:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
pitterek napisa³/a:
Mebi a zdradzisz nam ile warsztat skasowa³ w³a¶ciciela za t± ca³± impresssske?


Z czesciami które gosc sam se kupi³, blacha lakier wszystko kosztowa³o 41 tysiecy + geometria, klima i atkei tam bzdety. Auto juz jest w austrii. Najdrozsze by³y transporty z USA i czekanie no i placowe za miejsce. Auto kosztowa³o 120 tysiecy rozbite. Czyli ogólnie kupa.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang