Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rbfm2
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-26, 20:05   

mebArth napisa³/a:
Gwarancje deje stary a ja tu tylko zamiatam.


a stary bedzie poprawial ? czy ty :D :D ?
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-26, 22:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Nie obra¿aj siê,bo to ¶wiadczy³oby o twojej g³upocie.Na pewno nauczy³e¶ siê czego¶ przy tym projekcie i krytyki te¿ pewnie da³y Ci do my¶lenia.Grunt to do¶wiadczenie i czasem pos³uchanie krytycznych opinii.


Je¶li chodzi np o krytykê z powodu nie uzycia podk³adu antykorozyjnego to jest moim zdaniem bezpodstawna i wycelowana w nieodpowiedni± osobê. Meb nie robi u siebie tylko jest pracownikiem. Jesli warsztat jej nie stosuje to co mia³ zrobi? Skoczyæ do sklepu i za swoje kupiæ???
_________________
Pit
 

rbfm3
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-26, 22:48   

pitterek napisa³/a:
Meb nie robi u siebie tylko jest pracownikiem. Jesli warsztat jej nie stosuje to co mia³ zrobi? Skoczyæ do sklepu i za swoje kupiæ???


to po co pisze ze jest zrobione porzadnie skoro nie jest ?
 

pitterek 
Wys³any: 2009-03-26, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
* napisa³/a:
to po co pisze ze jest zrobione porzadnie skoro nie jest ?



mo¿e dlatego ze kazdy go krytykuje za ten projekt z czego pewnie po³owa nie podjê³aby sie takiej ca³o¶ciówki dla cenzura
_________________
Pit
 

online 
Wys³any: 2009-03-26, 23:05   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ja powiem tak, uklon dla Meba, fajna robota, jedyny wada, to brak zabezpieczenia podkladem antykorozyjnym, ale to juz nie jest kwestia Meba!
Taks amo jak blachara itd, juz nie pamietam co tam by³o wstawiane, a co klepane, ale mniejsza o to.

Wysz³o ladnie, gdyby mial lepsza komorê, to nie musia³by polerowaæ. Znam ten ból, bo mam tak samo... ;)

Pozdrówki
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-03-27, 17:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Jak ja mia³bym robic dla siebie bity samochód to za nic bym go nie ci±gn±³ na ramie. Wola³bym wstawic sobie po³ówke czy cwiartke. Ale to moje zdanie.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-28, 16:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
RB wróci³e¶...misiu kolorowy.... Czemu mówie ze jest zrobiony porzadnie? BO JEST. jak juz powiedzia³em..i nie tylko ja...jezeli nie ma dojscia wody to nie ma prawa korozji. Czy to zgnilizna czy opalenizna. Je¶li jest zabezpieczony profil i ca³osc to gdzie bedzie korozja? W Tokio chyba.

Narazie autko sie sk³ada - reszta fot finalnych po z³o¿eniu. Mleczko na sam koniec wiec nie robie fot bo sa smugi i upaækane od panców kowali ca³e auto jest.
_________________
Bart
 
 

rbfm6
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-28, 22:19   

cenzura cenzura. robota zje bana u podstaw i obrze o tym wszyscy wiedza. tak jak ktos napisal - fachowiec sie tylko usmiechnie a laik pomysli ze tak ma byc.
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-28, 23:20   
0
UP DOWN


Posty: 25
ojoj zazdrosc ludzka nie zna granic a w szczególno¶ci polaków
 

rbfm6
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-03-28, 23:23   

kriskos997 napisa³/a:
ojoj zazdrosc ludzka nie zna granic a w szczególno¶ci polaków


a czego tu mozna zazdroscic ? braku umiejetnosci ? czy braku wiedzy ?
 

kriskos997
Wys³any: 2009-03-29, 12:47   
0
UP DOWN


Posty: 25
a kim ty jestes ze krytykujesz pokaz sam co potrafisz a nie wlaz³es tu jak jakis burak i rzucasz tekstami ze zle za tamto tamto
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-29, 13:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
RB come back... RB miszczu...lubie cie bo jestes krakus ale czasem zachowujesz sie poni¿ej norm. Mnie tez conieco wpienia ale albo luzuje albo sie licze z ostrzezeniami. Ty sie mozesz jedynie liczyæ z banami na kolejne rb8 RB14. Nie wiem jak Ty, ale ja przyj±³em do wiadomosci kazd± krytyke i pochwa³e w tym temacie i nie robiê paniki. Ty by¶ chyba tak nie da³ rady - dlatego zamkn±³es swoje forum.
A jeszcze jedno - auto po kazdej robocie ogl±da³y "m±dre g³owy" i skoro IM sie podoba to tak ma byæ. RObie tym co mi daj±, reszta mnie wali. Jakby to by³a moja buda, to nigdy bym sie nie podj±³ takiej naprawy.
Mam dzis dobry humor wiêc Ci nie nawtykam.
_________________
Bart
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 15:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
No...autko jescze przed woskiem PRESTA wiec sa smugi od gabki ale nie ma tragedii. Srodek komora silnika baza konwencja niebieska + 20% utwardzacza c odaje pó³mat i sie nie sciera. Nie mam fot bo i tak by tego nie by³o widac ze jest inny kolor. Co za pajac robi³ zrodek niebieski ajak auto czarne?

Foty przed woskiem...nie wiem czy widac ale zwsze co¶. Do³em troche baran jest bo mi sie nie chcia³o szlifowac ale nie widaæ. Swiecic sie swieci. Lico na lutro zrobione jak wczesniej mia³.









Niestety nie mam jak uchwycic strukturki farby. Nie mam cyfraka z trybem makro.
To chyba tyle....po wosku/mleczku sie bardzeij zaswieci i nic wiêcej. Klientowi sie podoba to wystarczy.
BAQ¶ i golas to mozecie komentowac...choæ wiem jakie te komentarze bêd±. :D Boli was ze na kiforach robione...a zbierznosc ma..wymiary ma, przek±tne ma. szparki ma. Nie kazdym autem trza na p³yte wjezdzac zeby dobrze zrobiæ. Trza dobrego kowala a nie ³ajze. Mozna zamkn±c temat/fotorelacjê bo juz nic nowego nie bedzie w tym w±tku
_________________
Bart
 
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-04, 16:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
³adnie ³adnie. Mnie sie podoba. doba robota :spoko:
 

kalbi 
Wys³any: 2009-04-04, 18:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
spoko ale t± pastê w zakamarkach bym od razu domy³ bo po¼niej bêdzie ciê¿ko!!!
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 18:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
ZONK..auto by³o po karcherze i nie ma zadnej pasty. najpierw karcher, potem myjka z szamponem do aut a nie jakis ludwik, zdejmowane drzwi zeby felca umyc, potem karcher na p³ukanie wiec gdzie ty tam widzisz paste? I na tym polega ogl±danie zdjêc. Ze na zdjeciach to sie dópy ogl±da a nie auta. To samo sie tyczy allegro. Ty widziszpaste ajk±¶ a dziwne bo pasty NIE MA :) Jak moze byc pasta jak by³y drzwi zdejmowane do mycia? Zastanó sie. Moga byc smugi od gabki czy pozostaosci po szamponie (suchy szampon = bia³y ¶lad) bo auto nie jest skonczone na zicher. pasty tam nie uswiadczysz ani grama.

Aha i jak kto¶ ¶lepy i nie doczyta³, napisaem ze auto nie skonczone i czeka na wosk i dopieszczenie. Ciêzko to zrozumieæ? Chceieliscie foty to macie. Cos jescze? Moze opony w plaku wyebac? albo os³one silnika w lizolu? Bo tak sie robi na gie³de dla buraka co ma zbêdne 200 klocków w kieszeni.
_________________
Bart
  
 
 

kalbi 
Wys³any: 2009-04-04, 18:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ja widze cos bia³ego miedzy maska i b³otnikiem i miedzy klapa, a b³otnikiem.
mebArth napisa³/a:
zdejmowane drzwi zeby felca umyc,
a bez ¶ci±gania siê nie da! -
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 18:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
kalbi napisa³/a:
spoko ale t± pastê w zakamarkach bym od razu domy³ bo po¼niej bêdzie ciê¿ko!!!


Misu kolorowy, ale tam nie ma pasty :) Jeszcze dopyla³em wneki blotników bo byly br±zowe to po wszytstkim sie zdje³o drzwi, szlif scotchem czerwonym, lepka na rant i mala baz±. To jak ma byc pasta jak jest nowa farba po polerowaniu?? He. Ja najpier wpoleruje, myje a potem zakamarki dopylam.
_________________
Bart
 
 

kalbi 
Wys³any: 2009-04-04, 18:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
mebArth napisa³/a:

Misu kolorowy, ale tam nie ma pasty :)
Misiu czarno-bia³y ;P mo¿e to b³ysk flesha :sciana:
_________________

 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 19:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Moze ze flash bo auto na ku¼ni stoi wiec bez lampy sie nie oby³o.
_________________
Bart
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-04-04, 19:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
Moga byc smugi od gabki
misiu ! ale hologram to ci ciê¿ko bedzie zdj±æ,o ile w ogóle???na fotach widaæ ,a co dopiero na s³oñcu.lustro jest ,ale i smugi bed±.
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 19:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Nie bedzie smug bo mam zajebiste mleczko panie BAQ¶ a nawet jak ono nie pomo¿e, to jest jescze 3M z niebieskim kurkiem ale to alternatywa bo nie mam w pracy ae jak trzeba to sie kupi. Nie mów mi ze zmug nie usune na sucho na g±bce gofrowanej #mka z niebiskim kurkiem. Tym mozna farbe spalic a nie mówi±c juz o usuwaniu smug. + meczko PRESTA = idea³. A smugi sa, bo mam star a gabke. NIc nie bój, stary nie wyda auta ze smugami wiec bedzie na g³owie stawa³ zeby to zniwelowac:) a ja wiem jak. o!
_________________
Bart
 
