Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
ZIEMBA
Wys³any: 2009-03-15, 17:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Oooo, widze ¿e siê warny posypa³y. Ch³opaki, musicie wyluzowac :piwo:
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-15, 17:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
No to zdrówko :piwo: ;)
_________________

 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-16, 20:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
No,bo ja juz nie mam paznokci z tych nerwow -@zakuty gdzie fotografie?,obiecales ze wrzucisz dzisiaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-16, 21:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
gola napisa³/a:
@zakuty gdzie fotografie?,obiecales ze wrzucisz dzisiaj
nie zrobi³ bo siê na autobus ¶pieszy³ :D albo bateria mu siê skoñczy³a ^^
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-16, 21:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Cytat:
nie zrobi³ bo siê na autobus ¶pieszy³ :D


ej ej autobusami to ja doje¿dzam :D :D :D :D
_________________
Pit
 

gola 
Wys³any: 2009-03-17, 00:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
...Jako tako to wysz³o...

Czyli po japonsku ^^ jako tako :mrgreen:
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-17, 19:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Meb czekamy z niecierpliwosci± na te fotki :cool:
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-17, 19:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Zgodnie z obietnic± zamieszczam:





Zosta³y jecze 2 zderzaki które jad± z hameryki i maska wiec pauza. Jest ³adnie wylane ale musi byæ na lustro wiec polerka musi byæ z racji smieci i pedanta klienta..
Fotki zorbione w kabinie smiechu PRZED polerka.

Po polerce tez zrobie. Tylko co tu oceniac po polerce jak kolega GOLAs mówi ze sie wstydze polerki.

Zapraszam z opiniami
_________________
Bart
 
 

barczystyg 
Wys³any: 2009-03-17, 19:47   
0
UP DOWN


Posty: 30
Sk±d: warszawa
:spoko:
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-17, 19:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
Zapraszam z opiniami
co¶ s³aby z ciebie fotograf :nie: nic prawie nie widaæ :tak: na b³otniku zosta³o bia³e??? a gdzie druga strona?
mebArth napisa³/a:
byæ na lustro wiec polerka musi byæ z racji smieci i pedanta klienta..
pan bêdzie zadowolony :) :)
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-17, 19:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
mebArth napisa³/a:
Zosta³y jecze 2 zderzaki które jad± z hameryki i maska wiec pauza


Mo¿e ja pracuje z przewra¿liwionym na punkcie swojej pracy lakiernikiem, ale on podczas ca³osciówki wszystkie metalowe elementy lakieruje na raz z uwagi na to ze przy malowaniu na kilka razy odcieñ mo¿e sie minimalnie ró¿nic. Co o tym myslicie? Tu widze ¿e kolega Bart polakieruje maskê pó¼niej a klient pedant... jak to z tym w rzeczywistosci jest??? Plastiki to wiadomo, inna bajka.
_________________
Pit
 

gola 
Wys³any: 2009-03-17, 20:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
... polerka musi byæ z racji smieci i pedanta klienta..
Fotki zorbione w kabinie smiechu PRZED polerka...

Jak mozesz smieci nie miec,jak cale nadkole na wierzchu i to jeszcze na bialo zamalowane :x:
Wszystko oki,tylko za duzo cie rekami trzesie podczas robienia zdjec chyba.Czyzby za duzo :piwo: :D
A ta kabina to rzeczywiscie smiechu warta ^^ ^^ ^^
  
 

gola 
Wys³any: 2009-03-17, 20:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
pitterek napisa³/a:
Mo¿e ja pracuje z przewra¿liwionym na punkcie swojej pracy lakiernikiem, ale on podczas ca³osciówki wszystkie metalowe elementy lakieruje na raz z uwagi na to ze przy malowaniu na kilka razy odcieñ mo¿e sie minimalnie ró¿nic. Co o tym myslicie? Tu widze ¿e kolega Bart polakieruje maskê pó¼niej a klient pedant... jak to z tym w rzeczywistosci jest??? Plastiki to wiadomo, inna bajka.

Wszystko uzaleznione od tego czy stosujesz ta sama temperature podczas aplikacji lakieru bazowego,takie samo cisnienie i taka sama ilosc warstw.
Jezeli zachowasz wszystkie te czynniki,to nie ma prawa roznic sie kolor,tymbardziej czarny jak to ma miejsce na INFINITiY

Dlatego powinno sie uzywac manometrow pod pistoletem,a nie ustawiac na sluch jak to niektorzy robia i jeszcze sie tym chelpia ze sa w tym dobrzy ^^
 

dawid
Wys³any: 2009-03-17, 21:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
jeszcze dodam

-Polozenie panelu czesci malowane w pionie beda mialy inny odcien niz te ktore byly malowane w pozionie

- grubosc warstw

-ilosc warstw lakieru ( glebia koloru)

co do ustawiania na sluch to +/- 0,4 bara tragedji nie robi
_________________
hmmm
 

gola 
Wys³any: 2009-03-17, 21:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
dawid napisa³/a:
...co do ustawiania na sluch to +/- 0,4 bara tragedji nie robi

czyli lakierujac na 1.6 bara i 2.0 bary wyjdzie ten sam odcien,tak?
Wiec polakieruj sata HVLP blotnik na 1.6 bara a drzwi na wieszaku na 2.0 bary i porownaj odcien i ziarno potem.
Wszystko w srebrze oczywiscie.
 

dawid
Wys³any: 2009-03-17, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
no wlasnie mialem naprzyklad debilisa gti hvlp i zmienilem go na Iwate - w400 LV ktory hwlp nie jest i jest o wiele lepiej. Duzy wplyw na odcien ma szerokosc strumienia im szerszy tym jasniejszy i bardziej zblizony do fabryki a na ulozenie ziarna wplywa grubosc kropli im wiekrza tym metal bardziej tonie dlatego niektore firny maja przy metalikach koncowe wypylenie. Dodam jeszcze ze woda maloje tak samo jak konwencja:) i cisnienie nie robi tragedji jak wspomnialem, i robie to na Sikkensie ktory jest kozak na wszystkich fratach.
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-18, 00:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
GOLAS owszem trzes ami sie rece... tonie istotne.
DAWID jesli ustawie zdrezak na poziom na wózku to gdzie bedziesz mia³ róznice. Jedynie taka ze to tworzywo a to zawsze ma inny kolor.

GOLAS ale coz z tego ze nadkole na wierzchu? Kto powiedzia³ ze mam smieci na b³otniku? Mam smieci ale nie sprecyzowa³em GDZIE

Co do drugiej strony to nie zd±zy³em bo ja nie zabardzo tak moge robic foty bo sie smiej±..... he a nie jestem u siebie.to wiadomo ze trzeba uwa¿aæ. . Jutro zapodam ca³osc na zakonczeniu. a po 2gie dlatego mam nadkole go³e bo by³o w granatowej bazie robione. Jak ma byc zakryte jak by³o malowane. czarymary?
_________________
Bart
 
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-18, 00:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Ale najwarzniejsze ze jest oklejone wszystko papierem a nie folia no i te nadkola to masakra :D :D :D
_________________

 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-18, 06:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:

GOLAS ale coz z tego ze nadkole na wierzchu? Kto powiedzia³ ze mam smieci na b³otniku? Mam smieci ale nie sprecyzowa³em GDZIE


no wlasnie,kto powiedzial ze masz na blotniku? ^^ ,bo ja nie @ZAKUTYLBIE :mrgreen:


mebArth napisa³/a:
...dlatego mam nadkole go³e bo by³o w granatowej bazie robione. Jak ma byc zakryte jak by³o malowane. czarymary?

a co ma jedno z drugim wspolnego?.Takie nadkole robi sie wczesniej i po klopocie.Potem sie go do lakierowania zakrywa i nie ma co z niego wyleciec.Zreszata twoja pisakownica i twoj pisaek (na lakierze ;) ) wiec rob jak uwazasz.
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-18, 13:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Meb, zapomniales wytrzec pasty polerskiej z rantu na blotniku.(foto1) ;)
 

dawid
Wys³any: 2009-03-18, 16:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Meb my o elemetach a ty o zdezakach ktorych temat jest caukiem z innej beczki:)

Pomaloj drzwi na lezaco a blotnik na wiszaco zmatoj i sprawdz ( jasne metaliki)
_________________
hmmm
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-18, 19:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
to jest niby nie polerowane :D
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-19, 16:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
TAK TO JEST NIEPOLEROWANE. Gdzie wy tam paste widzicie? Jutro dopiero bede polerowa³ bo mia³em inne roboty. A po 2gie, po kazdej polerce idzie karcher....wiec nawet jakbys siê upar³, to nie znajdziesz pasty gosciu. Znajd¼ mi wode na papierze na zdjeciach...przeciez poleruje sie 2000 na mokro. No akurat ja tak trobie ze na mokro. Co zal wam ty³ek sciska ze mozna pomalowac tak ³adnie? Nie kazdy sadzi barana. Czasem baran jest wskazany a po polerce jest morka jak fabrika kaza³a. Tutaj musze go zrobiæ na lustro autko.

:) he he
_________________
Bart
 
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-19, 17:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Gosciu to nie ja chyba powiedzia³em ze polerowane napisz do kogo sie zwracasz nastepnym razem :tak:
_________________

 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-19, 18:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
...przeciez poleruje sie 2000 na mokro...

Do tej pory bylem pewien ze poleruje sie pasta polerska i gabka,ale to cos nowego.Musze sprobowac ^^ ^^
GOSCIU he he

mebArth napisa³/a:
...Co zal wam ty³ek sciska ze mozna pomalowac tak ³adnie? Nie kazdy sadzi barana...

no czy ladnie to nie mozna nawet ocenic,bo nic nie widac na tych fotach :D :D
Za duzo chlejesz i lapska ci sie trzesa :blee:
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-19, 19:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
mebArth napisa³/a:
TAK TO JEST NIEPOLEROWANE. Gdzie wy tam paste widzicie?

W tym miejscu, w ktorym jest przykrecany ten polokragly plastik ozdobny.A dokladnie w przetloczeniu.To BIALE!!! ;P
  
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-19, 19:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
TAK TO JEST NIEPOLEROWANE. Gdzie wy tam paste widzicie? Jutro dopiero bede polerowa³ bo mia³em inne roboty. A po 2gie, po kazdej polerce idzie karcher....wiec nawet jakbys siê upar³, to nie znajdziesz pasty gosciu. Znajd¼ mi wode na papierze na zdjeciach...przeciez poleruje sie 2000 na mokro. No akurat ja tak trobie ze na mokro. Co zal wam ty³ek sciska ze mozna pomalowac tak ³adnie? Nie kazdy sadzi barana. Czasem baran jest wskazany a po polerce jest morka jak fabrika kaza³a. Tutaj musze go zrobiæ na lustro autko.

:) he he

Pewnie chodzi³o Ci o polerowanie po szlifowaniu p2000 na mokro.Wyra¿aj siê ja¶niej,to nie trzeba bêdzie domy¶laæ sie o co Ci chodzi i nie bêdziesz stwarza³ pretekstu do prze¶michujków ^^
 

gola 
Wys³any: 2009-03-19, 19:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
No-limit napisa³/a:
...Wyra¿aj siê ja¶niej,to nie trzeba bêdzie domy¶laæ sie o co Ci chodzi i nie bêdziesz stwarza³ pretekstu do prze¶michujków ^^

i taki mlot bedzie komus mowil ze niepoprawnie po polsku sie wyraza ^^

mebArth napisa³/a:
TAK TO JEST NIEPOLEROWANE.
... Znajd¼ mi wode na papierze na zdjeciach...

:) he he

tak samo jak i na tym zdjeciu ponizej nie bylo polerowane przed foto,nie? ^^ ^^
A papier na szybie czolowej caly mokry.
Wepchnales samochod do kabiny smiechu aby zdjecia porobic :shock:
gigant jestes gosciu
http://www.fotosik.pl/pok...2e7ee1ae17.html

Co,nie ptrafisz dachu ulac bez polerki miszczu? :mrgreen: :mrgreen:
mebArth napisa³/a:
...Co zal wam ty³ek sciska ze mozna pomalowac tak ³adnie?...

Nie,chcemy cie tylko sprowadzic na ziemie,bo myslisz ze jestes niewiadomo kim,a jestes zwyklym lesniczym :D
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-19, 20:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Na tej fotce to dok³adnie widac ulane wszystko woda chyba ze tak la³ klar zeby lustro bylo :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-20, 17:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
GOLAS nie jestem niewiadomo kim....to ja was sprowadzam na ziemiê pokazuj±c pracê prosto po malowaniu a nie po dopieszczeniu. Tylko ¿e nie ka¿dy potrafi sobie takie co¶ wyobraziæ zaraz po malunku i TO GO BOLI i szuka kwadratowych jaj. Có¿.... nie ka¿demu lezy pistol dobrze w rece i nie kazdy ma dobre materia³y.

