Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 19:01   no i siê sta³o ¿e sie w klarze zgazowa³o -fotka
0
UP DOWN

Posty: 43
no przebrno³em ju¿ z podsuszaniem klaru ale i znalaz³ sie taki oto p±czek

w miejscu gdzie jest podgiecie blachy we wnece lampy zebra³o sie wiêcej ni¿ trzeba i sie zbulwersowa³o na rogu cos tam prubowa³em i przedar³em sie do bazy i nawet blaszki co z tym dziwem pocz±æ ??? za³±twiæ sam ten kawa³eczek czy ¿ucic sie na ca³y bok
ja my¶la³em tak zedrzec to papierkiem (niewiem jakim) podmalowac na nowo baz± i daæ klar na to no kawa³em dalej niuz baze i po wystygniêciu zmatowaæ i zapolerowaæ da sie tak?? czy odrazu waln±æ matowanko podk³ad i od nowa baza i klar ??hm
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-27, 19:06   Re: no i siê sta³o ¿e sie w klarze zgazowa³o -fotka
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
-BARON- napisa³/a:
no przebrno³em ju¿ z podsuszaniem klaru ale i znalaz³ sie taki oto p±czek
[url=http://img230.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
w miejscu gdzie jest podgiecie blachy we wnece lampy zebra³o sie wiêcej ni¿ trzeba i sie zbulwersowa³o na rogu cos tam prubowa³em i przedar³em sie do bazy i nawet blaszki co z tym dziwem pocz±æ ??? za³±twiæ sam ten kawa³eczek czy ¿ucic sie na ca³y bok
ja my¶la³em tak zedrzec to papierkiem (niewiem jakim) podmalowac na nowo baz± i daæ klar na to no kawa³em dalej niuz baze i po wystygniêciu zmatowaæ i zapolerowaæ da sie tak?? czy odrazu waln±æ matowanko podk³ad i od nowa baza i klar ??hm


To ostatnie zdanie
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 19:15   
0
UP DOWN

Posty: 43
po ca³o¶ci od nowa??? kurde troszke w czarnych wizjach tez tak my¶la³em ale nies±dzi³em ¿e tak bedzie trzeba :(
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-27, 20:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Po co ca³y ? Wpy³eczka póki jest ¶wiezy klar to nowy sie lepiej z³apie. Róg to nie bedzie widac innego ziarna. Tylko zpauzuj 2 dni niech doschnie to nowe Bo moze sie pogry¼æ nowy klar i koniecznie na rozpuszczalniku do cieniowania. Nie ma tragedii.
_________________
Bart
 
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-02-27, 20:16   
0
UP DOWN

Posty: 349
baron jakim pistoletem to lakierowa³e¶
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 20:42   
0
UP DOWN

Posty: 43
evotem lvpl 1.3mm baza 2 bary a klar 3 bary a czemu pytasz ¿le mi to posz³o ???? by³o by lepiej ale lakierowa³em w nieca³ych 8 stopniach i niechcia³ mi sie klar rozlaæ to go dolewa³em duzop i duzp i jak widaæ gdzies sie od³ozy³
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-02-27, 20:47   
0
UP DOWN

Posty: 349
nie tak pytam jak ci siê nim lakieruje
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 21:01   
0
UP DOWN

Posty: 43
niemam za specjalnego poruwnania z innymi bo przedtem bawi³em sie takim cudem z kompletu za 60 z³oty a do podk³adu kupionego mam fobo hp 1.8mm wiêc pomiêdy tym no name z kompletu to fobo ju¿ wydaje siê profesjonaly ale pomiedzy fobo a evotem jest przepa¶æ jak dla mnie napewno pod wzglêdem wykonania a i dzia³a jakby troszke lapiej :)
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-02-27, 21:03   
0
UP DOWN

Posty: 349
a lakierujesz tylko znajomym czy prowadzisz warsztat
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 21:06   
0
UP DOWN

Posty: 43
sobie i znajomym od czasu do czasu ale to dopiero 1wsze auto tym evo
 

pawelc 
Wys³any: 2009-02-27, 21:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 48
jak domniemam jest to probe ?,nie chcia³o Ci siê nawet lamp wyj±æ?,i dla siebie to robisz?
_________________
Forum mi³o¶ników mazdy mx-6
www.mx-6.pl
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-27, 21:13   
0
UP DOWN

Posty: 43
tak szczerze mam wiele rozebranych duperelek ale tych lamp to ju¿ mi siê niechcia³o ¶ci±gaæ
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-27, 21:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Po co ca³y ? Wpy³eczka póki jest ¶wiezy klar to nowy sie lepiej z³apie. Róg to nie bedzie widac innego ziarna. Tylko zpauzuj 2 dni niech doschnie to nowe Bo moze sie pogry¼æ nowy klar i koniecznie na rozpuszczalniku do cieniowania. Nie ma tragedii.


Przecie¿ chlopak bêdzie musia³ to zaszpachlowaæ i zapodk³adowaæ.Pozostaje mu cieniowanie bazy i klar.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-27, 21:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Co szpachlowac? Przedarcie? No niepowazny jestes. Na przedarcie podk³ad w spraju...pauza 20 minut, szlif 1500, przecierka antystatykiem, na to baza 2,3 cm od ³aty, przecierka antystatykiem i klar na 20cm na rozp. do cieniowania. i bangla. jakie szpachlowanie? gdzie po co? Chyba nie lubisz wpy³ek..co nie ? :D
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-27, 23:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Co szpachlowac? Przedarcie? No niepowazny jestes. Na przedarcie podk³ad w spraju...pauza 20 minut, szlif 1500, przecierka antystatykiem, na to baza 2,3 cm od ³aty, przecierka antystatykiem i klar na 20cm na rozp. do cieniowania. i bangla. jakie szpachlowanie? gdzie po co? Chyba nie lubisz wpy³ek..co nie ? :D


No problem dla mnie .Nie wiem jak dla Niego ;)
 

-BARON-
Wys³any: 2009-02-28, 07:39   
0
UP DOWN

Posty: 43
có¿ potraktuje ten bok jako poligon do¶wiadczalny na wpy³ki albo siê uda albo poprawiê ca³y element co mi szkodzi.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group