Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gdulus
Wys³any: 2009-02-24, 22:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
kalbi napisa³/a:
te¿ nic nie widaæ za bardzo.


kliknij na to ostanie zdjecie to sie powiekszy w mega rozmiarze to zobaczysz
jak sie na sile monco przygoladac to widac z lewej strony i prawej roznice kolorow , ja malowalem z prawej przod blotnika i cieniowalem do polowy
czy to jest dobrze wycieniowane - czy jak by to robil klijentowi to by bylo dobrze ???
_________________

 

kalbi 
Wys³any: 2009-02-24, 22:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Cytat:
czy to jest dobrze wycieniowane - czy jak by to robil klijentowi to by bylo dobrze ???
nie mam pojêcia bo widaæ odbijaj±ce siê cienie na elemencie z pokoju. Za ciemne zdjêcie. Trzeba zobaczyæ te¿ zdjêcie z k±ta.
_________________

 
 

gdulus
Wys³any: 2009-02-24, 22:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
zmykam do pracy jutro zrobie fotki na dworzy z katow , zerkinj jutro
pozdro :spoko:
_________________

 

gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 19:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
kliknij by powiekszyc i jak wyszlo














panowie element malowany wydaje sie jesniejszy od pozosalych elementow na samochodize
jak to mozliwe skoro element byl malowany 1/3 od przodu , cieniwoany do polowy i , potem cienieowany klarem za polowe , jak to mozliwe ze koniec elementu rozni sie od drzwi skoro koniec elementu nie byl tkniety ???
 

marathon 
Wys³any: 2009-02-25, 21:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 34
Jak na pierwszy raz i z tym kolorem poradzi³e¶ sobie bardzo dobrze, mówie tu z punktu widzenia amatora jakim jestem. Co do ró¿nicy odcieni na drzwiach i tej czê¶ci nie tkniêtej b³otnika to norma nawet w nówkach poprostu fabryka tak wypuszcza, nie zwraca³e¶ na to uwagi bo wydawa³o siê ¿e jest niby ten sam kolor, a jednak ma³a niespostrzegawcza ró¿nica jest nawet na masce.
Jak jeszcze napiszesz, ¿e robi³e¶ to tym R500, to chyba sobie go kupie.
Pozdrawiam ;)
 

kalbi 
Wys³any: 2009-02-25, 21:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jak na srebro i 1 raz to nie najgorzej. Zapoleruj jeszcze ten b³otnik bo widaæ na koñcu odkurz na tym zdjêciu z k±ta. Trochê nierówno jest wyprowadzony na dole przy reflektorze w 2 miejscach ale jak na pocz±tek to gratuluje.
_________________

 
 

gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 22:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
Cytat:
Jak jeszcze napiszesz, ¿e robi³e¶ to tym R500, to chyba sobie go kupie.


tak r 500 bardzo ladnie maluje lakierm i rozlal tearz na lustro na tym boku nic nie widac roznic a cieniowalem przeciez bezbarwny mazdy z 2005 roka a maluje 3 raz w zyciu
z tym r 500 jest taki myk ze mi przecieka czy to farba czy lakier
na palce nie z przodu tylko tam gdzie wchodzi iglica i za pierwszym razem jak malowalem to mi skapnelo na elment wiec go okrecilem szmata i juz bylo dobrze nie kapalo bo wyciek chamowala szmata -
mylem go nitrem wiec to chyba dla tego cos tam sie pokickalo ale ciagle dobrze rozlewa
_________________

 

gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 22:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
kalbi napisa³/a:
rochê nierówno jest wyprowadzony na dole przy reflektorze w 2 miejscach ale jak na pocz±tek to gratuluje.


dobre oko zgadza sie troche nie rowne widac obwodke po szpachli na dole ale tak ja piescilem i wraz widac , jak wy to robicie jak szpachlujecie ze potem nic nie widac , nap podkladzie nawet nic nie bylo widac a terazz troszke widac
 

marcinollosso
Wys³any: 2009-03-21, 15:21   
0
UP DOWN

Posty: 6
witam panowie,my¶lê ¿e trafi³em w temat bo po co zak³adaæ nowy ;) ...chodzi mi o zrobienie zaprawki,wylaz³o mi po zimie ma³e ognisko rdzy,bo na kancie by³ trochê lakier zdarty no i posz³o...i chcia³bym to jako¶ zabezpieczyæ,nie jest to wielkie ognisko,ale wole to teraz zrobiæ i dodam ¿e sam,jest to cc i nie staæ mnie na porz±dnych lakierników,a i czego¶ chcia³bym siê nauczyæ.za³±czam pogl±dowe foto,sory za s³ab± jako¶æ,chodzi mi jakich materia³ów u¿yæ no i ma³± instrukcje.z góry dziêki za odp.
 

barczystyg 
Wys³any: 2009-03-21, 19:59   
0
UP DOWN


Posty: 30
Sk±d: warszawa
gdulus u¿ywaj pudru kontrolnego bardzo pomaga wychwyciæ nierówno¶ci na szpachli
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group