Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
ramzyk 
Wys³any: 2009-02-20, 23:38   Praca Magisterska
0
UP DOWN

Posty: 5
cze¶æ, witam i pozdrawiam wszystkich u¿ytkowników, zaczynam pisaæ pracê magistersk± na temat aerografiki i artystów tworz±cych t± metod± i w zwi±zku z tym zapodaje temat na którym mo¿ecie wrzucaæ linki do ciekawych stron, info o artystach których znacie, o literaturze na ten temat z góry dziêkuje i zobaczymy co z tego wyniknie
 

manieks 
Wys³any: 2009-02-21, 18:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
dziêki za pozwolenie ;) - ale to ma byæ Twoja praca, czy u¿ytkowników forum?
 
 

ramzyk 
Wys³any: 2009-02-21, 19:42   
0
UP DOWN

Posty: 5
u¿ytkownicy forum mog± siê przyczyniæ do poprawy jako¶ci MOJEJ pracy, co¶ mo¿e przegapi³em w trakcie zbierania materia³ów, nie spodziewam siê przecie¿ ¿e kto¶ mi ca³e rozdzia³y zapoda w odpowiedzi :)
 

manieks 
Wys³any: 2009-02-22, 02:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
1 obrazek, ale forma potrafi skierowaæ interpretacjê tre¶ci na przeciwne bieguny

forma 1
cze¶æ, witam i pozdrawiam wszystkich u¿ytkowników, zaczynam pisaæ pracê magistersk± na temat aerografiki i artystów tworz±cych t± metod± i w zwi±zku z tym zapodaje temat na którym mo¿ecie wrzucaæ linki do ciekawych stron, info o artystach których znacie, o literaturze na ten temat z góry dziêkuje i zobaczymy co z tego wyniknie
forma 2
cze¶æ, witam i pozdrawiam wszystkich u¿ytkowników, zaczynam pisaæ pracê magistersk± na temat aerografiki i artystów tworz±cych t± metod± i w zwi±zku z tym zapodaje temat na którym prosi³bym o wrzucanie linków do ciekawych stron, info o artystach których znacie, o literaturze na ten temat z góry dziêkuje i zobaczymy co z tego wyniknie

- przypuszczam, ¿e dostrzegasz ró¿nicê ;)

u¿ytkownicy forum mog± siê przyczyniæ do poprawy jako¶ci MOJEJ pracy

-je¿eli zechc± lub znajd± w tym w³asny interes, ewentualnie z czystej chêci niesienia pomocy.

-mimo wszystko, je¿eli to pomo¿e w czymkolwiek TWOJEJ pracy:

Airbrush Art Photo Gallery - Galerie prac aerografistów z ca³ego ¶wiata.

Airbrush Art Directory - Katalog generuj±cy linki do stron o tematyce aerografii!

West Coast Airbrush - Dedykowane dla adeptów sztuki malowania "T-Shirt".

History of the Airbrush- Bogato ilustrowana, wspierana filmikami strona wspaniale przedstawiaj±ca historiê aerografu.

Airbrush.com - Sporo pomocy w postaci "how-to" / "tips& tricks", "kilka" linków i bardzo przyjazna spo³eczno¶æ.

Airbrush Forum - Jedna z dwuch najwiêkszych (po tej stronie Odry) kopalni wiedzy na temat aerografii.
;)
pzdr
 
 

ramzyk 
Wys³any: 2009-02-22, 09:45   
0
UP DOWN

Posty: 5
-je¿eli zechc± lub znajd± w tym w³asny interes, ewentualnie z czystej chêci niesienia pomocy.

przecie¿ ja nikogo nie zmuszam, dziêki za linki, jednego nie zna³em........ a wie kto¶ mo¿e co¶ na temat ceramiki malowanej aerografem produkowanej w Polsce i wschodnich Niemczech, oraz o u¿ywaniu aerografu w przemy¶le reklamowym w 30tych - 40tych latach?

ciekawostka: jednym z pionierów w u¿ywaniu aerografu by³ Walt Disney u¿ywaj±cy go do malowania t³a w swoich kreskówkach.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-02-23, 08:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Nie wiem w jakis sposób mo¿naby Tobie pomóc.... wpisujesz w googlach airbrush, airbrushing, kustom itp. i lecisz z tematem.... potem wpisujesz to co znajdziesz czyli nazwiska artystów, nazwy imprez itd. ja niektóre stronki znalaz³em poprzez wyszukiwarke grafiki... tak czy inaczej w zak³±dkach mam ponad 20 stron o aerografice lub zawieraj±cych obrazy malowane t±technik± i znalezienie ich nie by³o jakim¶ niewyobra¿alnym problemem.

Wiem, ¿e to co napisa³em nic nie wnosi, ale pro¶ba typu: dajcie linka na jak±¶ ciekaw± stronkê to mnie rozje**³a deczko.... i to napisana przez kolesia, który pisze magisterkê o aerografice.... :rotfl: lito¶ci....
 

manieks 
Wys³any: 2009-02-23, 09:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
LoboLoco napisa³/a:
Nie wiem w jakis sposób mo¿naby Tobie pomóc.... wpisujesz w googlach airbrush, airbrushing, kustom itp. i lecisz z tematem.... potem wpisujesz to co znajdziesz czyli nazwiska artystów, nazwy imprez itd. ja niektóre stronki znalaz³em poprzez wyszukiwarke grafiki... tak czy inaczej w zak³±dkach mam ponad 20 stron o aerografice lub zawieraj±cych obrazy malowane t±technik± i znalezienie ich nie by³o jakim¶ niewyobra¿alnym problemem.

Wiem, ¿e to co napisa³em nic nie wnosi, ale pro¶ba typu: dajcie linka na jak±¶ ciekaw± stronkê to mnie rozje**³a deczko.... i to napisana przez kolesia, który pisze magisterkê o aerografice.... :rotfl: lito¶ci....


:spoko: :)
mo¿e teraz go¶ciu za³apa³? - a ta praca to pewnie externistycznie przez GG broniona bêdzie :>
 
 

ramzyk 
Wys³any: 2009-02-23, 11:24   
0
UP DOWN

Posty: 5
my¶la³em ¿e na takim forum udziela siê kto¶, kto wie w temacie wiêcej ni¿ tylko praktyka,
arty¶ci u¿ywaj± tego sprzêtu ok 100lat, jest to temat rzeka, z google korzystaæ umiem, mia³em nadzieje dowiedzieæ siê czego¶ czego jeszcze nie wiem . no ale raczej siê nie uda.
dziêki za zainteresowanie pzdr..
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-02-23, 11:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ka¿de konkretne pytanie zadane na tym forum uzyska konkretna odpowied¼, masz to jak w banku.... (Australijskim ;) )
 

ramzyk 
Wys³any: 2009-02-23, 12:49   
0
UP DOWN

Posty: 5
dobra, postaram siê zredagowaæ i wrzuciæ konkretne pytania
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group