Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
sebsa
Wysłany: 2009-02-10, 16:08   butla z tlenem
0
UP DOWN


Posty: 331
mam dwa pytania pierwsze to jakimi farbami maluje sie na ubraniach i czy mozna malowac na kazdym materiale,a jak to pozniej wyglada z praniem takich materialow czy sie nie rozmazuja w praniu i drugie pytanie slyszalem ze mozna zamiast kompresora korzystac z butli z tlenem koszt wypozyczenia to jest ok 200 zl jednorazowo i za wymiane gazu ok40 nie wymaga prady i jest bezszelestna jak ktos wie cos o uzywaniu butli prosze o odpowiedz z gory dziekuje
 

dawid
Wysłany: 2009-02-10, 16:50   
0
UP DOWN


Pomógł: 6 razy
Posty: 577
za prad 40 zl napeno w miesiacu nie zaplacisz a butla na miesiac ci nie wystarzy pomysl nad tym:)
_________________
hmmm
 

sebsa
Wysłany: 2009-02-10, 17:59   
0
UP DOWN


Posty: 331
jestes pewnien ze butla by nie starczyla na miesiac?? ile moze aero zuzywac z 17l/min czy wiecej?
 

dawid
Wysłany: 2009-02-10, 18:42   
0
UP DOWN


Pomógł: 6 razy
Posty: 577
nie wiem nie kozystalem mi np by na miesiac nie starczyla:)
_________________
hmmm
 

acidhouse
Wysłany: 2009-02-10, 21:38   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomógł: 10 razy
Posty: 267
pomys; o tym, ze sprezony gaz uwalniajac sie z pojemnika natychmiast zaczyna sie zmrazac sciaga wilgocc z powietrza i zamraz a- jak sadzisz jak dlugo pomalujesz zanim zamarzna przewody a w koncu aerograf? jak stestujesz prosimy o opis
_________________
Training all life
 
 

adam12
Wysłany: 2009-02-11, 21:48   
0
UP DOWN

Pomógł: 5 razy
Posty: 94
to prawda. nie pomalujesz za d³ugo. nie jestem grafikiem ale mam migomat do blacharki i kiedyœ jak ci¹gn¹³em d³ugi spaw to po 2minutach zamarz³ reduktor i przewody (12l na minute by³ pobór ustawiony w butli by³ Co2) wiêc zakupi³em mieszanke ArCo2(nie zamarza) tak¿e musia³byœ malowaÌ w os³onie gazu :rotfl: nie polecam. lepiej kupiÌ ma³y kompresor z górnej pó³ki który pracuje bardzo cicho. zamkn¹Ì go w piwnicy i tylko przewód sobie d³ugi poprowadziÌ.
 

aeroarte 
Wysłany: 2009-02-12, 19:08   
0
UP DOWN

Pomógł: 5 razy
Posty: 110
Skąd: Starachowice
A wiesz, Âże czysty tlen i odrobina tÂłuszczu to masz duÂże BUUUM ?
 

sebsa
Wysłany: 2009-02-12, 19:43   
0
UP DOWN


Posty: 331
akurat to wiem z zawodu jestem spawaczem :) zapytalem sie dlatego bo widzialem na jakims filmiku jak wlasnie malowali z takiej butli
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group