Pozdrawiam serdecznie :fiu:
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-03-20, 17:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
GOLAS nie jestem niewiadomo kim...:

To,to ja wiem doskonale ^^ ^^ ^^ .Jestes lesniczym,juz ci pisalem o tym

mebArth napisa³/a:
...to ja was sprowadzam na ziemiê pokazuj±c pracê prosto po malowaniu a nie po dopieszczeniu...

a ja pokazywalem po dopieszczeniu? ^^ ^^ ^^ Ja nie dopieszczam :mrgreen:
mebArth napisa³/a:
Tylko ¿e nie ka¿dy potrafi sobie takie co¶ wyobraziæ zaraz po malunku i TO GO BOLI i szuka kwadratowych jaj...

No ty tego sobie napewno nie potrafisz wyobrazic,udowodniles to juz wiele razy :D

mebArth napisa³/a:
Có¿.... nie ka¿demu lezy pistol dobrze w rece i nie kazdy ma dobre materia³y.

To prawda,masz racje. :mrgreen:
 

pedington
Wys³any: 2009-03-22, 08:33   
0
UP DOWN

Posty: 19
Obserwujê temat od pocz±tku i podziwam autora tego w±tku.
Czasami odnoszê wra¿enie ¿e czytam relacjê z sejmu : "ja bym to zrobi³ lepiej, tu jest ¿le a tam jeszcze gorzej" w wielu wypowiedziach przebija zazdro¶æ, w innych podziw a w jeszcze innych niemoc ¿e nie potrafi± - tylko dlaczego tak jest ?
Jest to forum dla fachowców gdzie powinno siê wymieniaæ pomocne uwagi, jedni od innych uczyæ siê , a nie krytykowaæ.
Jest takie powiedzenie "ten co siê zna nie powie nic, a ten co siê nie zna pomy¶li ¿e tak musi byæ" i niech tak zostanie.

Ciekawe jak by rozgorza³a dyskusja na ten temat http://www.joemonster.org...staniesz_gratis
Ilu "fahofcuf" by plu³o siê prze¶cigaj±c w dyskusji.

Ka¿dy robi tak jak umie, i je¿eli kto¶ kupuje ich ciê¿k± prace to niech tak zostanie, po co zmieniaæ jak jest dobrze.

Pedington

" .... i spojrza³ Pan na nasz± pracê i by³ zadowolony a potem zapyta³ o nasze zarobki i gdy siê dowiedzia³ - usiad³ i zap³aka³"
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-23, 19:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
Jest to forum dla fachowców


B£¡D. Jets to forum dla amatorów, garazowców, uczni, poczatkujacych, fachowców, FACHUR, malarzy, grafików, blacharzy, kowali, spawaczy, slusarzy i innej masci spo³eczenstwa :spoko:
_________________
Bart
 
 

kaczmi 
Wys³any: 2009-03-23, 19:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
czyli dla BLACHO LAKIERO LACHONO MECHERO TRONIKÓW :d ;)
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-23, 20:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Nie - kazde osobno.
_________________
Bart
 
 

rbfm2
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-24, 22:11   

kawal dobrej roboty. oby byla trwala bo jak zacznie rdzewiec to lipa dla nowego wlasciciela.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-25, 17:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
- napisa³/a:
kawal dobrej roboty. oby byla trwala bo jak zacznie rdzewiec to lipa dla nowego wlasciciela.


Misiu kolorowy - tam nie ma co rdzewiec bo nie by³o korozji. Narazie kowale to sk³adaj± i szukaj± uciekaj±cych wi±zek z lutownic±. Czeka jescze maska, i 2 zderzaki do malunku ale sie nie spieszy bo mam inne roboty.
_________________
Bart
 
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-25, 17:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Misiu a jak by³o spawane i grzane to co korozja nie wyjdzie
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-25, 17:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Grzesiu, jesli by³o oczyszczone i zapodk³±dowane (zamkniete) to jakim cudem ma wyjsc rudy?
Klient jest ebniety...do kana³u w³azi zeby pod³uznice ogl±dac i g³aska ranty czy nie sa szorstkie. Wszyscy skacz± ko³otego auta jak wariaty a to tylko czarna szosówka/terenówka. He.
_________________
Bart
 
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-03-25, 17:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
bo to nie auto za pare tysi tez bym dobrze sprawdza³ :/
_________________

 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-25, 18:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Je¶li chodzi o w³ascieciela to zastanawia mnie tylko jedno. Chcia³ miec infinity- dlaczego nie kupi³ sobie w ca³o¶ci??? Za rozbitka musia³ zap³acic, sprowadziæ go, kupi³ przód z tego co wiemy za 26 ty¶, musi kpic jeszcze zderzak, przywie¶æ go noi zap³aciæ warsztatowi ca ca³± robote. Noi ma samochód powypadkowy. Czy infinity w ca³osci w podobnej wersji powiedzmy z takim samym silnikiem nie kosztowa³oby go tyle samo czy powiedzmy dyszke wiêcej?


Podobny numer by³ u mnie w megane ( opisana w dziale fotorelacje- srebrna)
Kupiona we grancji powypadkowa za pare groszy. Do wymiany: 2 zderzaki, prawy próg, 2 b³otniki przednie-plastikowe, maska, fartuch b³otnika, poduszki pod silnikiem, ch³odnica, zwrotnica, ró¿nego rodzaju wê¿e od ch³odzenia, ch³odnica od klimy, nabicie ¶rodka ch³odzacego, 2 poduszki powietrzne, 1 alufelga, ^^ 2 kurtyny boczne, szyba czo³owa, reflektory, duzo elementów tapicerki po wybuchu poduszek i kutryn.
Zrobienie blacharki wymaga³o wyjecia silnika za co tez klienci musieli oczywi¶cie zap³acic.
usuniecie b³êdów i zgaszenie kontrolek- kolejne 250z³ jak nie wiecej-nieznam dokladnej ceny takich zabiegów. Ca³a w lakier.
Efekt koncowy ; 5 tysiecy taniej mieliby samochód kupiony w ca³o¶ci ^^ :spoko: :spoko:
_________________
Pit
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-25, 18:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
A mnie sie zdaje ze facet bal sie gieldy, ogloszen lub komisow.Kupil dzwonka ;) i wie co ma, a z gieldy roznie bywa...
_________________
Wyrywanie chwastow
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-25, 18:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
przemo1972 napisa³/a:
A mnie sie zdaje ze facet bal sie gieldy, ogloszen lub komisow.Kupil dzwonka ;) i wie co ma, a z gieldy roznie bywa...

Wie co ma/sam czas po¶wiêcony tej pracy ¶wiadzcy o du¿ym zaanga¿owniu w solidn± robotê/ i zapewne dostanie bêdze ubiega³ siê o gwarancjê na prace blacharskie i lakiernicze.które,znaj±c solidno¶æ @mebArtha,oczywi¶cie otrzyma. :spoko:
 

dawid
Wys³any: 2009-03-25, 19:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Czas pokaze
_________________
hmmm
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-25, 20:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
dawid napisa³/a:
Czas pokaze

Czas jest bezlitosny :tak:
 

rbfm2
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-26, 17:29   

mebArth napisa³/a:
- napisa³/a:
kawal dobrej roboty. oby byla trwala bo jak zacznie rdzewiec to lipa dla nowego wlasciciela.


Misiu kolorowy - tam nie ma co rdzewiec bo nie by³o korozji.


misiaczku wozki dziewicze(niebite) rdzewieja a co dopiero skladane z trzech. wiec uwazalbym z takimi stwierdzeniami ze nic nie zgnije. na 100% nigdy nie zamkniesz wszedzie tak jak nalezy wiec stawiam skrzynke wodki ze do roku czasu gdzies sie rdza pojawi. moze nie z zewnatrz a gdzies na tych podluznicach czy chgw gdzie... wez tez pod uwage ze podluznice pracuja a jak jest na nich szpachla to nie ma sily zeby nie pekla. nie pisze ci tego zlosliwie tylko takie sa realia i prawa fizyki.
albo swiadomie to piszesz i myslisz ze nie zardzewieje - wtedy watliwa jest twoja fachowosc, albo sciemniasz co by klient nie przeczytal. piszesz tak jakbys pierwszy raz malowal wozek i nigdy nie widzial np pordzewialem reperaturki wstawionej jakis czas temu. a jesli rzeczywiscie takie prace wychodza ci perfekcyjnie i po latach nie ma sladu to chyle czola. zwlaszcza ze nie uzywales nigdy podkladu epoksydowego to szacun x2.

a co do wlasciciela to jest mi go po prostu ¯AL. jesli to handlarz to myslal ze kupi tanio zloma, tanio naprawi i tym samym swiat zawojuje ^^ ^^ ^^ ^^
a jesli kupil dla siebie to chytry dwa razy traci. powodzenia mu zycze w uzytkowaniu tego cuda.

zadam pytanie fachowcom: Kuplibyscie dla siebie ten pojazd? ale tak szczerze.
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-26, 19:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
- napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
- napisa³/a:
kawal dobrej roboty. oby byla trwala bo jak zacznie rdzewiec to lipa dla nowego wlasciciela.