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-04, 19:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
przeleci czarn± g±bk± z wod± i bedzie bez smug.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-04, 19:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
michalLbn napisa³/a:
przeleci czarn± g±bk± z wod± i bedzie bez smug.

Nenenne Czarna gabka tylko jest na sucho. Nawet G10 Farecli na mokro nie da takiego efektu jak 3M na sucho a koszt taki sam.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-04-04, 19:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
nie chcialbym tego koloru w sloneczku ogladac po twojej polerce @mebarth.Nie wmowisz mi ze nie bedzie widac,ze auto bylo polerowane na czarnym kolorze.
Palcem przejedziesz czarny i rysy zostaja a co dopiero po czochraniu gabka.
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-04, 19:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
ja jak poleruje ciemne samochody i wiadomo ze sa smugi, to pozniej lece czarna gabka z niewielka iloscia wody bez pasty i mleczko i nigdy niema smog. Ze palcem przejedziesz i jest smuga to prawda ale efekt smog po polerce wyeliminowany
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-04-04, 19:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Ja tez w szczelinach widze paste miedzy maska a b³otnikiem ;)
_________________

 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-04, 20:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
spoko do tej wody troszke mydelka mozna dodac lepiej zbierze nadmiar pasty
z drugiej strony jesli to auto ma jezdzic po drodze to polerka robota glupiego jest :)
_________________
hmmm
 

gola 
Wys³any: 2009-04-04, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
dawid napisa³/a:
...polerka robota glupiego jest :)


ale nasz bartus inaczej nie potrafi a ze go tak nazwales ;) ,to trafiles jak w plot ;)
 

kalbi 
Wys³any: 2009-04-04, 20:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
dawid napisa³/a:
jesli to auto ma jezdzic po drodze to polerka robota glupiego jest :)
a po czym innym ma je¼dziæ ? po podwórku? ;P
_________________

 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-04, 22:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Kalbi samochody tez po wystawach i pokazach jezdrza tylko i wylacznie w przyczepach
wiec to tez ogarnij:)
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-05, 07:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
nie chcialbym tego koloru w sloneczku ogladac po twojej polerce @mebarth.Nie wmowisz mi ze nie bedzie widac,ze auto bylo polerowane na czarnym kolorze.
Palcem przejedziesz czarny i rysy zostaja a co dopiero po czochraniu gabka.


Owszem..ae od tego jest czarna miekka gabka i mleczka pasty wykonczeniowe. Taki kolor przesrany to co ja poradze? Nic. Wymleczkuje, nawoskuje, wypastuje a paznokciem zrobisz ryse. Tylko nie mów mi ze TY tak nie masz. Auto ma sie swiecic do wydania, reszta mnie wali. Auto polerowa³em po tygodniu stania na blacharni. Wiec jakbym nie chcia³, to klar sie utwardzi³ na AMEN. He? Tylko powiem Wam...ze UHS U-POL'a jest chyba lepszy niz 3570 DP. Jakos lepiej sie rozlewa no niie ma rys po palcu. Ale jest minus bo jest troszke ¿ó³tawy wiec na silvery odpada. Ja nigdy nie poleruje na 2gi dzien, czekam az farba doschnie na zero. A jak sie spieszy, to nie daje gwarancji na robote. Co¶ za co¶.
_________________
Bart
 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-05, 17:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Dobra Infiniti skonczone robi dwa slady, jest czarne, spolerowane i klijet zadowolony

Misja zakonczona

Proponoje skonczyc temat
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-05, 21:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Skad wiesz se robi dwa ¶lady jak jescze na geometrii nie by³o? ani na zbieznosci? Czemu oceniasz co¶, co nie jest skonczone? Ja skonczy³em od siebie robote, auto itak nie pali wiec nie pojedzie narazie NIGDZIE. Nie rozumiem taich ocen jak Twoja @dawid podoba mi sie Twoja praca ale widze ze w moim temacie to albo rzysz jak golas albo cos insynuujesz co nie jest zrobione. To ze dosta³e¶ moda nie znaczy ¿e mozesz rz±dziæ w moim PRAWIE SKONCZONYM temacie. A 4 slady to se daruj. Nikt m±dry nie puszcza auta bez wymiarow. Ty sie na tym ni eznasz bo sie bawisz w pêdzelki a ja w kitowanie. Zamienimy sie rolami i zmienisz zdanie MISZCZU.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-04-05, 21:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Skad wiesz se robi dwa ¶lady jak jescze na geometrii nie by³o? ...

