Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jacenty 741
Wys³any: 2009-02-22, 20:07   barwienie podk³adu
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
No dobrze,do¶æ pasywnego przegl±dania tego forum,pora na naukê.Jestem ca³kiem ¶wie¿y w temacie lakiernictwa,i proszê o odpowied¼:jak to jest z dobarwianiem podk³adu pod kolor?Malujê obecnie audi w kolorze ciemnej zieleni metalicznej,i znalaz³em w karcie podk³adu NOVOLA informacjê,i¿ mo¿na dobarwiæ go przez dodanie nie wiêcej ni¿ 15% bazy akrylowej.A czy baza akrylowa metaliczna mo¿e byæ?Pozosta³o mi jej trochê w bardzo zbli¿onym kolorze po malowaniu mojej vectry,przy malowaniu której u¿y³em podk³adu jasno-szarego,i przy diennym ¶wietle tu i uwdzie widaæ prze¶wity,dlatego teraz chcia³by unikn±c tego problemu.Proszê o ³agodny wymiar kary dla laika ...
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-22, 20:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
TUTAJ

opcja szukaj,znalezione w 2 sekundy ;)
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-02-22, 22:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Czyli rozumiem,¿e yes,yes,yes?
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-02-22, 22:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Czyli rozumiem,¿e yes,yes,yes?
 
 

MAJSTER
[Usuniêty]
Wys³any: 2009-02-23, 22:03   

wed³ug mnie i nie tylko dobarwianie podk³adów nie ma sensu, a ju¿ szczególnie resztkami bazy, z racji tego, ¿e inne rozcieñczalniki s± w podk³±dzie akrylowym a inne w bazie, dwa baza nie potrzebuje utwardzacza a podk³ad tak. Dziewiêæ na dziesiêæ razy Ci siê uda kolego, a jedenastym razem cenzura jak±¶ dobr± robotê. Tylko szaro¶ci podk³adów polecam jako rozwi±zanie problemów z kryciem, a poza tym co jest tañsze np. pó³ litra podk³adu czy pó³ litra bazy.
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-02-23, 23:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Tak te¿ zrobiê,dzisiaj zadoby³em podk³ad w kolorze szarym, i mam zamiar pod±¿aæ t± ¶cie¿k±.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group