Misiu kolorowy - tam nie ma co rdzewiec bo nie by³o korozji.


misiaczku wozki dziewicze(niebite) rdzewieja a co dopiero skladane z trzech. wiec uwazalbym z takimi stwierdzeniami ze nic nie zgnije. na 100% nigdy nie zamkniesz wszedzie tak jak nalezy wiec stawiam skrzynke wodki ze do roku czasu gdzies sie rdza pojawi. moze nie z zewnatrz a gdzies na tych podluznicach czy chgw gdzie... wez tez pod uwage ze podluznice pracuja a jak jest na nich szpachla to nie ma sily zeby nie pekla. nie pisze ci tego zlosliwie tylko takie sa realia i prawa fizyki.
albo swiadomie to piszesz i myslisz ze nie zardzewieje - wtedy watliwa jest twoja fachowosc, albo sciemniasz co by klient nie przeczytal. piszesz tak jakbys pierwszy raz malowal wozek i nigdy nie widzial np pordzewialem reperaturki wstawionej jakis czas temu. a jesli rzeczywiscie takie prace wychodza ci perfekcyjnie i po latach nie ma sladu to chyle czola. zwlaszcza ze nie uzywales nigdy podkladu epoksydowego to szacun x2.

a co do wlasciciela to jest mi go po prostu ¯AL. jesli to handlarz to myslal ze kupi tanio zloma, tanio naprawi i tym samym swiat zawojuje ^^ ^^ ^^ ^^
a jesli kupil dla siebie to chytry dwa razy traci. powodzenia mu zycze w uzytkowaniu tego cuda.

zadam pytanie fachowcom: Kuplibyscie dla siebie ten pojazd? ale tak szczerze.


:nie: ;)
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-26, 19:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Gosciu - (nie wiem jaki tu nic wstawic...chyba KRESKE - ) A co mie to obchodzi? Gwarancje deje stary a ja tu tylko zamiatam. I tak juz to jest najdrozsze infinity w PL jak cwiara kosztowa³a 28 tysiecy. nei mówie jzu o desce...airbagach...ch³odnicach klimie itd itp etc. Co mnie to. Gosc ma taki kaprys to mu sie robi bo p³aci za to. Jak dla mnie to moze i zap³aciæ kart± za pompowanie kó³.
_________________
Bart
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-03-26, 19:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
- napisa³/a:
:nie: ;)
pod wzglêdem uderzenia wcale nie by³ to straszny dzwon ,ta meba opowie¶æ bardziej tragicznie to opisa³a. zbêdny ca³y przód,pó³ auta,które tylko zastraszy³o, a kowale jedynie wycieli kawa³ek jednej odnogi,ju¿ nie wspomnê ¿e obesz³o siê bez ramy ,bo ciê¿ko przepychaæ,a sz³o na kiforach. ¿aden ulep z kitu to nie jest, co by³o widaæ na meba fotach,ma³e ,wrêcz znikome ilo¶ci szpachli ,której koledze dotarcie zajê³o jeden dzieñ roboczy :D . po odpowiedniej naprawie z u¿yciem epoxudu auto godne polecenia :spoko:

ALE :!: :!: :!: pod wzglêdem czê¶ci ! no comments :D :D
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-26, 19:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Gosciu - (nie wiem jaki tu nic wstawic...chyba KRESKE - ) A co mie to obchodzi? Gwarancje deje stary a ja tu tylko zamiatam. I tak juz to jest najdrozsze infinity w PL jak cwiara kosztowa³a 28 tysiecy. nei mówie jzu o desce...airbagach...ch³odnicach klimie itd itp etc. Co mnie to. Gosc ma taki kaprys to mu sie robi bo p³aci za to. Jak dla mnie to moze i zap³aciæ kart± za pompowanie kó³.

Nie obra¿aj siê,bo to ¶wiadczy³oby o twojej g³upocie.Na pewno nauczy³e¶ siê czego¶ przy tym projekcie i krytyki te¿ pewnie da³y Ci do my¶lenia.Grunt to do¶wiadczenie i czasem pos³uchanie krytycznych opinii.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group