ty twierdzisz ze wymiary sa,wszystko pasuje wiec nie widze problemu

@dawid nic takiego nie napisal.Robi dwa slady napisal i tyle.Mysle ze nie robi infiniti 4 sladow bo sam twierdzisz ze tak nie jest.Nierozumiem wiec o co drzesz paszcze.
 

baqo 
Wys³any: 2009-04-05, 22:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
dawid napisa³/a:
Infiniti skonczone robi dwa slady
to bardzo dobrze ^^ gorzej jakby robi³o cztery :spoko: :spoko:
 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-05, 22:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
nigdy cie kolezko nawet nie zkrytykowalem, moze poza brakiem washow czy tam epoxow, ani razu nie zarzalem. Czytajac twoje odpowiedzi wywnioskowalem ze jest igla i tego sie trzymam wiec dalem tylko propozycje. A ty mnie za zielone literki karcisz wyluzoj marynarzu bo plyniesz dalej chcesz tu walczyc z Gola ktory ma inne spojrzenie na lakiernictwo niz ty. Bo ilu lakiernikow tyle zdan
_________________
hmmm
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-07, 18:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków




To juz koniec. Takie po wosku, skonczone od nas. Reszta elektronika i mechanika, klima i inne piedro³y.
_________________
Bart
 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-07, 19:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Gratuloje :spoko:
_________________
hmmm
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-04-07, 20:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
:spoko:
_________________

 
 

baqo 
Wys³any: 2009-04-07, 20:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
To juz koniec.
szkoda :papa: fajnie by³o pogadaæ :pisze:
robota :spoko:
 
 

gola 
Wys³any: 2009-04-07, 20:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi? :D
  
 

baqo 
Wys³any: 2009-04-07, 20:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi?
ale masz oczy :shock: ja przy tej jako¶ci zdjêcia ¿adnych usterek nie widzê. na lepszym foto to i ten lakier ³adniej by siê prezentowa³. :fiu: :fiu:
 
 

gola 
Wys³any: 2009-04-07, 20:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
a listwa dolna na tych samych drzwiach jest nizej w stosunku do tylnych :D
nie wpomne juz o listwach chromowanych widocznych na pierwszym zdjeciu pomiedzy blotnikiem a drzwiami na dole :mrgreen:
Ktos tutaj pisal ze po naprawie wydaje samochody idealne ^^ ,czy aby na pewno?
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-08, 09:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
Jak nie patrzeæ robota git :spoko:
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-08, 09:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi?



I tak meb napisze ze to sprawa kowali
 

bartek 
Wys³any: 2009-04-08, 12:00   
0
UP DOWN


Posty: 92
Sk±d: Warszawa
mi sie podoba :)
 

gola 
Wys³any: 2009-04-08, 12:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
bartek napisa³/a:
mi sie podoba :)

Ja tez nigdzie nie napisalem ze mi sie nie podoba ;) ,zauwazylem pewne niedociagniecia na zdjeciach i tyle,ale na foto z daleka :spoko:
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-08, 20:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
dlaczego listwa na drzwiach na drugim foto odstaje bardziej w stosunku do tylnych drzwi? :D


Ni eto nie sprawa kowali....listwy nie by³y zdejnowane wcale bo kowal powiedzia³ ze sie nie da a ja nie chce pozrywac ko³ów i jechac do USa po plastiki. Oklejka na listwach by³a bo jest duza przerwa wiec nie ma opcji zalania klarem przerwy. Cos jescze? yly zdejnmowane górne listwy od szyb, szyba wycieta, tylna na wywijke klisz±, plastiki z nadkoli te cienkie zdjête. Felca na gabce szczeliny. Co wiecej szczegó³ów? Szukacie ale znale¼æ nie mozecie :) A listwy i tak sa brzydkie te chromy. Jakie takie....jakby po wilgoci czy ch.j... G3 tego nie rusza ale to juz nie nasza zabawa. Tylne chromy z klapy tez oklejka na termoplastycznej ta¶mie. Na opalarce idealnie wesz³a tam gdzie jej miejsce i NIC sie nie zala³o i nie tzra by³o ci±æ. A czemu szyba nie wycieta z ty³u? Bo szybiarz powiedzia³ ze sie nie podejmie bo klapa z plastiku. Nie wiem co mia³ na my¶li...ale da³o sie ³adnie usczelke wywin±c na kliszy wiec nie widac nic.
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-08, 20:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Mebi a zdradzisz nam ile warsztat skasowa³ w³a¶ciciela za t± ca³± impresssske?
_________________
Pit
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi